Czat z prezydentem

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Deto pisze:rzeczywiście pan Ciesielczyk, to uznany autorytet ;)
Uznany czy nie, jednak jak napisze to blizej mu do prawdy niz zeznaniom swiadkow na komisji sledczej :mrgreen:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Mr Greenback pisze:
Deto pisze:rzeczywiście pan Ciesielczyk, to uznany autorytet ;)
Uznany czy nie, jednak jak napisze to blizej mu do prawdy niz zeznaniom swiadkow na komisji sledczej :mrgreen:
Lepper tez był zawsze blisko prawdy ;) Tymiński również ;)


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

A może Mr Greenback to nowe forumowe wcielenie pana C., ale mogę się mylić, choć język podobny, podpis też jakby podobnym tonie...
Zapraszam na Internetową Stację Meteo Tarnowiec - meteo.tarnowiec.prv.pl

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Deto pisze:
Mr Greenback pisze:
Deto pisze:rzeczywiście pan Ciesielczyk, to uznany autorytet ;)
Uznany czy nie, jednak jak napisze to blizej mu do prawdy niz zeznaniom swiadkow na komisji sledczej :mrgreen:
Lepper tez był zawsze blisko prawdy ;) Tymiński również ;)
I pilkarze Unii w prokuraturze także :P
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Mr Greenback pisze:
Deto pisze:
Mr Greenback pisze: Uznany czy nie, jednak jak napisze to blizej mu do prawdy niz zeznaniom swiadkow na komisji sledczej :mrgreen:
Lepper tez był zawsze blisko prawdy ;) Tymiński również ;)
I pilkarze Unii w prokuraturze także :P
Nie wiem co to ma wspólnego z tematem o którym dyskutujemy, ale jeżeli Ci tylko lepiej, to się cieszę :)

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Deto pisze:
Mr Greenback pisze:
Deto pisze: Lepper tez był zawsze blisko prawdy ;) Tymiński również ;)
I pilkarze Unii w prokuraturze także :P
Nie wiem co to ma wspólnego z tematem o którym dyskutujemy, ale jeżeli Ci tylko lepiej, to się cieszę :)
A co miał Lepper czy Tymiński to wiesz tylko Ty. :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Mr Greenback pisze:
Deto pisze:
Mr Greenback pisze: I pilkarze Unii w prokuraturze także :P
Nie wiem co to ma wspólnego z tematem o którym dyskutujemy, ale jeżeli Ci tylko lepiej, to się cieszę :)
A co miał Lepper czy Tymiński to wiesz tylko Ty. :lol:
Nie tylko ja. Lepper też znał tylko jedną prawdę ;) Nawet bardzo często miał na nia dowody ;) np. na talibów i inne takie ;)

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Deto pisze:
Mr Greenback pisze:
Deto pisze: Nie wiem co to ma wspólnego z tematem o którym dyskutujemy, ale jeżeli Ci tylko lepiej, to się cieszę :)
A co miał Lepper czy Tymiński to wiesz tylko Ty. :lol:
Nie tylko ja. Lepper też znał tylko jedną prawdę ;) Nawet bardzo często miał na nia dowody ;) np. na talibów i inne takie ;)
To mniej więcej tak jak Ty. Dowody zbrodni w sprawie sponsoringu Niecieczy hehehe 8)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Jak tak dalej pójdzie, to Wam strony na cytowanie zabraknie. :D
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Mr Greenback pisze:
Deto pisze:
Mr Greenback pisze: A co miał Lepper czy Tymiński to wiesz tylko Ty. :lol:
Nie tylko ja. Lepper też znał tylko jedną prawdę ;) Nawet bardzo często miał na nia dowody ;) np. na talibów i inne takie ;)
To mniej więcej tak jak Ty. Dowody zbrodni w sprawie sponsoringu Niecieczy hehehe 8)
Haha, uwielbiam to :)
Ja tylko zapytałem - to było pytanie. :) No ale okej, nie będe nabijał kolejnych postów, bo to sensu nie ma ;)
Ostatnio zmieniony 08-02-2010, 15:00 przez Deto, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Idziemy na rekord ;)
Pytanie w stylu : Czy karać pana X. za pedofilie podczas gdy nikt nie wie o niczym, Panie Deto. Pewnego rodzaju zapytanie sugerujące odpowiedź.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Deto pisze:rzeczywiście pan Ciesielczyk, to uznany autorytet ;)
Co to ma za znaczenie ??. Możesz mu wytknąć przecież kłamstwo czy niedokładności, co to za różnica kto to napisze, ważne żeby był prawda, czyż nie ??

