Inter Consulting

Wiadomości "z miasta".

Autor tematu
Arczi
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 26-11-2009, 19:51
Lokalizacja: Tarnów

Inter Consulting

Post autor: Arczi »

WItam

chciałbym sie z wami podzielic informacjami na temat pewnej firmy w ktorej niestety pracowałem.
Tak jak w temacie firma Inter Consulting ktora swoja siedzibe ma na ul. Wałowej to jedna wielka sciema!! Menager okłamuje wszystkich jesli chodzi o zarobki jesli chodzi o rodzaj umowy, o czas pracy...trzeba dokladac do tego interesu...

Praca polega na chodzeniu po domach i nekaniu ludzi aby podpisali umowe na telefon od operatora "Dialog" ...zarobki zalezne tylko od podpisanych umow i to nie zawsze bo zdarzalo sie nawet ze niektore umowy nie byly wyplacane pracownikom...

na rozmowie kwalifikacyjnej na ktrej bylem pod koniec listopada wszystko pieknie ładnie..." umowa o prace 8 h dziennie, czasami jakis wyjazd do klienta indywiualnego "
Pozniej okazuje sie niestety ze trzeba pracowac do 21-22 a nawet i pozniej...bo pieniadze ktore trzeba bylo wydac na bilety do jakis miejscowosci(oddalone od Tarnowa nawet o 80 km) musza sie zwrocic !! mialo byc zwracane a okazalo sie ze nic z tych rzeczy !!

wypłata miala byc po miesiacu okazalo sie ze wyplata bedzie po dwoch miesiacach...dlatego biarac pod uwage wszystkie aspekty zwolnilem sie i mam nadzieje ze przynajmniej zosatnie mi wyplacone za ten miesiac...

W kazdym razie PRZESTRZEGAM wszystkich idacych na rozmowe do tej firmy ...SZKODA czasu...deliktanie mowiac...

pozdrawiam


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Był o niej już temat na poprzednim forum..

InterConsulting, Malegro, NetCom, Forum, Alternatywa - wszystko domokrążcy i naciągacze.


Weredyk

Post autor: Weredyk »

Polecam skorzystanie z usług Panstwowej Inspekcji Pracy, Inspektorat w Tarnowie, ul. Mostowa.


Prof.Sak
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 16-07-2010, 18:57
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Prof.Sak »

Przepraszamy mamy takie pytanie do pana.Ponieważ patrzymy tu na opinie pana .Na temat wymienionych firm.Opinie są negatywne a ponieważ zajmujemy się na codzień takimi sprawami i rostrzygamy takie opinie .Widzimy w każdej opini pewne braki u pana brak konsekwencji w działaniu nie podjął pan żadnych kroków na etapie zgłoszenia wymienionych firm do odpowiednich organów . Wymienił pan kilka firm które dotychczas niemiały jednocześnie z pana osobą zlecenia pracy. A wysławia się pan jako osoba pokrzywdzona. A stanowi to dowód że niejest pan osobą wiarygodną lub działa pan na zlecenie antyreklamowe lub z osobistych powodów nazwijmy to oczekiwań pana które nie mają miejsca ponieważ to pan mógł niespełnić oczekiwań zlecenia na rzecz któryś z firm . Więc daje nam to prawo i pierwszeństwo .Do zgłoszenia pana do odpowiednich organów rozstrzygających . Co wiąże się z karą finansową na rzecz kwoty zawartej w ustawie cywilnej . Więc jesteśmy odpowiednią instytucją która zajmuje się na zlecenie klientów biznesowych sprawami niezgłoszonymi do organów ścigania a zawartymi na forum publicznym .Więc powiadamiamy pana o pierwszeństwie naszej firmy do monitorowania forum.Wyżej wymienionych spraw niezgłoszonych do odpowiednich organów do wyciągnięcia konsekwencji w takich przypadkach.
Józef Sęk

