Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/kr ... F04101RQyf#_=_

kolejna osoba dzień po dniu ? bo wczoraj z tego mi słyszałem to 25 latek ??

Awatar użytkownika

tarwizja.pl
Obywatel
Posty: 26
Rejestracja: 23-01-2012, 16:44
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: tarwizja.pl »

Kilka wiadomości na temat kąpielisk :

http://tarwizja.pl/index.php/wiadomosci ... -kapielisk


http://tarwizja.pl/index.php/wiadomosci ... sob-na-upa

I kolejne utoniecie w Radłowie

http://tarwizja.pl/index.php/informacje ... -radlowie-


Moim zdaniem skurcz czy zasłabnięcie może nas spotkać i na niestrzeżonym kąpielisku i na basenie gdzie jest 3 ratowników, z ta różnicą że gdy są ratownicy mamy większe szanse że to przeżyjemy. I nie ma tutaj się co kłócić.
www.tarwizja.pl
Tarnowska Telewizja Internetowa
Regionalny Portal Informacyjny
redakcja@tarwizja.pl
661 064 614


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

A wracając do kąpielisk to wspominał ktoś o tym ?

http://www.kapieliskochorwacja.pl/

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

@halford - ktoś już pisał ale krótko - byłeś tam może osobiście?
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Tak, byłem ale w tamtym roku. Teren ładny, ogrodzony. Możliwość wynajęcia domków (tanio). Staw jest również zarybiony i można wędkować. Woda jak woda w tego typu zbiornikach. Na + też zaplecze sanitarne i gastronomiczne. Generalnie cały obiekt godny uwagi.


prisoner
Metoikos
Posty: 4
Rejestracja: 19-07-2011, 13:07
Lokalizacja: Somewhere in Tarnów

Post autor: prisoner »

jeżeli ktoś lubi baseny polecam basen w Dąbrowie Tarnowskiej. Fajna woda i bardzo mało ludzi, w tym duża część z Tarnowa :)


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

No właśnie, najlepszemu pływakowi. Jak ktoś nie umie pływać to się nie utopi, wie ze nie umie i nie będzie kozaczył. Toną ci co "potrafią" pływać, a na takiej rzece jak Dunajec, która jest rzeką jakby nie patrzeć górską, o wiry nietrudno. Syn znajomych rodziców, świetny ponoć pływak, przykozaczył że przepłynie na drugi brzeg, przy zakolu koło Zgłobic. Wir wyrzucił go przy moście. Ledwo uszedł z życiem.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Ja polecam na dłuższy wypad jezioro Klimkowskie koło Uścia Gorlickiego jezioro długie na 3 km dość szerokie i czyste pole namiotowe i domki do wyboru teren górzysty po jednej stronie las :D

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Wątek posprzątany, jak ktoś chce jeszcze pisać o kozaczeniu w wirach, niech założy inny temat.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

maup, halford, wczoraj wróciłem z tego kąpieliska. Miałem wynajęty domek na 3 dni. W domku bardzo przyjemnie, nie było tylko tv jak w ofercie jednak kiedy właściciel o tym się dowiedział o 21 godzinie zadzwonił do swoich majstrów że mają jutro kupić 4 telewizory :P Bardzo miło, przyjemnie polecam :)

Awatar użytkownika

grzybu
Prytan
Posty: 113
Rejestracja: 05-03-2010, 14:21

Post autor: grzybu »

dafi33 pisze:Ja polecam na dłuższy wypad jezioro Klimkowskie koło Uścia Gorlickiego jezioro długie na 3 km dość szerokie i czyste pole namiotowe i domki do wyboru teren górzysty po jednej stronie las :D
Gdzie to pole namiotowe? Bo jak byłem nad tym zalewem rok temu to jedyne jakie znalazłem to w pobliżu parkingu nad wodą i właściwie ludzie zjeżdżający na weekend parkowali Ci koło namiotu. Chętnie bym się tam wybrał pod namiot na weekend, ale właśnie przydałaby się fajna miejscówka, spokojna, w oddalniu od głównej plaży i żeby były jakieś sanitariaty poza wc.

A od siebie dodam, 90km od Tarnowa, zalew Chańcza. Duże plusy to piaszczysta plaża i dno, ciepła woda.


Aszka
Obywatel
Posty: 43
Rejestracja: 20-10-2011, 21:54
Lokalizacja: Tarnow - tuż przed Krzyżem :)

Post autor: Aszka »

Grzybu, odnośnie Chańczy, pozwolę sobie dodać, że od 9 rano do późnego południa po całym jeziorze szaleją skutery :). Pierwszego dnia nie przeszkadza, ale w okolicach trzeciego masz już serdecznie dosyć hałasu, a wypłynąć dalej od brzegu aż strach - kilkakrotnie widziałam sytuacje, które sama nie wiem jakim cudem groźnie się nie skończyły.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Ja polecam na dłuższy wypad jezioro Klimkowskie koło Uścia Gorlickiego jezioro długie na 3 km dość szerokie i czyste pole namiotowe i domki do wyboru teren górzysty po jednej stronie las
Poza tym niedaleko jeziorka jest Wysowa, fajne małe uzdrowisko, ekstra górki, a sama Klimkówka tez jest ekstra.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


wejss
Rhetor
Posty: 1634
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Wysowa to prawdziwy" hardcor" dla tych którzy chcą rzeczywiście ciszy i spokoju. Tam sarenki i rysie podchodzą pod płoty. Jestem tam co roku w pażdzierniku, ponieważ park zdrojowy o tej porze jest niesamowicie złoto-czerwony. A dzisiaj wylegiwyję się na Szymoszkowej w Zakopanem. Jedno z lepszych kąpielisk na południu Polski.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

trix pisze:
Ja polecam na dłuższy wypad jezioro Klimkowskie koło Uścia Gorlickiego jezioro długie na 3 km dość szerokie i czyste pole namiotowe i domki do wyboru teren górzysty po jednej stronie las
Poza tym niedaleko jeziorka jest Wysowa, fajne małe uzdrowisko, ekstra górki, a sama Klimkówka tez jest ekstra.
Wysowa klasa :D zahaczyłem tam w tamtym roku cisza spokój ,piękne widoki , blisko do granicy :D
Park zdrojowy ciągle rozbudowywany , pijalnia kameralne miejsce nie to co np: Krynica .

ODPOWIEDZ