Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

grzybu
Prytan
Posty: 113
Rejestracja: 05-03-2010, 14:21

Post autor: grzybu »

Aszka pisze:Grzybu, odnośnie Chańczy, pozwolę sobie dodać, że od 9 rano do późnego południa po całym jeziorze szaleją skutery :). Pierwszego dnia nie przeszkadza, ale w okolicach trzeciego masz już serdecznie dosyć hałasu, a wypłynąć dalej od brzegu aż strach - kilkakrotnie widziałam sytuacje, które sama nie wiem jakim cudem groźnie się nie skończyły.
No fakt jest tak. Mnie to tak nie dokuczało jeszcze bo byłem 2 dni + noc:) Pozatym pole namiotowe było na górce oddalone od wody i się tak nie niosło.
Byłem tam pierwszy raz, chciałem zobaczyć czy coś przebija moją ulubioną Solinę i póki co nic. No, ale nie było mnie jeszcze na Mazurach, więc może tam znajdę równie coś fajnego kiedyś.

Awatar użytkownika

tarwizja.pl
Obywatel
Posty: 26
Rejestracja: 23-01-2012, 16:44
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: tarwizja.pl »

www.tarwizja.pl
Tarnowska Telewizja Internetowa
Regionalny Portal Informacyjny
redakcja@tarwizja.pl
661 064 614


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

dafi33 pisze:
trix pisze:
Ja polecam na dłuższy wypad jezioro Klimkowskie koło Uścia Gorlickiego jezioro długie na 3 km dość szerokie i czyste pole namiotowe i domki do wyboru teren górzysty po jednej stronie las
Poza tym niedaleko jeziorka jest Wysowa, fajne małe uzdrowisko, ekstra górki, a sama Klimkówka tez jest ekstra.
Wysowa klasa :D zahaczyłem tam w tamtym roku cisza spokój ,piękne widoki , blisko do granicy :D
Park zdrojowy ciągle rozbudowywany , pijalnia kameralne miejsce nie to co np: Krynica .
Krynica tez jest fajna. Mam nadzieję że Wysowa tez urośnie w atrakcje. Póki co budowali tam basen, powinni juz chyba skończyć.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Polecam Szczawnicę, z miesiąca na miesiąc coraz piękniejsza, mnóstwo wypożyczalni rowerów, chyba najdłuższa promenada w Polsce, góry, rzeki, potoki - tylko morza brak.


kato
Rhetor
Posty: 2702
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

I korek zaczynający się od Księżego Lasu w Krościenku, a jak się uda, to tylko od mostu :)
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

grzybu
Prytan
Posty: 113
Rejestracja: 05-03-2010, 14:21

Post autor: grzybu »

To się jedzie pociągiem, wysiada w Piwnicznej, idziesz przez górkę i jesteś w Szczawnicy:)


wejss
Rhetor
Posty: 1634
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Wszyscy szukacie miejsca nad wodą a ono jest tak blisko. Jakiś czas temu widziałem grupkę cyganów kąpiących się w Wątoku w okolicy ulicy Pracy i Warzywnej.


kato
Rhetor
Posty: 2702
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

A rozumiesz o czym rozmawiają?
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


SK1968
Obywatel
Posty: 66
Rejestracja: 04-01-2011, 23:39

Post autor: SK1968 »

kato pisze:A rozumiesz o czym rozmawiają?
Często mówią do Polaków coś w stylu "Has Muro Baro Kar" ... myślę że pytają o jakiś lokalny zajazd , przy którym można bezpiecznie zaparkować samochód i dobrze zjeść ;) :D


wejss
Rhetor
Posty: 1634
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Jeżeli nasz magistrat twierdzi, że tarnowianie mają świetny "PARK WODNY" to ja się nie dziwię, żę romowie wybieraj Wątok.

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

kato pisze:I korek zaczynający się od Księżego Lasu w Krościenku, a jak się uda, to tylko od mostu :)
Nie wiem kiedy Ty tam jeździsz, bo ja za każdym razem całą trasę przejeżdżam gładziutko. Czasem w okolicach dolnego parku musiałem zwolnić. Ostatnio byłem chyba przy największym możliwym oblężeniu czyli w długi majowy weekend i nigdzie nie stałem w korku. Za to 4 godziny szukałem kwatery :D


wejss
Rhetor
Posty: 1634
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Byłem w Szczawnicy wczoraj. Potwierdzam brak korków. Mało tego zaparkowałem przy samej promenadzie, więc jak widać nie jest źle.


kato
Rhetor
Posty: 2702
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

No to super :)
Byłem tam dosyć dawno, więc mogło się sporo zmienić.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

Korki w Krościenku powstają taj jak w Tarnowie z racji ronda przy moście i "umiejętnego"pokonywania go w szybkim tempie.Poza tym jak w niedzielę po mszy w Krościenku zaczynają się uprzejmości dla tych co po mszy to korek sięga i dalej.Sam sprawdzałem nieraz jadąc do Szczawnicy.Teraz jestem mądrzejszy i staram się przejeżdżać przez Krościenko podczas kazania.A Szczawnica jest super od poniedziałku do soboty rano.

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

samek pisze:.A Szczawnica jest super od poniedziałku do soboty rano.
Oraz w dni nieco chłodniejsze i mniej słoneczne ;)

ODPOWIEDZ