Promocja Tarnowa przez znanych tarnowian

Wiadomości "z miasta".

Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ja nie znam ani Sasnala, ani Dukaja, a o Hellerze dowiedziałem się wyłącznie dzięki nagrodzie...


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

trix pisze: Również mieszkańcy podróżujący na wyprawy rowerowe, czy wysokogórskie.... . Koszta małe a przydatność moim zdaniem znaczna. Dwa lata temu 3 osoby z Tarnowa były rowerem na nordkapp. .
ja co prawda dotarłem "tylko" za koło podbiegunowe (przekraczaliśmy je bodaj 4 razy), ale na aucie mieliśmy dumnie tablice rej. z tarnowskim herbem i adresem stronki bodaj...

więc jakby nie patrzyć, ale promocja miasta była... co do tych z nordkappu, może by się przed takim wyjazdem ludzie zwracali do działu promocji Tarnowa, żeby otrzymać jakieś stickery czy takie tam , i w trakcie jazdy promować miasto... Czytam właśnie książkę Evana McGregora o jego podróży ze Szkocji do Afryki i goście jadąc na motocyklach mieli właśnie różnego rodzaju stickery reklamujące sponsorów... A w Tarnowie mamy i kapitanów jachtów, i himalaistów, i cyklistów, że nie wspomnę o tych od wspinaczki na ściankach - może by im miasto fundnęło jakieś torby porządne ze znakiem promującym miasto?


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Jakub Kwaśny pisze:
trix pisze:Niestety rozgrywany z daleka od miasta, może jakaś runda honorowa .... . Może jakiś radny poprowadziłby taką rundę .. :->
Trix a pobiegniesz za mną? muszę mieć wsparcie!
Ps. Ale już trenuję formę! :D
Jakub. litości. To jest maraton rowerowy :P, ale formę możesz robić :]. W sumie mógłbys nawet wystartować, wiesz jak Ci piar podskoczy hohohoh :].

Druid, chyba sie nie rozumiemy. rowerem a samochodem to 2 różne sprawy, no i rowerem to jest wyprawa a nie wycieczka :P. Miasto ma jednak głęboko takich "wyprawowiczów" a szkoda.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

trix pisze:
Jakub Kwaśny pisze:
trix pisze:Niestety rozgrywany z daleka od miasta, może jakaś runda honorowa .... . Może jakiś radny poprowadziłby taką rundę .. :->
Trix a pobiegniesz za mną? muszę mieć wsparcie!
Ps. Ale już trenuję formę! :D
Jakub. litości. To jest maraton rowerowy :P, ale formę możesz robić :]. W sumie mógłbys nawet wystartować, wiesz jak Ci piar podskoczy hohohoh :].

Druid, chyba sie nie rozumiemy. rowerem a samochodem to 2 różne sprawy, no i rowerem to jest wyprawa a nie wycieczka :P. Miasto ma jednak głęboko takich "wyprawowiczów" a szkoda.
To wyrażaj się jaśniej ;-) bo "maraton organizowany w lipcu" nie wskazuje, że jest to maraton rowerowy! ;) i zamiast się wymądrzać odpowiedz czy pobiegniesz/pojedziesz za mną :D i będziesz mi wodę podawał :D hahaha

Rowerek właśnie spłacam - więc mogę pojechać :P
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Nie no myślałem że radny to będzie wiedział że to maraton rowerowy, bo tylko takie organizowano, no ale trudno, mniejsza o to.
Co do startu to oczywiście raczej chyba być może wystartuję, jakże by inaczej :].
Btw jaki masz za rower, bo jak szose to nici z tego.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Marcinem :)

http://www.polskieradio.pl/24/286/Artyk ... i-czlowiek

W części "aktor i człowiek" Marcin mówi o Tarnowie, ale skąd ta Pani wytrzasnęła tego najmłodszego radnego w Polsce to nie wiem :)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

ODPOWIEDZ