(Pyt.) Dyskoteki

Wiadomości "z miasta".

Autor tematu
Adam 07
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 25-01-2010, 12:50

(Pyt.) Dyskoteki

Post autor: Adam 07 »

Mam 21 lat jestem z Płocka. Za kilka dni przyjadę do pracy do Tarnowa (dostałem kontrakt na sześć miesięcy). W Piątki i soboty chcę się pobawić. W internecie znalazłem informacje że w Tarnowie znajdują się dyskoteki: ,,Alfa Club'' ,,Blu Max'' ,,Blu Club'' ,,Club 139'' .
Mam pytanie czy młody człowiek z innego miasta jest narażony na zaczepki?
Na jakich dyskotekach można się spokojnie bawić, a jakich lepiej omijać szerokim łukiem?
Na jakich dyskotekach można spotkać dziewczyny po 20-ce?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.


Adam
Adam


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Wow

Na zaczepki jesteś narażony nawet w kościele jeśli się nieodpowiednio zachowujesz.

O ile nie wejdziesz w podkoszulku "Płock rządzi, Tarnów to frajerzy" to raczej nikt się nie doczepi. Nie wiem czy znalazłeś też informacje w Google na temat populacji Tarnowa, ale to około 120 000 ludzi. Tutaj nie bije się kogoś dlatego, że jest z poza miasta. Tak się robi na wsiach, nie w miastach.

Club139 nie jest w Tarnowie - i tam biją ludzi z miasta ; )

Jeśli nie szukasz zaczepki, nie handlujesz świństwem i nie przystawiasz się do czyichś dziewczyn to się o uzębienie nie bój. A w razie czego to mamy tu na forum dentystę - polecam ; )

Dziewczyny po 20-tce... nie wiem jak w Płocku, ale w Tarnowie dyskoteki są dla pełnoletnich. Tak więc znaleźć 20-tki nie problem - gdziekolwiek nie pójdziesz.

Szerokim łukiem to należy omijać jedynie dzielnicę Mościce, bo tam neandertalczycy w niebieskich szalikach żyją, hehe. Nigdy nie ubieraj w tym mieście nic biało-czerwonego - nawet szalika z napisem POLSKA. Niebiescy nie odróżniają ; P

A tak na poważnie to Tarnów jest pięknym, spokojnym miastem, gdzie po 23 jest cicho i pusto na ulicach, a o 1 w nocy w dyskotekach się przerzedza. Byle byś tylko samochodu z sobą nie brał, bo zgubisz u nas podwozie ; )
Ostatnio zmieniony 25-01-2010, 13:13 przez Keleos, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

A planujesz tańcować z fosforyzującym napisem na czole: "jestem z Płocka"?! Poza tym zastanów się jak brzmiałaby odpowiedź Twoich płockich ziomali na tak zadane pytanie. Płock jest miastem podobnym do Tarnowa pod wieloma względami, dyskotekowo chyba również.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Keleos pisze:Szerokim łukiem to należy omijać jedynie dzielnicę Mościce, bo tam neandertalczycy w niebieskich szalikach żyją, hehe. Nigdy nie ubieraj w tym mieście nic biało-czerwonego - nawet szalika z napisem POLSKA. Niebiescy nie odróżniają ; P
Bo Unia to Mościce tylko , tak :)

Kocham jak wypowiadacie się w tematach na które pojęcia nawet nie macie :) No ale zawsze można błysnąć czy nabić kolejnego posta, by podnieść się w hierarchi forumowej.

PS. Keleosie, Wisła Płock ma też barwy biało-niebieskie, tak na marginesie ;)

Znawco :)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Keleos pisze:A tak na poważnie
Tak Deto, a najlepiej nie cytować wszystkiego tylko interesujący nas kawałek nieprawdaż?
A tego powyżej to już nie zauważyłeś?

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Keleos pisze: Szerokim łukiem to należy omijać jedynie dzielnicę Mościce, bo tam neandertalczycy w niebieskich szalikach żyją, hehe. Nigdy nie ubieraj w tym mieście nic biało-czerwonego - nawet szalika z napisem POLSKA. Niebiescy nie odróżniają ; P
Tekst roku :) Ciekawe czy w Twarz tez byś im tak powiedział :P

Deto ma racje w 100% :)


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

LordRuthwen pisze:
Keleos pisze:A tak na poważnie
Tak Deto, a najlepiej nie cytować wszystkiego tylko interesujący nas kawałek nieprawdaż?
A tego powyżej to już nie zauważyłeś?
Keleos pisze:Wow

Na zaczepki jesteś narażony nawet w kościele jeśli się nieodpowiednio zachowujesz.

O ile nie wejdziesz w podkoszulku "Płock rządzi, Tarnów to frajerzy" to raczej nikt się nie doczepi. Nie wiem czy znalazłeś też informacje w Google na temat populacji Tarnowa, ale to około 120 000 ludzi. Tutaj nie bije się kogoś dlatego, że jest z poza miasta. Tak się robi na wsiach, nie w miastach.

Club139 nie jest w Tarnowie - i tam biją ludzi z miasta ; )

Jeśli nie szukasz zaczepki, nie handlujesz świństwem i nie przystawiasz się do czyichś dziewczyn to się o uzębienie nie bój. A w razie czego to mamy tu na forum dentystę - polecam ; )

Dziewczyny po 20-tce... nie wiem jak w Płocku, ale w Tarnowie dyskoteki są dla pełnoletnich. Tak więc znaleźć 20-tki nie problem - gdziekolwiek nie pójdziesz.

