Dlaczego miasto Tarnów sponsoruje klub z Niecieczy ?

Wiadomości "z miasta".

Czy wolisz, by miasto Tarnów korzystało z usług firmy, która w zamian za korzystanie z jej usług, będzie pomagała tarnowskim klubom sportowym?

TAK
11
55%
NIE
9
45%
 
Liczba głosów: 20


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Jakub Kwaśny pisze:trix napisał/a:
Alez oczywiście, Jakub kiedys niechcący wagadał że tak sie właśnie robi. Pytam więc czy ta kaszanka ma sie nazywać ścieżką ?? chyba nie, ale miasto ogłasza manifesty że hoho.


Trix, człowieku, w Tarnowie nie mieszkasz, po mieście nie chodzisz? Nic nie wygadałem, bo jaki koń jest, każdy widzi, pomyśl trochę, zanim coś napiszesz ;-)
Jakub, przesadzasz naprawdę, no chyba ze nie rozumiesz, to wytłumaczę.

Chciałbym na koniec dodać że ściezka z masy to nie wszystko, no ale..... artykułów jak to ma wyglądać jest sporo. Wystarcza dobre chęci.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Ricardo
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 09-10-2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów - Piaskówka Płn.

Post autor: Ricardo »

Wracając do tego nieszczęsnego Bruk-Betu to nie jest tak że ładujemy kasę w Niecieczę. Firma posiada także fabrykę w Tarnowie gdzie też pracuje wiele osób, realizując w niej zamówienia można powiedzieć że zapewniamy im miejsca pracy, czy jakaś inna duża firma tej branży ma fabrykę w NASZYM mieście ?? Nie... Małych nie liczę bo nie wiem czy takie zlecenia chodnikowe nie przekraczają ich możliwości. A co do Unii to wydaje mi się że Bruk-Bet jednak zorientuje się że LKS Nieciecza nie ma szans na zysk i sam przeniesie sponsoring na Unię.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Dobrze napisane. Deto rozpoczął ten wątek, podejrzewam, z niewielkiej zawiści, że pieniądze nie płyną do jego ukochanej Unii :) a tu jest pełen komensalizm, współpraca z obopólnymi korzyściami. Poza tym - to prywatna firma, i to sprawa właściciela gdzie chce ulokować zyski...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Dobre podsumowanie. Co do zorientowania sie rpzez właściciela klubu z Niecieczy, to nastapi to dośc szybko. Myślę, że sezon, może dwa.

Prosty przykład: W Niecieczy na mecz z Resovia było chyba 1200 widzów.

Na taki mecz w Tarnowie przyszłoby z 2500-3000 ludzi. Jeżeli facet rzeczywiście czuje sport, zacznie mu ta sztuczność przeszkadzać. Przerabialiśmy już Amiki, Grocliny i inne...

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Deto - w proporcjach to i tak 'trochę' więcej w Niecieczy było ludzi... 1200 przy 720 mieszkańców... ( http://mapa.szukacz.pl/html/malopolskie ... 15931.html )... to w Tarnowie żeby zachować jakieś proporcje musiałoby przyjść na mecz jakieś... policzmy... 193 tysiące ludzi??? I kto tu mówi o sztuczności???
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Ricardo pisze:wiele osób, realizując w niej zamówienia można powiedzieć że zapewniamy im miejsca pracy,
Fajnie, to ja tez chce żeby miasto u mnie kupowało, będa miejsca pracy.................... .
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Fajnie, to ja tez chce żeby miasto u mnie kupowało, będa miejsca pracy.................... .
to najpierw podziel się z nami co sprzedajesz ;-)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Złote myśli w Internecie. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Przestańcie być tacy dowciapni :P. JA rozumiem że drogi i chodniki sa dla wszystkich, ale to nie znaczy że jakiś zakład ma mieć przywileje przy ich budowie.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

trix: ale o jakie przywileje Ci chodzi? O to, że z racji bliskości ich kostka jest najtańsza??? Czy w przetargach ma być napisane 'wszyscy, tylko nie słoń? Zastanów się, co piszesz...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Nie o to mi chodzi:
Ricardo pisze:Firma posiada także fabrykę w Tarnowie gdzie też pracuje wiele osób, realizując w niej zamówienia można powiedzieć że zapewniamy im miejsca pracy, czy jakaś inna duża firma tej branży ma fabrykę w NASZYM mieście
To że kostka jest najtańsza to jest bardzo dobrze, ale nie można pisać że realizując ich zamówienia itd, to jakaś tam firma daje miejsca pracy. Dlatego też w poście poniżej postaRicardo, zdziwiłem się na taki sposób rozumowania. Czynnikiem decydującym o zakupie kostki powinna być chyba cena/jakość a nie to czy tam pracuje 200 ludzi czy 100 co wynika z postu cytowanego. Tyle. :)
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


mefisto101
Prytan
Posty: 212
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Post autor: mefisto101 »

Dajcie już spokój z sztucznym doszukiwaniem się sensacji, gdzie jej nie ma
Jak pisałem wcześniej podwykonawca, który wygrywa przetarg sam kupuje kostkę tak jak każdy inny materiał do modernizacji chodnika. W przetargu jest napisane, że ma być kostka o kolorze takim a takim o wytrzymałości takiej a takiej. Podwykonawca jak ma kaprys może kupić materiał w kalifornijskiej dolinie krzemowej, Alasce lub sprowadzić piasek z pustyni Gobi. Jego sprawą jest, czy dołożyć do interesu, czy może tanio kupić na miejscu.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ja się podpinam z tematem: "Czy nie denerwuje Was, że tarnowskie puby nie wspierają browaru z regionu?"

Gdzie się nie pójdzie to Carlsberg, Lech, Warka, Tyskie. Nikt nie wspiera Okocimia! Tożto SKANDAL!

Czujmy się oburzeni.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Przecież Carlsberg to tera Okocim ;)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

No i wpadłem. Przyznaję się - nie wspieram Okocimia :oops:

ODPOWIEDZ