Fabryka Maszyn Tarnów - kolejna pod nóż

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Orajt pisze:Dzisiaj odbylo sie spotkanie z panem Mariuszem K. na ktorym powiedzial nam ze zostala sporzadzona umowa kupna/sprzedazy firmy lecz musi potrwac kilka dni zanim cokolwiek zostanie sfinalizowane.
Domu czy mieszkania nie kupuje się w ciągu tygodnia, czy dwóch.Troche powagi. Najlepiej jakby informacji takich udzielał właściciel lub przyszły właściciel a nie pracownik najemny nie posiadający żadnych pełnomocnictw.


Orajt
Obywatel
Posty: 24
Rejestracja: 16-08-2012, 08:17

Post autor: Orajt »

MST wónraT pisze:
Orajt pisze:Dzisiaj odbylo sie spotkanie z panem Mariuszem K. na ktorym powiedzial nam ze zostala sporzadzona umowa kupna/sprzedazy firmy lecz musi potrwac kilka dni zanim cokolwiek zostanie sfinalizowane.
Domu czy mieszkania nie kupuje się w ciągu tygodnia, czy dwóch.Troche powagi. Najlepiej jakby informacji takich udzielał właściciel lub przyszły właściciel a nie pracownik najemny nie posiadający żadnych pełnomocnictw.
cytowalem pana K. powiedzial ze kilka dni bo chca ruszyc z produkcja od wrzesnia. A jesli czytalbys uwaznie to od 10 sierpnia cos sie dzieje w tym kierunku zeby to zostalo zakupione przez owego inwestora, jesli to co anglicy mowili duzo wczesniej jest prawda to byl on zainteresowany juz wczesniej.

Nie chcesz ? Nie czytaj. Ja tylko pisze to co slysze od niego na spotkaniach. Zreszta to forum nie jest informacja prasowa i wszystkie tu informacje sa z drugiej reki, nie przebywam na spotkaniach zarzadu i watpie zeby ktorakolwiek z takich osob tu sie zaczela kiedykolwiek wypowiadac.


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Jeszcze raz powtórze.Troche powagi i rozsądku. Jeżeli informacje przekazuje gość, który w czerwcu złożył wypowiedzenie, to "na bierzaco" jego informacje tyle są warte co opowieści kobiet z Burku. I nie licz na to, że otrzymasz w tej sprawie szybko informacje prasową, bo niby od kogo znając tarnowskie tzw.media. Jakoś nie zainteresowały się ustaleniami BLASTa o Dynamic Business Solutions INT SP Z O. O. i KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO RADCA PRAWNY A. NIEPSUJ i S-KA - SP.K. i ostatnimi zmianami w KRS.
Jak na razie przyszły własciciel inwestor nie zna nawet ilości Waszych wierzycieli i kwoty zadłużenia, jak niektórzy piszą. Takie negocjacje trwaja i przed ich zakończeniem nie ma w zwyczaju przekazywac żadnych informacji.


Orajt
Obywatel
Posty: 24
Rejestracja: 16-08-2012, 08:17

Post autor: Orajt »

I wlasnie o to chodzi ze jestes niedoinformowany a ja robie co moge by tak nie bylo. GDW zna wierzycieli , w piatek wyslali umowe kupna do Anglikow ale zostala odrzucona , przygotowali nowa i wyglada solidniej ( szczegolow nie znam ale mam tam swojego czlowieka w ekipe ktora rozmawia z GDW i Anglikami ) wiec jestem tej mysli ze w tym tyg bedzie wiadome czy cos z tego bedzie . Plan produkcji jest szeroki a na dzien dzisiejszy 90+ maszyn. K. nie bedzie mial z ta firma nic wspolnego bo z tego co mi wiadomo i sa to wiadomosci od osob trzecich, jest nielubiany przez niemca. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok , poki co zostaly wyslane przelewy na konta pracownikow w kwocie 50% za ten miesiac.


piss
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 23-08-2012, 20:42

Post autor: piss »

Wiecie co Panowie, z całym szacunkiem, ale dajcie se spokój z tą durną dyskusją. Żaden nie ma pojęcia , podniecacie się głupotami. jeden przed drugim wychwalacie swoimi rewelacjami. Proponuję spotkajcie się na piwie, popodrywajcie jakieś panienki i więcej będzie z tego pożytku. Może więcej dzieci z tego będzie i niż demograficzny nam nie zagrozi. A poważne sprawy zostawcie dorosłym i mądrzejszym. Pozdrawiam.