Szerokim łukiem to należy omijać jedynie dzielnicę Mościce, bo tam neandertalczycy w niebieskich szalikach żyją, hehe. Nigdy nie ubieraj w tym mieście nic biało-czerwonego - nawet szalika z napisem POLSKA. Niebiescy nie odróżniają ; P

A tak na poważnie to Tarnów jest pięknym, spokojnym miastem, gdzie po 23 jest cicho i pusto na ulicach, a o 1 w nocy w dyskotekach się przerzedza. Byle byś tylko samochodu z sobą nie brał, bo zgubisz u nas podwozie ; )
Więc jak jest z tym "a tak na poważnie" ??? Tarnów nie ma ok.120 tyś ? W Tarnowie dyskoteki nie są dla pełnoletnich ? Club 139 jest w Tarnowie ?


Czytaj ze zrozumieniem a nie wytykaj komuś.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Beaver - przyjaźnię się z wieloma unistami, tak więc nie ma tu jakichś chorych jazd - jest tylko dystans do samych siebie ; )

Deto - tak, dokładnie tak. Szkoda komentować.


sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

jak ten czlowiek z Plocka przeczyta powyzsza dyskusje - to bedac w Tarnowie bedzie sie bal wyjsc z domu, co dopiero na dyskoteke pojsc....
Nie udawajcie na sile gorszych i grozniejszych, niz naprawdee jestescie :roll:


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

sainte_nitouche pisze:jak ten czlowiek z Plocka przeczyta powyzsza dyskusje - to bedac w Tarnowie bedzie sie bal wyjsc z domu, co dopiero na dyskoteke pojsc....
Nie udawajcie na sile gorszych i grozniejszych, niz naprawdee jestescie :roll:
Problem w tym, że wielu tutaj robi z siebie lepszych i mądrzejszych...

Keleos - wiesz, że nie jestem złosliwy chyba, że ktos o to bardzo sie upomina.

Czytając Twój wpis, do którego się odniosłem wcześniej, nie sposób inaczej go odebrać.

Raz piszesz coś niezgodnego z prawdą, za chwilę prawdę i znów coś na żarty, by na końcu podsumować swoim "a teraz na poważnie" Tylko, że co na poważnie , a co nie ? Wszystko ? Ciach bajerka.


I aby odnieśc sie do tematu tego wątka i odpowiedzieć "koledze" z Płocka napiszę, że najlepsza dyskoteka w okolicy, to właśnie oddalony o około 15 km CLUB 139. Dwie sale- sala techniczna i dance - każdy cos może sobie wybrać dla siebie. Ludzi zawsze jest sporo. Polecam.

W Tarnowie dobrej dyskoteki trzymającej poziom nie znajdziesz. Alfa i Wallstreet to przeżytek. Moim skromnym zdaniem Blue Club, jakos odczuwam do tego miejsca sentyment, ile razy tam jestem, a pierwszy raz byłem chyba w 95 czy 96 roku, to jakos klimat jest ciągle ten sam.

[ Dodano: 25-01-2010, 14:22 ]
Tak na marginesie... "hehe ;) "
Keleos pisze:Zamiast zmieniać nazwę na GaleriUnia to lepiej pilnować tych unistów co tam chodzą, bo na pewno kradną, hehe.
Keleos pisze:Beaver - przyjaźnię się z wieloma unistami, tak więc nie ma tu jakichś chorych jazd - jest tylko dystans do samych siebie ; )


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Deto pisze:Czytając Twój wpis, do którego się odniosłem wcześniej, nie sposób inaczej go odebrać.
Może jestem jakiś inny, ale ja odebrałem post Keleosa właściwie, to znaczy, że tekst o dzielnicy Mościce był z przymrużeniem oka!
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Jakub Kwaśny pisze:
Deto pisze:Czytając Twój wpis, do którego się odniosłem wcześniej, nie sposób inaczej go odebrać.
Może jestem jakiś inny, ale ja odebrałem post Keleosa właściwie, to znaczy, że tekst o dzielnicy Mościce był z przymrużeniem oka!
Również tak odebrałem, ale biorąc pod uwagę całość, to ciężko to tak odebrać. Keleos napisał kilka rzeczy prawdziwych, kilka na żarty a na końcu "a teraz na poważnie". To "na poważnie" wskazuje, że całość była pisana na żarty, jednak kilka rzeczy przecież napisał prawdziwych. :) Wiem, czepiam się szczegółów ;) Kubo, chyba za dużo tej pragmatyki językowej ;)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Proszę administrację o dodanie nowych tagów: [żartuję, Deto][/żartuję, Deto] oraz [poważnie, Deto][/poważnie, Deto].


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Keleos pisze:Proszę administrację o dodanie nowych tagów: [żartuję, Deto][/żartuję, Deto] oraz [poważnie, Deto][/poważnie, Deto].
Hehe, no widzisz :D jak chcesz zażartować, to Ci nawet wychodzi :lol: :lol:

3maj fason

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Adamie 07 Tarnów to bardzo spokojne i bezpieczne miasto, ta awantura powyżej może nie potwierdza tego, ale wierz mi nie ma się czego bać ;) A i Tarnowianki bardzo bardzo fajne ;)

ODPOWIEDZ