"krewni i znajomi królika"

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

Też mam wrażenie, że dostał łapówkę w zamian za to, że nie wystartuje. Na chwilę obecną miał te wybory wygrane.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Dominik_PCH »

Albo w drugą stronę to idzie, rozpoczyna się przygotowanie mocnego kandydata na prezydenta. Nie wiem.

Wiceprezes grupy Azoty, dr prawa Grzegorz Kądzielawski
kontra
pszczelarz, pasjonat społeczeństwa obywatelskiego Roman Ciepiela albo zaoczny licencjat Robert Wardzała, który robi wrażenie do momentu jak zaczyna mówić.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

PR-owy strzał w stopę, bo wiadomo, że Kądzielawski nie został prezesem za swoją wiedzę i doświadczenie. To będzie duża rysa na jego życiorysie i na pewno strata kilku punktów procentowych w wyborach. Myślę, że tarnowski PiS będzie brnął w Koprowskiego, któremu o mało się nie udało. Gdyby wyborcy znali wtedy Romka, tak jak dzisiaj, to Koprowski by wygrał.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Dominik_PCH »

Dla Ciebie, z mojego punktu widzenia nie uważam tego za strzał w stopę, a za przemyślany ruch. Trzeba poczekać na decyzję zjednoczonej prawicy. Zobaczymy kto ma rację :). Jeśli ja mam racje to za rok wjedzie mocny kandydat na przeciw Romka albo Roberta. Wtedy będzie KO dla chłopaków z PO.

edit
Tarnów: Grzegorz Kądzielawski wiceprezesem Grupy Azoty
http://rdn.pl/?p=131079" onclick="window.open(this.href);return false;

...W planach związanych z wyborami samorządowymi nie wyklucza kandydowania na prezydenta Tarnowa.
Ostatnio zmieniony 21-06-2017, 09:22 przez Dominik_PCH, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

No to mamy dwie teorie równie prawdopodobne, choć przeciwstawne. Za rok wrócimy do tematu :)
Z tym mocnym kandydatem PO może być ciężko. Jedynym kandydatem przeskakującym ich obu jest Augustynowa, ale ona się właduje na minę jak jej wyciągną wszystko z parlamentu. Robercik nie jest najmądrzejszy, głosował jak mu kazali, ale się nie wychylał, a ona na świeczniku się kompromitowała.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Dominik_PCH »

Wcześniej wymienimy opinie. Myślę, że po wakacjach poznamy kandydatów na prezydenta Tarnowa. :)

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

Jan Kowalski pisze:Też mam wrażenie, że dostał łapówkę w zamian za to, że nie wystartuje. Na chwilę obecną miał te wybory wygrane.
A na jakiej podstawie tak sądzisz? Rozmodlony bigota, który złamał przysięgę dana Bogu i porzucił żonę, zdrajca wyrzucony z PiS, gowinowiec....Za dużo tych anty jak na kandydata prawych i sprawiedliwych.. :lol: :lol: :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

To moja prywatna opinia. Porzucenie żony przeszło bez większego echa. Właściwie mówią o tym tylko ci, którzy się go boją. Że wyrzucony z PiS? dla niektórych to zaleta. Dla innych zaletą jest kojarzenie ze środowiskiem PiS. Chłopak młody, dobrze rozreklamowany, wykształcony i nie kojarzony z całym tym syfem. Patrząc na obecną teoretyczną listę kandydatów, on jednak wydaje się być najlepszym.

ps. zwróciłeś uwagę, że o żonie Wardzały nikt nie mówi? :)
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

Jan Kowalski pisze:To moja prywatna opinia. Porzucenie żony przeszło bez większego echa. Właściwie mówią o tym tylko ci, którzy się go boją. Że wyrzucony z PiS? dla niektórych to zaleta. Dla innych zaletą jest kojarzenie ze środowiskiem PiS. Chłopak młody, dobrze rozreklamowany, wykształcony i nie kojarzony z całym tym syfem. Patrząc na obecną teoretyczną listę kandydatów, on jednak wydaje się być najlepszym.

ps. zwróciłeś uwagę, że o żonie Wardzały nikt nie mówi? :)
Bo Wardzała nie robił za ministranta na osiedlu ;) Akurat z tym wyrzuceniem z PiS chodzi o to, ze nie będa go chcieli poprzec jako kandydata. Jak nie dostanie poparcia PiS to z jakiego komitetu wystartuje? Swojego> Nie ma szans. Gowinowego? Nie, bo Gowin nie zaryzykuje pogorszenia relacji z PiS dla fotela dla Grzesia. Dali mu wice w azotach jako puchar na zachętę i tyle.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Dominik_PCH »

Też obieram to jako zaletę, asertywność zawsze w cenie. Dla mnie to na plus, jak ktoś ma swoje zdanie i go broni.


xemi
Obywatel
Posty: 22
Rejestracja: 14-10-2009, 09:52

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: xemi »

Nie ma co...

