Małopolski Wychowawca roku 2013 z Tarnowa?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Ma³opolski Wychowawca roku 2013 z Tarnowa?

Post autor: Marcin Zaród »

Wśród nauczycieli z Krakowa (głównie z Krakowa), Chrzanowa, Gołkowic i innych miejscowości, w ścisłym finale konkursu "Wychowawca roku 2013", organizowanego przez Prezydenta RP oraz grupy wydawnicze Polskapresse i Media Regionalne, a także Fundację Orange, mam zaszczyt w pewnym sensie bronić honoru tarnowskiej edukacji (no brzmi to z zadęciem, ale jako jedyna osoba nominowana z Tarnowa to trochę tak jest).

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/9 ... ,id,t.html

Jako że do wielu lat jestem związany także z forum Agora, tych "przekonanych" zachęcam do zerknięcia na ten konkurs.

Tak dla wyjaśnienia, próbując sobie odpowiedzieć na pytanie, skąd ta nominacja:

mgr Marcin Zaród - nauczyciel języka angielskiego, opiekun szkolnej telewizji internetowej TV.L.O, członek grupy Superbelfrzy RP, latarnik Polski Cyfrowej, webmaster szkolnego fanpage'a na Facebooku, szkolny koordynator programu Szkoła z Klasą 2.0, inicjator współpracy ze szkołą Harel High School z Izraela, jeden z opiekunów szkolnego koła turystycznego PTT i twórca filmików youtubowych z poradami dotyczącymi matury z angielskiego. W V LO w Tarnowie uczy już 16 rok!

To nie jest typowy konkurs na "klikanie" po parę razy dziennie, więc cóż, o głosy bezpośrednio nie mam odwagi prosić, bo się wiążą z wydatkami, ale warto przynajmniej śledzić wyniki :)

PS. Chochlik drukarski zmienił imię z "Marcin" na "Paweł' (niedługo zostanie to sprostowane), ale reszta się zgadza.

PS. Żeby nie było prywaty - jakby co, to nagroda, czyli 1 tys. złotych w 100% pójdzie na organizację szkolnego rajdu w góry na pokrycie kosztów uczestników.

ODPOWIEDZ