Dlaczego miasto Tarnów sponsoruje klub z Niecieczy ?

Wiadomości "z miasta".

Czy wolisz, by miasto Tarnów korzystało z usług firmy, która w zamian za korzystanie z jej usług, będzie pomagała tarnowskim klubom sportowym?

TAK
11
55%
NIE
9
45%
 
Liczba głosów: 20


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Roberto pisze: Człowieku póki co to ty sobie wybierasz z budżetów co ci pasuje a pozycja jest jedna: Kultura Fizyczna i Sport. Twoje żale o sport kwalifikowany to dziecinada bo to nie jest pępek świata. Naucz się więc czytać budżety, porównaj wydatki z pozycji KFiS do dochodów/wydatków ogółem, porównaj w ten sposób przynajmniej kilkanaście polskich miast czy gmin, jeśli gdzieś udział wydatków na KFiS wyjdzie ci za mały to sprawdź inne pozycje wydatków bo może niektórzy uważają, że ważniejsza od grzyba na klubowym stadionie jest infrastruktura np. drogowa, znowu porównaj to wszystko między odpowiednio dużą liczbą polskich miast/gmin i jak już to wszystko zrobisz i wyjdzie ci, że Tarnów w negatywnym sensie odstaje od reszty to dopiero będziemy mogli sobie jak dzieci wybierać pasujące nam przykłady 'dużych' wydatków z innych miast i biadolić jak to mało daje się w Tarnowie.

Tylko nie bardzo rozumiem, dlaczego ja mam udowadniać i porównywać coś, co już wiem :D
To chyba Ty, by udowodnić mi, że nie mam racji, powinieneś to zrobić, a nie wyręczać się innymi ;)
Heh... ja swoje wiem :D , a Ty próbuj szczęścia dalej... ;)


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Deto pisze: Tylko nie bardzo rozumiem, dlaczego ja mam udowadniać i porównywać coś, co już wiem :D
Bo to ty się pucujesz gdzie popadnie w temacie wydatków Tarnowa na sport próbując - poprzez wybieranie pasujących ci przykładów (na które przypadkiem trafiasz) - wmówić innym to co ty "już wiesz" :lol:


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Pytanie w ankiecie sugeruje rozwiązanie korupcyjne. Chyba nie bardzo mieści się w obecnym porządku prawnym. Weredyku, popraw mnie jeśli się mylę.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Roberto pisze:Bo to ty się pucujesz gdzie popadnie w temacie wydatków Tarnowa na sport próbując - poprzez wybieranie pasujących ci przykładów (na które przypadkiem trafiasz) - wmówić innym to co ty "już wiesz" :lol:
"ty',"ci" - ja, zwracając się do Ciebie, używałem dużych liter.
A wracając do tematu, to z niczym się nie "pucuje', a jedynie wrzucam informacje z innych miast. Jakoś nie przeszkadza Ci jak inni piszą o kolejnych galeriach w innych miastach, o kolejnych nowych drogach, remontach, usprawnieniach. Więc rozumiem, że akurat temat sportu, albo moja osoba aż tak Cię denerwuje ? Mówi sie trudno.
Nie wybieram pasujące mi przykłady. Poprostu nie trafiłem na inne, wybacz. Jeżeli na takie trafisz, to wrzuć je tutaj. Nie chcę również nic nikomu wmówić. Jeżeli wrzucenie ciekawostki z innego miasta jest dla Ciebie wmawianiem komuś czegoś, to rzeczywiście przykre...
Jakub Kwaśny pisze:Pytanie w ankiecie sugeruje rozwiązanie korupcyjne. Chyba nie bardzo mieści się w obecnym porządku prawnym. Weredyku, popraw mnie jeśli się mylę.
Oj, a co sobie tak nagle, po prawie miesiącu, o tym przypomniałeś ?? :lol:
Ostatnio zmieniony 07-02-2010, 17:44 przez Deto, łącznie zmieniany 1 raz.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Deto pisze:Jakub Kwaśny napisał/a:
Pytanie w ankiecie sugeruje rozwiązanie korupcyjne. Chyba nie bardzo mieści się w obecnym porządku prawnym. Weredyku, popraw mnie jeśli się mylę.


Oj, a co sobie tak nagle, po prawie miesiącu, o tym pomyślałeś ?? :lol:
Bo dopiero teraz ankietę zauważyłem ;-)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Jakub Kwaśny pisze:
Deto pisze:Jakub Kwaśny napisał/a:
Pytanie w ankiecie sugeruje rozwiązanie korupcyjne. Chyba nie bardzo mieści się w obecnym porządku prawnym. Weredyku, popraw mnie jeśli się mylę.


Oj, a co sobie tak nagle, po prawie miesiącu, o tym pomyślałeś ?? :lol:
Bo dopiero teraz ankietę zauważyłem ;-)
Czyli to Ty jesteś tym dziewiątym głosem na TAK :P :lol:


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Deto pisze:
Jakub Kwaśny pisze:
Deto pisze:Jakub Kwaśny napisał/a:
Pytanie w ankiecie sugeruje rozwiązanie korupcyjne. Chyba nie bardzo mieści się w obecnym porządku prawnym. Weredyku, popraw mnie jeśli się mylę.


Oj, a co sobie tak nagle, po prawie miesiącu, o tym pomyślałeś ?? :lol:
Bo dopiero teraz ankietę zauważyłem ;-)
Czyli to Ty jesteś tym dziewiątym głosem na TAK :P :lol:
Nie głosowałem ;) nie odpowiadam na niepoważne pytania ;-)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Jakub Kwaśny pisze: Nie głosowałem ;) nie odpowiadam na niepoważne pytania ;-)
Widocznie to zbieg okoliczności ;)

ODPOWIEDZ