Prezydent Tarnowa-szoferem?

Wiadomości "z miasta".

Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Dorota1975 pisze:oj, raczej to drugie. Gdyby było odwrotnie, magistrat już by o tym informował, o zdjęciu nie wspominając. Miasto to nie powiat, gdzie wicestarosta zamiast opowiadać o honorowym oddawaniu krwi, po prostu to robi.
http://www1.atlas.intarnet.pl/index_gal ... wa=scigala
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

No to nawet mnie to nie dziwi jednak, że nie oddali. Boją się ;)
A tak na marginesie ;) Jakoś wolę Panie z krwiodawstwa w Starym Szpitalu niż te z nowego ;P Mam przykre wspomnienia z oddawania w Nowym Szpitalu ;)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Eee, tam. Wprawdzie nie mam porównania (zawsze oddawałem w NS) ale nigdy nie miałem żadnych przygód ani problemów, a Panie Pielęgniarki są na prawdę bardzo miłe i sympatyczne!
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Goscinny pisze:ad2222, są miłe, bo mogą trafić do Ciebie :)
Ale one nie wiedzą gdzie ja pracuję, nie biorę też żadnych zwolnień (sam sobie nie będę udzielał urlopu :). Poza tym są miłe dla wszystkich - profesjonalnie podchodzą do każdego dawcy.
Jakub Kwaśny napisał/a:
http://www1.atlas.intarne...1&nazwa=scigala

ooo, i nawet uaktualniłeś wpis w podpisie... 2250, gratulacje! tak trzymać!
Ostatnio zmieniony 22-01-2010, 12:06 przez ad2222, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

ad2222 pisze:Eee, tam. Wprawdzie nie mam porównania (zawsze oddawałem w NS) ale nigdy nie miałem żadnych przygód ani problemów, a Panie Pielęgniarki są na prawdę bardzo miłe i sympatyczne!
Ja mam takie wspomnienie z tego miejsca, że Pani wbiła mi igłę w rękę i tak patrzy i do mnie z tekstem, że nie żyję bo mi krew nie leci. Wyjęła igłę, wsadziła jeszcze raz, potem kolejny i tak 4 razy. Dopiero za 5 razem zauważyła, że nie zdjęła zawleczki z rurki na krew ;) Od tamtej pory mam uprzedzenie do Pan z NS ;)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Opsss... to fatalnie, ale przynajmniej wykazała się sporą dawką czarnego humoru.

W każdym razie - nie zazdroszczę...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

Cubaza, przypadek. Ja od 13 lat oddaję zawsze na NS i nigdy nie było problemu. Jeśli ktoś byłby chętny iść na początku lutego, to chętnie się wybiorę. Termin do ustalenia. Mile widziani początkujący.

Cubaza, Ad, Jakub, może umówimy się wspólnie na 10-go kwietnia na wspólne oddawanie. kktar na pewno też tam będzie jako współorganizator.

http://agora.tarnow.pl/viewtopic.php?t= ... =motoserce

Pozdrawiam
29500ml B Rh+... A Ty?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

angelo ;) ja wiem, że to był przypadek i tak dalej :) ale mnie to jakoś zraziło do tamtych pań ;P Pewnie, że jakbym musiał oddać krew to bym się nie przejmował gdzie mam iść, ale jak mam wybór stary albo nowy szpital to raczej wybieram stary ;)

A co do oddawania w kwietniu to na teraźniejszą chwilę mogę się zgodzić. Bo muszę sobie ze dwa miesiące przerwy zrobić ;) i na 10-go kwietnia mogę się pisać :)


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Termin wypada mi 21 marca ;-) ale mogę poczekać do 10 kwietnia! i idziemy razem!
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

czytam... ale temat fajnie zjechal... z prezydenta szofera na oddawanie krwi ;-) poza tym - uogolnienia gdzie panie sa fajne a gdzie nie-fajne... sa mylace i wcale subiektywne odczucia n/t konkretnego przypadku nie przesadzja gdzie panie sa fajniesze... ale generalnie oddawanie krwi to spoko - oddajacym gratuluje.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Ale zauważyłeś, że prezydent 'szoferował' właśnie krwiodawcom? Czyli posty były w temacie ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

no zauwazylem ;-) ale to czy panie sa fajne czy nie fajne.. to nie w temacie ;-)

ODPOWIEDZ