Autor ostro pojechał po urzędującym, aż dziw że go nie zbanowali :P.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Co do działań prezydenta to powiem jeszcze tak. Złotousty Rysiu obiecał nam rewitalizacje Tarnowa. Otóż na około Bimy znajdowała sie masakrycznie obsrane mury przez graficarzy. Miasto zdecydowało w obliczu przyjazdu koszernej częsci świata na zamalowanie murów i graffiti.I nic może złego by w tym nie bylo gdyby nie fakt, iż malowano farbami wodnymi w temperaturze -3 C. Czyli przy pierwszym ociepleniu spadnie cala farba.... Cos jak za komuny: przyjezdzał skeretarz to sprzatali miasto. A potem znowu kolejny rok syf zalegał. W tekscie jaki opublikowałem znalazły sie zdjęcia obsmarowanych budynków. Np. Muzeum Okregowe w Tarnowie wygląda jak galeria sztuki ulicznej ;) I co robi miasto? Ano nic. Od znajomego wiem , że byl na rozmowie w celu usunięcia szpecących tak strasznie miasto rzeczy,zaoferował swoje uslugi, podkreślając , że jest miejscowym przedsiębiorcą(zatem placi podatki TUTAJ-w TARNOWIE) ale póki co miasto jak zwykle nie przejawia chęci do działania i zwleka z konkretami.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Czat to straszny niewypał, żadnych konkretów. Nie miał nic ciekawego do powiedzenia, może gdyby go o okulary zapytać to by się rozpisał.
Temat ścieżek rowerowych interesował mnie najbardziej, sam jednak nie brałem udziału, tutaj przykłady pytań o ścieżki:

wwwJAKUBKWASNYpl: Wracając do ścieżek, czy będą to nadal ciągi "pieszo-rowerowe" z kostki brukowej czy może ścieżki z prawdziwego zdarzenia? ps. jeździ Pan czasem rowerem do pracy?
Prezydent: Panie radny, daj szansę innym.

102drewal: Witam, czy UMT zamierza budować prawdziwe ścieżki rowerowe?
Prezydent: Nie tylko ścieżki, ale cały, obszerny program "Tarnów - Miasto Przyjazne Rowerzystom".[/i

Odpowiedzi w stylu spadaj, zrobi się (ale jeszcze nie wiem co). Ścieżek w Tarnowie się nie robi, a program "Tarnów - Miasto Przyjazne Rowerzystom" jest tyle wart co ten cały czat.
W Rzeszowie da się zrobić ścieżki z asfaltu, u nas nawet z kostki bez fazowej trudno :evil:


Weredyk

Post autor: Weredyk »

Serdecznie zapraszam mieszkańców, internautów do rozmowy ze mną na żywo - zachęca Ryszard Ścigała. - Wszystkie tematy są dozwolone, na wszystkie będę odpowiadał. Bedę odpowiadał na postawione pytania, te wygodne i te niewygodne. Przede wszystkim zapraszam do niewygodnych - dodaje.

ZA: http://www.malopolanin.pl/7622_tarnow_w ... iasta.html

Ha ha ha:) Przynajmniej mamy Prezydenta z poczuciem humoru:)

ODPOWIEDZ