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Prof.Sak pisze:Przepraszamy mamy takie pytanie do pana.Ponieważ patrzymy tu na opinie pana .Na temat wymienionych firm.Opinie są negatywne a ponieważ zajmujemy się na codzień takimi sprawami i rostrzygamy takie opinie .Widzimy w każdej opini pewne braki u pana brak konsekwencji w działaniu nie podjął pan żadnych kroków na etapie zgłoszenia wymienionych firm do odpowiednich organów . Wymienił pan kilka firm które dotychczas niemiały jednocześnie z pana osobą zlecenia pracy. A wysławia się pan jako osoba pokrzywdzona. A stanowi to dowód że niejest pan osobą wiarygodną lub działa pan na zlecenie antyreklamowe lub z osobistych powodów nazwijmy to oczekiwań pana które nie mają miejsca ponieważ to pan mógł niespełnić oczekiwań zlecenia na rzecz któryś z firm . Więc daje nam to prawo i pierwszeństwo .Do zgłoszenia pana do odpowiednich organów rozstrzygających . Co wiąże się z karą finansową na rzecz kwoty zawartej w ustawie cywilnej . Więc jesteśmy odpowiednią instytucją która zajmuje się na zlecenie klientów biznesowych sprawami niezgłoszonymi do organów ścigania a zawartymi na forum publicznym .Więc powiadamiamy pana o pierwszeństwie naszej firmy do monitorowania forum.Wyżej wymienionych spraw niezgłoszonych do odpowiednich organów do wyciągnięcia konsekwencji w takich przypadkach.
Yyyyy Co autor miał na myśli?? Jakieś znaki przestankowe to raz, jakieś konkrety to dwa. Bo straszeniem sądem to najłatwiej się zasłaniać.
Poza tym forum jest OTWARTE (nazwa AGORA!)jak ktoś chcę przedstawić swój punkt widzenia to jest mu to dozwolone. W tym wypadku dobrze by było jakby do opinii o naciągacytwie doszły konkrety na to naciągactwo, a do odpowiedzi o braku naciągactwa doszły konkrety dlaczego nie ma naciągactwa.Ot co.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Prof.Sak, jaką firmę pan (?) konkretnie reprezentuje, bo tak słowotok bez ładu i składu świadczy, że nie bardzo radzi pan (?) sobie z językiem polskim, a co dopiero ze sprawami sądowymi.
Jakiś konkret proszę, albo pożegnamy się bardzo szybko.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

http://www.rojek.tarnow.pl/piotr_sak.html Chciał zrobić oborę Weredykowi takim nickiem.A my wiemy że Weredyk potrafi pisać ze składem. 8)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

W nicku jest Sak, ale w podpisie Sęk ;) Bełkot i tyle. Niech pan zejdzie ze słońca, dzisiaj mocno grzeje panie PROFESORZE :lol: I dużo pić, oczywiście wody!


Prof.Sak
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 16-07-2010, 18:57
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Prof.Sak »

Przepraszam pana bardzo wyszło delikatne nieporozumienie wysłałem niesprecyzowane treści .Jestem pierwszy raz na tym portalu także proszę niezwracać uwagi i niepouczać mnie . .Jestem starszym schorowanym człowiekiem więc proszę nieumniejszać mojej jak i pana wiedzy bo w obu przypadkach mamy rację prawda .Gdyby potrafił się pan genialnie komunikować potrafiłby pan nieoceniać czegoś co jest niesprecyzowane .Więc niech to będzie dla pana nauka jeżeli uważa się pan za osobę inteligentną a myślę że należy pan do tej klasy.
Józef Sęk


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

A ja pierwszy raz zostałem oszukany przez firmę, więc również proszę nie zwracać na mnie uwagi i nie pouczać mnie ; )
(nie z czasownikami piszemy oddzielnie, panie Józefie.)
Gdyby potrafił się pan genialnie komunikować potrafiłby pan nieoceniać czegoś co jest niesprecyzowane
Gdyby potrafił się Pan genialnie (albo: generalnie) komunikować, to nie używałby Pan niesprecyzowanych pustosłowi (pustozdań?).