Kolejny "ekspert" z Tarnowa w GA. To jest jakaś parodia... ale jest przynajmniej szansa że on będzie potrafił samemu obsługiwać służbowy laptop i pocztę!

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Mr Greenback »

Dominik_PCH pisze:Albo w drugą stronę to idzie, rozpoczyna się przygotowanie mocnego kandydata na prezydenta. Nie wiem.

Wiceprezes grupy Azoty, dr prawa Grzegorz Kądzielawski
kontra
pszczelarz, pasjonat społeczeństwa obywatelskiego Roman Ciepiela albo zaoczny licencjat Robert Wardzała, który robi wrażenie do momentu jak zaczyna mówić.
Z tym dr prawa to jakaś heca. Grzesiu robił administrację na UJ. Po tym zrobił doktorat z prawa i jest ..dr prawa.
To może ja po prawie na UJ mogłem zrobić doktorat z medycyny i byłbym teraz doktorem medycyny? :lol: :lol: Poza tym czy do kontaktu z uczelniami w Polsce potrzeba powoływać WICEPREZESA???? Dostał konfiturkę i tyle.

Wardzały nie ma sensu przywoływać, bo to dla mnie człowiek nijaki. A gadanie , że Ciepiela jest pszczelarzem traktuje w kategoriach złośliwości, bo przypominam, że posłanka Czech jest łąkoznawczynią i nikt jej tego nie wyciąga.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Jan Kowalski »

Mr Greenback pisze: Z tym dr prawa to jakaś heca. Grzesiu robił administrację na UJ. Po tym zrobił doktorat z prawa i jest ..dr prawa.
To może ja po prawie na UJ mogłem zrobić doktorat z medycyny i byłbym teraz doktorem medycyny?
Pytanie, czy heca jest z jego tytułem, czy z tytułowaniem go przez innych, np. media.

Tarnowianin, doktor praw Grzegorz Kądzielawski został nowym...

Grzegorz Kądzielawski, doktor nauk prawnych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Instytutu Administracyjno – Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Ukończył Studium Polityki Zagranicznej w Akademii Dyplomatycznej Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. Wykładał w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie oraz Politechnice Warszawskiej. Obecnie prowadzi zajęcia na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie.


http://rdn.pl/?p=131079" onclick="window.open(this.href);return false;

A tu jeszcze takie:

https://www.ka.edu.pl/gfx/ksw/userfiles ... lawski.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: Dominik_PCH »

Jakie media? nie ma mediów w Tarnowie. Są tylko "pustaki" uzależnione od miejskiej kasy i sponsorów publicznych, prywatnych którzy realizują swoje cele poprzez opłacane tuby.

Przykład:
1. tarnów.net.pl - od paru miesięcy podaje tylko dobre wiadomości, cud w mięście. Komentarze, też są odfiltrowane. Czasem tylko wrzucą coś normalnego, żeby nie było
2. Nagrodę Mecenas Kultury Tarnowa w roku 2017 otrzymuje Małopolska Telewizja IMAV.
Imav ma swoją siedzibę w miejskiej kamienicy tam gdzie jest TCK?

dziś w Internecie są takie tytuły:
RK: Czy wiadukt na Lwowskiej zostanie poszerzony? Nadal nie wiadomo
RDN: Tarnów: Czy jezdnia pod wiaduktem na Lwowskiej będzie poszerzona?

nikt się pochyli nad analizą słów Madeja:
Jedyną możliwością poszerzenia drogi w tym miejscu jest rezygnacja z chodników i budowa estakady...
+
Może się jednak okazać, że nawet gdyby Tarnów chciał zastosować takie rozwiązanie, to będzie musiał czekać aż upłynie okres karencji związany z dofinansowaniem unijnym, za które przebudowano wiadukt na Lwowskiej.

Spiszę odpowiedzieć ludziom piszącym bezmyślnie na obu portalach. Wiadukt nie zostanie przebudowany, a estakady dla pieszych nie będzie!


boryczko
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 29-06-2017, 19:44
Kontakt:

Re: "krewni i znajomi królika"

Post autor: boryczko »

Dominik_PCH pisze:Jakie media? nie ma mediów w Tarnowie. Są tylko "pustaki" uzależnione od miejskiej kasy i sponsorów publicznych, prywatnych którzy realizują swoje cele poprzez opłacane tuby.[/b]
I dlatego należy zakładać obywatelskie blogi, fora itd., wymieniać się linkami, wrzucać wpisy na Wykop.pl i inne społecznościówki. Władza coraz bardziej boi się tego. Na "pustakach" też może to wymóc choćby minimum niezależności, bo oglądalność spada gdy jest konkurencja obywatelska. Tyle, że naród wciąż bardziej ufa głównym nurtom traktując antystemowców jako oszołomów ale to też się zmienia.

ODPOWIEDZ