Kolejne święcenia w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Jeszcze a propos nowootwartego, starego oddziału i rejestracji.
Pielęgniarki siedzą w "kufajkach", bo ogrzewanie nie działa. Pacjenci zresztą też marzną - kolektywnie.
Pani projektant przewidziała jeden kabelek do komputera na cztery stanowiska - do poprawy, albo prowizorka będzie.
Ktoś źle osadził czujkę do otwierania drzwi - jak ktoś nie ma wzrostu Gortata, to może zaliczyć czołówkę z drzwiami, które "nie zauważyły", że ktoś się zbliża.
Projektant wziął sobie do serca, że pielęgniarki zarabiają mało, bo stwierdził, że jedna, mała szafka na ubrania wystarczy na dziewięć osób :)
Kolejne wieści z frontu - wkrótce.


sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

Ja polecam skorzystanie z umieszczonego w holu 'terminala informacyjnego'.
Pomijam juz fakt, ze osoby starsze/slabowidzace/nieobyte z monitorem beda sie baly go w ogole dotknac nie mowiac o dotarciu do zawartych w nim informacji.
Mnie zaciekawilo, ze terminal dziala w obcych jezykach - i zachcialo mi sie sprawdzic, jak bedzie brzmiala nazwa mojego oddzialu w jez. rosyjskim na przyklad.
Sie okazalo, ze w jezykach obcych dziala wylacznie menu terminala (a wiec: 'strona glowna' - 'w przod' - 'w tyl' - etc.), natomiast wszystkie informacje wyswietlaja sie nadal w jezyku ojczystym :)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Ja tam lubię terminale ;) - w cinemacity kolejka zakręcana 3 razy, a dwa terminale puste stoją obok - dwa kliki i już bilet w ręce ;) i Ciacho oglądnąłem, komedię na blondynek w białych kozaczkach :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Nowy szpital jak z filmu Barei

Post autor: Goscinny »

No i mam newsa - sprawę źle zainstalowanego czujnika rozwiązano :)
Drzwi automatyczne całkowicie zamknięto, uruchomiono za to normalne drzwi z klamką.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Hell yeah, bo grunt, to nowoczesność ; )


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

no terminal w hallu jak przystalo na XXI wiek... swiatowo.
szkoda ze reszta szpitala to łatanie juz dawno połatanego ;-) tak jak z niektorymi drogami - jakby nie łaty to już by nie było po czym jeżdzic ;-)

ODPOWIEDZ