Miejski portal

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

Autor tematu
rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Miejski portal

Post autor: rzuf »

Nie wie ktoś ile kosztowała miasto strona znajdująca się pod adresem www.tarnow.pl ?


atril
Obywatel
Posty: 42
Rejestracja: 19-09-2009, 15:51
Lokalizacja: Tarnów / UK
Kontakt:

Post autor: atril »

biorac pod uwage ze ta sama osoba/firma robila strony informacji turystycznej, TCK i tarnow.pl to obstawiam ze sporo plus pewnie pare flaszeczek z osobami decydujacymi w naszym miescie :P

bo chyba nie bylo przetargu?


Awatar użytkownika

Autor tematu
rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

No dlatego pytam... jest darmowy, kosztowało zapewne wdrożenie szaty graficznej, z tego co widzę ktoś kto to robił nie postarał się nawet o własny wkład pracy przy wyglądzie, tylko skorzystał z kupionego szablonu. Troche kiepska taka strona miasta którą może mieć każdy.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ale za to zobacz jaki sposób na kasę, nic nie robisz a kasa płynie, i pewnie jeszcze za nadzór i administrowanie miesięcznie trochę leci.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

rzuf, to ten szablon jest kupny? Miałem nadzieję, że przynajmniej to ktoś sam zrobił.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Wystosuję jutro zapytanie w tej sprawie na Sesji Rady Miejskiej ;-) pytania będą szczegółowe!
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

nie jutro, a we wtorek... no, chyba że zaglądniesz na powiatową... :mrgreen:


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Dorota1975 pisze:nie jutro, a we wtorek... no, chyba że zaglądniesz na powiatową... :mrgreen:
hahahaha dobrze, że to napisałem, bo bym jutro od 8.00 świecił pod Salą Lustrzaną :D no ale tak sobie wpisałem w elektrokajecik :P a mogłem zostać dzień dłużej na śląsku :P
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Jakub Kwaśny pisze:
Dorota1975 pisze:nie jutro, a we wtorek... no, chyba że zaglądniesz na powiatową... :mrgreen:
hahahaha dobrze, że to napisałem, bo bym jutro od 8.00 świecił pod Salą Lustrzaną :D no ale tak sobie wpisałem w elektrokajecik :P a mogłem zostać dzień dłużej na śląsku :P

:mrgreen:

Awatar użytkownika

Autor tematu
rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Obrazek

Autor nawet nie stara sie ukryć że to szablon...


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

a po co się wysilać.
Miejsce na wrzucanie informacji o działaniach Najwyższego Kierownictwa jest. I wystarczy. A administratorzy portalu nadal mają problem z oddzieleniem wiadomości z magistratu od całej reszty informacji.


atril
Obywatel
Posty: 42
Rejestracja: 19-09-2009, 15:51
Lokalizacja: Tarnów / UK
Kontakt:

Post autor: atril »

a ja sie zastanawiam czy osoba ktora stworzyla to dzielo przypadkiem nie jest pracownikiem ITC ?

Awatar użytkownika

kisiello
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 17-12-2009, 00:15

Post autor: kisiello »

szczerze mówiąc na tej za nic nie moge się odnaleźć, stara była bardziej czytelna mi się wydaje :F

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Strona została zrobiona przez www.ladnestrony.net, na której widnieje nazwisko Krzysztofa Gzyla. Google natomiast wyrzuca coś takiego:
22.04.2008 - Wyróżnienie w konkursie "Złote Formaty 2008" w kategorii "Strona WWW" dla TCI za portal turystyczny www.it.tarnow.pl, autorstwa pracownika TCI, Krzysztofa Gzyla
Sam autor zresztą z wyróżnieniem się nie ukrywa, bo na swojej stronie podaje informację: "Wyróżnienie na Festiwalu Promocji Miast i Regionów za stronę www.it.tarnow.pl".

To, że ktoś np. po godzinach pracy dorabia jako prywatna firma, nie jest naganne. Pytanie: czy miasto zlecało stronę pracownikowi czy prywatnej firmie. Jeżeli prywatnej, to chyba obowiązywała ustawa o zamówieniach publicznych. Czy została wdrożona? Pewnie Kuba niebawem nas oświeci.

ODPOWIEDZ