Niemiecka stacja radarowa koło Tarnowa

Wiadomości "z miasta".

hebdow
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 10-03-2013, 18:59
Lokalizacja: malopolskie

Post autor: hebdow »

Kolegi a Ty skąd jesteś ??

Jeszcze raz przeczytałem cały watek i teraz tak sobie myśle moze mowimy jednak o 2 rożnych miejscowkach - albo o tej samej ale z rożnych stron do niej dojechaliśmy. Najlepiej Kolegi napisz PW do mnie to się umówimy na jakiś wypad w teren jak aura pozwoli. Na ten senzon mam w planach odwiedzić pare ciekawych miejscowek.

Czekam na PW !

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

A nie można wrzucić po prostu lokalizacji ? Sam jestem ciekawy gdzie to w końcu jest :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


petr
Prytan
Posty: 245
Rejestracja: 18-09-2009, 09:06
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: petr »

Fajnych miejscówek się nie zdradza póki ziemia daje fajne fanty, bo przylezie tabun konkurencji i wykopie. Też chętnie odwiedziłbym to miejsce.
Darz dół :D
pozdrawiam
petr


hebdow
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 10-03-2013, 18:59
Lokalizacja: malopolskie

Post autor: hebdow »

petr pisze:Fajnych miejscówek się nie zdradza póki ziemia daje fajne fanty, bo przylezie tabun konkurencji i wykopie. Też chętnie odwiedziłbym to miejsce.
Darz dół :D
Dokladnie kolego niestety narazie nie mozna podac lokalizacji o fajne miejscowki coraz trudniej. Wszystko w swoim czasie - ciekawe natomiast co 'kolegi' znalazl bo po konsultacjach wynika ze to nie jest ten sam obiekt cosmy namierzyli.

ODPOWIEDZ