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Jak na pierwszą wypowiedz na tym forum pod tym nickiem to znakomita.Pozdrawiam.
P.S Proponuje powrót do poprzedniego:)


Orajt
Obywatel
Posty: 24
Rejestracja: 16-08-2012, 08:17

Post autor: Orajt »

MAdrzy ludzie doprowadzili do upadku mojej fabryki.


WSK
Prytan
Posty: 228
Rejestracja: 21-04-2010, 08:49

Post autor: WSK »

Orajt pisze:MAdrzy ludzie doprowadzili do upadku mojej fabryki.
A tak na marginesie zapytam. Jak K. został dyrektorem FMT?


Orajt
Obywatel
Posty: 24
Rejestracja: 16-08-2012, 08:17

Post autor: Orajt »

Z tego co wiem wczesniej byl tez dyrektorem jeszcze panstwowego ZMT ale nie chce siac fermentu i mowic nieprawdy ja przyszedlem tam pozniej jak juz bylo FMT ale on byl tam juz w czasie prywatyzacji


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Orajt pisze:Z tego co wiem wczesniej byl tez dyrektorem jeszcze panstwowego ZMT ale nie chce siac fermentu i mowic nieprawdy ja przyszedlem tam pozniej jak juz bylo FMT ale on byl tam juz w czasie prywatyzacji
może wystarczy przeczytać to:
BLAST pisze:Może kogoś zainteresują te informacje:


Po pierwsze zapoznajemy się z profilem Pana Mariusza Kozioła na portalu Goldenline:

http://www.goldenline.pl/mariusz-koziol2

Tutaj zwracamy uwagę na firmę "Dynamic Business Solutions Int", której Pan Mariusz Kozioł był właścicielem w okresie od 2007-11 do 2011-03.


Orajt
Obywatel
Posty: 24
Rejestracja: 16-08-2012, 08:17

Post autor: Orajt »

50% wynagrodzenie za ten miesiac juz jest na naszych kontach. Czekamy na dalszy rozwoj wydarzen.


Orajt
Obywatel
Posty: 24
Rejestracja: 16-08-2012, 08:17

Post autor: Orajt »

W poniedzialek Fabryka rusza . Dziekuje wszystkim za wsparce.


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Orajt pisze:W poniedzialek Fabryka rusza .
"Wszyscy trzymają teraz kciuki za powodzenie negocjacji niemieckiej firmy GDW, która od 600 Group chce kupić fabrykę. Przedwczoraj z załogą po raz kolejny spotkał się właściciel bawarskiej firmy Hermann Weiler. Poinformował ludzi, że wybiera się na negocjacje umowy kupna FMT z prawnikami Anglików. - Mówił, że rozumie trudną sytuację ludzi, ale prosił ich, by nie szukali innej pracy, bo fachowców na ich miejsce będzie mu trudno znaleźć - mówi Waldemar Ptasznik, szef zakładowej "Solidarności". Optymiści liczą, że FMT zmieni właściciela w ciągu kilku dni."

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/6 ... ,id,t.html


Orajt
Obywatel
Posty: 24
Rejestracja: 16-08-2012, 08:17

Post autor: Orajt »

MST wónraT pisze:
Orajt pisze:W poniedzialek Fabryka rusza .
"Wszyscy trzymają teraz kciuki za powodzenie negocjacji niemieckiej firmy GDW, która od 600 Group chce kupić fabrykę. Przedwczoraj z załogą po raz kolejny spotkał się właściciel bawarskiej firmy Hermann Weiler. Poinformował ludzi, że wybiera się na negocjacje umowy kupna FMT z prawnikami Anglików. - Mówił, że rozumie trudną sytuację ludzi, ale prosił ich, by nie szukali innej pracy, bo fachowców na ich miejsce będzie mu trudno znaleźć - mówi Waldemar Ptasznik, szef zakładowej "Solidarności". Optymiści liczą, że FMT zmieni właściciela w ciągu kilku dni."

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/6 ... ,id,t.html
Wlasnie rozmawialem z naszym przedstawicielem i jednak jeszcze nie wiadomo czy napewno w poniedzialek. Mydla nam oczy non stop, przynajmniej zadeklarowano ze pozostale 50% wyplat wplynie na nasze konta.


Orajt
Obywatel
Posty: 24
Rejestracja: 16-08-2012, 08:17

Post autor: Orajt »

GDW ZAKUPILO FMT umowa zostala podpisana, od wtorku pracownicy zaczynaja prace lecz ze 240 osobowej zalogi zostanie tylko 160 osob.

ODPOWIEDZ