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Generalnie podziwiam ludzi, którzy z uporem maniaka, korzystając z tandetnych technik sprzedaży, pytają wciąz o drogę na dworzec ;) próbująć wcisnąc perfumy

Jeżeli jeszcze ktoś nie miał z nimi do czynienia, niech przejdzie się na Plac Sobieskiego ;)

Ostatnio znów zaczepił mnie "przedstawiciel handlowy" ;) który tradycyjnie już zapytał mnie o to czy jestem z Tarnowa. Więc odpowiedziałem: "Tak, jestem z Tarnowa. Tak, znam drogę na dworzec. Nie, nie chcę żadnych perfumów".

Mina tego kolesia bezcenna :lol:


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Następnym razem zrób tak:"Tak, jestem z Tarnowa. Na dworzec to do oporu tamtędy i będzie po lewej stronie. A nie wiem pan ile kosztuje bilet do Krakowa? Nie? No więc kosztuje mniej niż te oto perfumy..." i wyciąg z kieszeni butelkę jakichś sików i mu je spróbuj sprzedać ; D


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Ostatnio pada pytanie o Galerię Tarnovia :D
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Eredhel, o! przepraszam. Nie o "Tarnovię", ale o "galerię".
Zauważyłem, że ci naciągacze perfumeryjni tak kieruja rozmowę, że ludzie SAMI mówią, że chodzi o "Galerię Tarnovia" i że chodzi o perfumerię Douglas. Sprzedawcy tej "wody" nie mówią wprost, że sa od "Douglasa", ale to sugerują.
specjalnie, jak mnie raz zaczepili, to poprowadziłem rozmowę tak, że wyszło na to, że są z "Douglasa". Potem oczywiście bełkotali o tym, że na ich stoisku w GALERII (nie powiedzieli w jakiej) te "perfumy" będą w cenie kosmicznej, a oni mi za 20 zł sprzedadzą 3 flakony :)
A poniżej treść maila z "Douglasa", który otrzymałem po wysłaniu im info, że chodzą tacy i sugerują, że są od nich:
Witam serdecznie,
Otrzymałam informację, że przedstawiciele firmy Douglas odwiedzaja domy proponując produkty dostepne w naszej sieci.
Pragnę Pana poinformować, że firma Douglas jest siecią perfumerii o znaczeniu światowym i nigdy nie prowadziła oraz nie prowadzi bezpośredniej dystrybucji produktów ani w domach klientów ani poza autoryzowanymi placówkami. Taką perfumerię w Tarnowie posiadamy w CH Tarnowia.
Bede wdzięczna za informacje o tego rodzaju dystrybutorze , ponieważ jest to proceder nielegalny i jako sieć walczymy z wszelkimi przejawami podważania naszego dobrego imienia i wykorzystywania naszej sieci do sprzedaży produktów nielegalnych lub w nielegalny sposób.
Z poważaniem
Bozena Czynciel
Kierownik Regionu
Douglas Polska Sp. z o.o.

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Prof.Sak pisze:Przepraszam pana bardzo wyszło delikatne nieporozumienie wysłałem niesprecyzowane treści .Jestem pierwszy raz na tym portalu także proszę niezwracać uwagi i niepouczać mnie . .Jestem starszym schorowanym człowiekiem więc proszę nieumniejszać mojej jak i pana wiedzy bo w obu przypadkach mamy rację prawda .Gdyby potrafił się pan genialnie komunikować potrafiłby pan nieoceniać czegoś co jest niesprecyzowane .Więc niech to będzie dla pana nauka jeżeli uważa się pan za osobę inteligentną a myślę że należy pan do tej klasy.
Na Boga człowieku, jeżeli jesteś profesorem, to powinieneś wiedzieć, że kropkę stawiamy na końcu zdania, a nie na początku!!! Brak doświadczenia na portalu nie może być traktowany jako usprawiedliwienie. Trochę szacunku dla innych użytkowników panie Prof.Sak

ODPOWIEDZ