Nowy egzamin na prawo jazdy.

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

pankowal
Archont
Posty: 713
Rejestracja: 19-08-2010, 08:48

Post autor: pankowal »

maup pisze:niestety przepisy trzeba znać i umieć je stosować (nie mylić z tfurczą interpretacją). nici z praktyki jak brak podbudowy teoretycznej
Rozumiem że znasz przepisy i znasz nie tfurczą interpretację.
Tylko pytanie dlaczego w sprawach prostych jak drut. Np. przejazd na czerwonym opowiadasz dyrdymały.
Twierdzisz że stosowanie się do prawa ma skutkować złamaniem prawa.
Gdzie taka zasada prawna jest zapisana - tego nie wyjaśniasz.

Przepisy się zmieniają.
Znajomość przepisów powinna być sprawdzana co jakiś czas - powiedzmy co 10 lat powtórny egzamin teoretyczny.

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Nowy egzamin na prawo jazdy.

Post autor: sajdak »

Odkopuję wątek bo mamy znowu w planach zmianę przepisów ;
wiem, że ile opinii tyle propozycji będzie - ale szukam speca, który nauczy jeździć osobę, która dotąd nie miała z jazdą nic wspólnego (poza fotelem pasażera).
...


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Re: Nowy egzamin na prawo jazdy.

Post autor: Wojtasek »

p.Jachym - młody, ale z dużym doświadczeniem. Opanowany i skuteczny, po nitce do kłębka poprowadzi i do egzaminu przygotuje. Nie za gadatliwy, ale uprzejmy i sympatyczny.

p.Olszówka- nieco starszy, ale równie doświadczony. Oaza spokoju, jak trzeba to w sposób łopatologiczny wszystko objaśni. Bardzo troskliwie podchodzi do kursanta. Od pierwszej do ostatniej minuty jazdy jest do dyspozycji kursanta . W trakcie nauki przyjazna atmosfera.

Jeden i drugi liczą pełne godziny zegarowe jazdy, bo to różnie bywa z instruktorami.

Czasami ciężko się do nich na jazdy zapisać, przynajmniej za mojej kadencji tak było- 2015 rok, ale warto.

Obaj Panowie szkolą w Jurexie (nie łączy mnie z nimi nic, poza odbytym tam właśnie kursem ) :D

Natomiast nie polecam p. Sacha- śmierdzący papierosami nerwus, który wprowadza niezdrową atmosferę.....zmarnowane 4 godz jazdy :P

ODPOWIEDZ