Najlepsze sklepy spożywcze w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".

Jaki sklep najczęściej odwiedzasz?

Alma
4
7%
Biedronka
11
20%
Carrefour
1
2%
Kaufland
6
11%
Lidl
9
16%
Real
0
Brak głosów
Simply
7
13%
Stokrotka
3
5%
Tesco
11
20%
Tss Społem
4
7%
 
Liczba głosów: 56


Autor tematu
matipers
Obywatel
Posty: 17
Rejestracja: 06-03-2013, 08:45
Lokalizacja: Tarnów

Najlepsze sklepy spożywcze w Tarnowie

Post autor: matipers »

Jak wiecie ostatnimi czasy w Tarnowie roi się od nowych sklepów ale jaki sklep mieszkańcy naszego miasto odwiedzają najczęściej? Na co zwracają szczególną uwagę? Czy kierują się jakością czy ceną? A wy....
Ostatnio zmieniony 15-03-2013, 20:35 przez matipers, łącznie zmieniany 3 razy.


AMelka
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 10-02-2010, 21:55

Post autor: AMelka »

Delikatesy Cezar, Delikatesy Centrum.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7671
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

matipers, popraw błędy ortograficzne w poście.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Nie chcę być upierdliwy, ale nie widzę tutaj bardzo licznie odwiedzanego "Lidera".
A że jest to sklep, w którym ja się zaopatruję bardzo często, to mojego głosu w ankiecie nie będzie.
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

:shock:

Nie odwiedzam sklepów, w sklepach robię zakupy. Odwiedzam galerie sztuki...


wejss
Rhetor
Posty: 1644
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

A ja lubię Stokrotkę. Dawniej Klikowiaka albo jak mawiali starsi "blaszoka". Pamiętacie jeszcze stare wejście od Klikowskiej? Po wejściu do środka stało się w kolejce za koszykiem przy takiej długiej ladzie. Połowa lat 80-tych

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7671
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

matipers, jeszcze tytuł zmień, i jeszcze raz przejrzyj treść posta ze słownikiem w ręce.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

Ja tam lubię Simply.Mam blisko i ogarniam gdzie co jest.Gdyby nie kilka mało uprzejmych kasjerek za karę pracujących i ochroniarzy którym zegarki żle chodzą byłoby bardzo dobrze.


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

TSS Społem - tylko tam kupuję mięsko i wędlinki :D zawsze świeży chleb dobry jakościowo towar jak dla mnie nr.1 :D
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


Autor tematu
matipers
Obywatel
Posty: 17
Rejestracja: 06-03-2013, 08:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: matipers »

Wszyscy uważają że Alma jest droga. Nie prawda to jest błędny stereotyp. Dużo jest promocji i ceny są takie same jak w Tesco w Gemini a nawet niższe. Co jest droższe to jest ale są duże promocje. Dlatego oddaje mój głos właśnie na ten sklep.


imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

matipers pisze:Wszyscy uważają że Alma jest droga. Nie prawda to jest błędny stereotyp. Dużo jest promocji i ceny są takie same jak w Tesco w Gemini a nawet niższe. Co jest droższe to jest ale są duże promocje. Dlatego oddaje mój głos właśnie na ten sklep.
Jest droga :) I promocje tego nie zmienią.
Porównaj ceny tych samych produktów w Almie i w jakimś innym Kauflandzie czy Lidlu.
Alma z założenia miała być delikatesem a nie dyskontem. Dopiero od jakiegoś mają swoją tańszą ( nie znaczy gorszą ) markę produktów.
Im Lazy and I like it

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Hehehe, też słyszałem ten stereotyp już, że Alma wcale nie jest droga. Jest droga! 2,39 kosztuje najtańsze mleko 2%, w Simply 1,89. Antyperspirant w Simply po niecałe 11 zł, w Almie po 14. I tak można długo wyliczać. O ile nie umiem wychwycić różnicy między cenami Kauflandu, Tesco, Reala czy Simply tak Alma wyraźnie góruje cenami.

Choć Alma ma swoje plusy: puste alejki, niemal zero kolejek i niesamowite bogactwo asortymentu.

Co do mojego ulubionego Simply: kiedyś spisałem sobie ok. 20 najczęściej kupowanych produktów, zarówno żywieniowych jak i chemii i pojechałem do Makro na Tuchowskiej i do Simply, żeby rozstrzygnąć, czy kupowanie w Makro ma sens. Bo przyjęło się, że u nich w hurcie to lepiej wychodzi. Nie wychodzi. 2 produkty były w Makro cokolwiek taniej, 3 były istotnie drożej (m. in. kawa, bo reszty nie pamiętam), pozostałe bez istotnych różnic. W jednym i drugim dostane fakturę na to co potrzebuję, więc wyleczyłem się z "kompleksu Makro".

Simply góruje nas wszystkimi - w moim odczuciu - niewielką powierzchnią sklepu, na której znajduję wszystkie (no, oprócz ulubionej maślanki truskawkowej, którą oczywiście mają w Almie) :) "swoje" produkty. Do tego dobre ceny i bliskość parkingu. Pod tym względem Tesco w Gemini przegrywa z kretesem. A Real? Kusi tym Paybackiem. :) Poczekam aż się ludzie nasycą tym miejscem i pojadę jak nie będzie tłoczno. :)

PS Pisałem o Simply na JPII.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

samek pisze:Ja tam lubię Simply.Mam blisko i ogarniam gdzie co jest.Gdyby nie kilka mało uprzejmych kasjerek za karę pracujących i ochroniarzy którym zegarki żle chodzą byłoby bardzo dobrze.
Szczególnie jedna z nich zasługuje na "wyróżnienie" za swoje podejście do klientów ;) Na szczęście jest też co najmniej jedna kasjerka, która może być wzorem dla innych.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Nie wiem jak jest we wszystkich innych sklepach, ale w Simply nie płaci się przy kasie za reklamówki. A w Tesco i w Stokrotkach na pewno się płaci.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

Niby się nie płaci ale trzeba się prosić.Chyba mają premię za upchanie towaru do kieszeń klienta.Co do kasjerek to dwie są za karę w pracy i to zawsze.Jak je mogę ominąć to omijam.Po co mam zagryzać język by coś im nie rzec.Kilka z nich ma różne humory;jak to kobiety.A ochrona to.....

ODPOWIEDZ