Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Robert77
Obywatel
Posty: 85
Rejestracja: 26-02-2011, 10:42
Lokalizacja: Tarnów/Parkowa

Post autor: Robert77 »

Witajcie.
Wybieram się w tym tygodniu na małą wycieczkę rowerową do Żabna na Podlesie (kakałko).
Czy był tam ktoś w tym roku i podzielił by się swoją opinią ?
Wiem że w zeszłym roku ktoś dużo obiecywał tam zrobić a co mu z tego wyszło ....niewiem :-/
Na portalu Żabna cisza jak makiem zasiał na ten temat.
Znalazłem w sieci kilka fotek po tym jak spychacz przejechał wzdłuż zalewu i tyle,żadnego nr telefonu,strony www itp.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

robert77 kicha poza kąpieliskiem wyznaczonym mnóstwo mułu plaża tylko trochu wyrównana ogólnie to co było od dawna ... no i cennik z kosmosu 5zł od osoby plus 5zł auto nie wiem za co takie ceny ...

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Byłem z dziećmi i mam dość dobre odczucia. Ponieważ jest płytko, jest bezpiecznie, woda cieplejsza i nie ma tłumów jak na Radłowie. Cena też umiarkowanie wysoka jak na to, że jest plaża i można zaparkować. Jak chcesz bardziej popływać to lepiej Dwudniaki, albo Niwka - tylko tam jest zakaz i dziadki pilnują żeby im "niewędkarze" nie wjeżdżali

Awatar użytkownika

Robert77
Obywatel
Posty: 85
Rejestracja: 26-02-2011, 10:42
Lokalizacja: Tarnów/Parkowa

Post autor: Robert77 »

Dziękuję za szybką odpowiedz ;)
Czyli nic się nie zmieniło .
Jak dla mnie to wystarczą takie warunki :)
Powiem krótko mam tylko weekend wolny(sobota,niedziela) i planuję z żonką gdzieś po prostu wyskoczyć (pod namiot) na rowerkach,inaczej niż zwykle autem,na kwatery itp.
Myślałem właśnie też o Wierzchosławicach,Radłowie i okolicach ale tam jest zawsze tłum,
a my potrzebujemy odpocząć od tłumów :mrgreen:
Jeśli macie jakieś fajne miejsca na wypad na rowerkach to chętnie wysłucham 8)


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

no to w weekend też jest tam bardzo dużo ludzi jak i na Radłowie :) ale plus jest taki że jest płytko i ratownik więc przynajmniej trochę bezpieczniej :)

Awatar użytkownika

Robert77
Obywatel
Posty: 85
Rejestracja: 26-02-2011, 10:42
Lokalizacja: Tarnów/Parkowa

Post autor: Robert77 »

sylw3st3r a jakieś campery ,przyczepki campingowe widziałeś tam ?
Z tego co pamiętam to rok temu zaplecze sanitarne to delikatnie mówiąc raczkowało :mrgreen:
Dlatego jak przeczytałem na którymś z portali inwestor zdecydował że w ten teren zainwestuje ok 600 000 zł to sobie pomyślałem że coś tam się faktycznie zmieni :P
A wychodzi na to że spychacz i posprzątanie terenu pochłonęło niezłą kasę :shock:
Nic, zobaczymy w weekend 8)
Ale rozbroił mnie tekst na jednym z portali o tym zalewie :

Nasze miasto
Zgłosiło się pięciu oferentów, spośród których w ostatecznym rozrachunku wygrała propozycja zagospodarowania zalewu złożona przez Mateusza Wójcika. - Inni może i deklarowali wyższe wpłaty do budżetu gminy z tytułu użytkowania tego miejsca, ale nikt nie przebił pana Wójcika pod względem kwoty, którą chce tu zainwestować - twierdzi burmistrz Kusior.
Jak dodaje, w tym przypadku na korzyść mieszkańca Niecieczy przemawiało też to, że pochodzi ze znanej w gminie rodziny, co może gwarantować powodzenie zaplanowanych przez niego przedsięwzięć.
Zabrzmiało to jak przykład z "góry" czyli "naszego" rządu :evil:

A tu link do tych 600 000 zł :

Inwestycja 600 tyś


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

lll pisze:albo Niwka - tylko tam jest zakaz i dziadki pilnują żeby im "niewędkarze" nie wjeżdżali
Nie tylko dziadki, zwykli wędkarze też dzwonią po policję. Kiedy do takich ludzi dotrze, że to jest teren dzierżawiony przez PZW? Dla tych, którzy za to płacą. Wiele razy w wakacje jest tak, że nazjeżdża się pikników i trzeba szukać innego łowiska, więc "dziadki" robią dobrą robotę.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Szkoda, że te dziadki nie mogą jeszcze mandatów wystawiać to może ludzie nauczyliby się rozróżniać kąpieliska od łowisk.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

Robert77 jedna budka z jakimś jedzeniem chyba koło pryszniców, noi druga tam gdzie pole namiotowe budka al capone się pojawiła ;p jak byłem to jest jeden domek na kółkach ale on tam na stałe stoi więc pewnie tego nowego właściciela który wydał "600.000zł" ... a cena wywoławcza dzierżawy za ten obiekt wynosiła 800zł netto rocznie.

http://www.zabno.pl/index.php?news=01996


Kimlorek
Prytan
Posty: 102
Rejestracja: 22-06-2010, 07:29
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: Kimlorek »

Chciałbym odświeżyć temat. Gdzie w tym roku nad wodę w okolicach Tarnowa?


TarnówTravel
Obywatel
Posty: 32
Rejestracja: 12-04-2012, 15:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: TarnówTravel »

Kimlorek pisze:Chciałbym odświeżyć temat. Gdzie w tym roku nad wodę w okolicach Tarnowa?
Na http://www.it.tarnow.pl/index.php/pol/A ... orty-wodne masz aktualne informacje o kąpieliskach, które czynne a które nieczynne...
Tarnów - Polski Biegun CiepłaĄ


Kimlorek
Prytan
Posty: 102
Rejestracja: 22-06-2010, 07:29
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: Kimlorek »

TarnówTravel pisze: Na http://www.it.tarnow.pl/index.php/pol/A ... orty-wodne masz aktualne informacje o kąpieliskach, które czynne a które nieczynne...
Czyli jak rozumiem, te które są czynne, to są sprawdzane przez sanepid?

Był ktoś w tym roku na kakałku?


wejss
Rhetor
Posty: 1634
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Ja właśnie wróciłem z Szymoszkowej. Wiem daleko ale widoczki piękne. Bliżej otwarli fajny basen w Muszynie. Nie jest duży ale całkiem sympatyczny i wszystko nowe. Najbliżej z nowości to Mielec. Super basen za niewielką kasę i jeszcze długo Tarnów takiego miał nie będzie. WSTYD!!!!!


Kimlorek
Prytan
Posty: 102
Rejestracja: 22-06-2010, 07:29
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: Kimlorek »

Ja wybieram się pod namiot pojutrze do Jurkowa, kąpielisko "Chorwacja". Z tego co czytam, to mają dobre opinie. Ktoś był może w tym sezonie? A może kakałko lepsze?

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Ja w niedzielę wróciłem z 3 dniowego pobytu w domkach. Wszystko ogólnie na plus, dobre zaplecze gastronomiczne, prąd przy każdej z latarni po "drugiej" stronie od dunajca, kąpieliska dla dzieci. Istnieje też wypożyczalnia leżaków i wszelkiego innego sprzętu wodnego jednak wydaję mi się że trochę dużo sobie cenią. Także trzeba samemu sprawdzić :D

ODPOWIEDZ