(Pyt.) Dyskoteki

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Najwięcej informacji o rozrywce w Tarnowie znajdziesz na www.NocnyTarnow.pl


Deto, dlaczego twierdzisz że Alfa to przeżytek? Może jakieś konkretne argumenty?


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

huziu pisze:Najwięcej informacji o rozrywce w Tarnowie znajdziesz na www.NocnyTarnow.pl


Deto, dlaczego twierdzisz że Alfa to przeżytek? Może jakieś konkretne argumenty?
Widać to po choćby po zainteresowaniu, które na początku spowodowało pustki w Blue Club czy Wallstreet, a była Grawitacja zapełniała sie jedynie podczas koncertów.

Sporo klientów Alfa odstraszyła wyłączoną klimą na samym początku swej działalności. Teraz sytuacja się odwróciła i pozostałe dyskoteki znów się zapełniły, a w Alfie coraz częściej są pustki.

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Deto, nie będe tu jakoś specjalnie bronił Alfy bo nic mi do tego, ale zobacz sobie na zdjęcia z imprez.
Tak swoją drogą oczywistym jest, że przez pierwszy rok zainteresowanie nowym klubem jest nawiększe, a później wszystko wraca do rzeczywistości i to jak będzie prosperował uzależnione jest od wiedzy oraz doświadczenia zarządzających.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Właśnie wróciłem z rynku i jestem nieco podpity, więc będę szczery:

- Kaskada - info na drzwiach mówi "czynne do 2:00", natomiast od 22:30 nie sprzedawali już piwa, o 22:50 wyszliśmy.
- pod arkadami - zamknięte
- bronx - nieczynne
- do Leliwy nawet nie szliśmy, bo po 23 i tak alkoholu nie sprzedają
- Pretekst: "zaraz zamykamy"
- Carpe Diem - zamknięte
- Hybryda - zamknięte
- Przepraszam - na dole nas obsłużono, z zastrzeżeniem, że o 24:00 zamykają.

Tak więc podsumowując: chcąc się piwa napić pod 23:00 w Tarnowie musisz się napic w domu, albo wcale.

Jak dla mnie to jest żenada, serio. :oops:

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Keleos pisze:chcąc się piwa napić pod 23:00 w Tarnowie musisz się napic w domu, albo wcale.
Oj, to chyba dobrze zrobiłem nastawiając kolejną warkę... ;) Grunt to niezależność.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Podaj adres, następnym razem wpadniemy zamiast się miotać po rynku przy -20 C na dworze ; d

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Co się dziwicie, poniedziałek, do tego prawie -20 na polu. Ludzie pewnie na podstawowe zakupy z wielkimi oporami wychodzą z domów, a co dopiero do lokalu na piwo :P (wiem po sobie:))


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

No niestety, z początku tygodnia jest kiepsko. Zresztą jak odwoływali zajęcia na pwszce koło 11 to też nie było gdzie iść się "rozgrzać". I jak znam życie, od kilku lat się to nie zmieniło.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Keleos pisze:Podaj adres, następnym razem wpadniemy zamiast się miotać po rynku przy -20 C na dworze ; d
Tarnów :)
Przyniosę na kolejne spotkanie FGPO, chyba że jeszcze nie zdąży dojrzeć (min. 3 miesiące). Ewentualnie dysponuję jeszcze Koźlakiem Majowym, ale on z kolei jest już lekko przeterminowany (chociaż ja uważam że właśnie teraz dojrzał :).

Natomiast jeżeli chodzi o piwo niepasteryzowane, to mam na oku taki fajny projekt - jeżeli wypali, to będzie co robić przez całą emeryturę ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Autor tematu
Adam 07
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 25-01-2010, 12:50

Post autor: Adam 07 »

Czy rozumiem że w wymienionych dyskotekach mogę spokojnie bawić się. Czy tak?


Pozdrawiam
Adam

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Dokładnie tak:)

[ Dodano: 10-02-2010, 14:37 ]
Trochę odkopię temat:) Jak tam wrażenia z tarnowskich dyskotek?

ODPOWIEDZ