Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

CEO
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 05-02-2010, 15:34

Re: Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Post autor: CEO »

Zimny pisze:Hotel będzie posiadał kategorie czterogwiazdkowego :) chyba, ze piszemy o całkiem innych obiektach.
Piszemy o tym samym hotelu. Pierwotnie mial to byc 4* hotel, jednak na stronce, do ktorej link powyzej zostal usuniety, byla info ze wlasnie dostali piata gwiazdke.


R p T
Proedroj
Posty: 310
Rejestracja: 12-01-2015, 21:49

Ukradli Dunajec!!!

Post autor: R p T »

Ukradli Dunajec!!!

:shock: :shock: :shock:
Jak ma wyglądać Strategia Rozwoju Gminy Blachownia w latach 2016-2030?
Ma ona opierać się m.in. o „rozwój oferty sportów wodnych na bazie rzeki Dunajec i wyrobisk pożwirowych”. Blachownia ma również kontynuować tradycyjne Święto Fasoli i promować się poprzez atrakcje turystyczne - zbójnicką jamę i zabytkowe zagrody.
:shock: :shock: :shock:
:arrow: http://www.strefaagro.dziennikzachodni. ... ie-rozwoju" onclick="window.open(this.href);return false;

Taki mamy klimat.
Państwo istnieje teoretycznie ChDKK.
Rowerkiem po Tarnowie

Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie. /George R.R. Martin


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Post autor: Cubaza »

Fajnie to opisałeś. Normalnie jak z faktu albo z SE. A chodzi o to, że ktoś popełnił plagiat i będą to wyjaśniać.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka


Cubyk
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 17-02-2016, 21:34

Re: Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Post autor: Cubyk »

Nad wodę? Proponuję z tarnowskimi "Morsami" :) Zimno, ale w fajnym towarzystwie i zdrowo :D :roll:
Tutaj więcej na ten temat :)
http://www.pajacyk.pl" onclick="window.open(this.href);return false;


vertical
Obywatel
Posty: 52
Rejestracja: 09-06-2012, 19:44

Re: Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Post autor: vertical »

Witam szanowne grono.
Mam pytanko prosto z mostu przed "rosołkiem",czy orientuje sie ktokolwiek jak tam woda w jeziorze rożnowskim.....oczywiście nie chodzi mi o temperature czy stan skupienia,ale czy "sanepidowo" jest dopuszczona do użytkowania.
Pytam bo na stronie stacji sanitarno-epidemiologicznej mają wakacje od bierzących iformacji :-/ ,a przy takiej pogodzie,człek by odzwiedził Gródek czy Bartkową.
Jakby ktoś coś to prosze o info.

Awatar użytkownika

gnite
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 30-08-2012, 15:38

Re: Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Post autor: gnite »

Nie wiem co na to sanepid, ale przejeżdżałem dziś przez Gródek i widziałem ludzi w wodzie.

Awatar użytkownika

mali_mali
Obywatel
Posty: 35
Rejestracja: 19-03-2016, 16:15
Lokalizacja: Tarnów / Zakopane / Londyn

Re: Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Post autor: mali_mali »

vertical pisze:Witam szanowne grono.
Mam pytanko prosto z mostu przed "rosołkiem",czy orientuje sie ktokolwiek jak tam woda w jeziorze rożnowskim.....oczywiście nie chodzi mi o temperature czy stan skupienia,ale czy "sanepidowo" jest dopuszczona do użytkowania.
Pytam bo na stronie stacji sanitarno-epidemiologicznej mają wakacje od bierzących iformacji :-/ ,a przy takiej pogodzie,człek by odzwiedził Gródek czy Bartkową.
Jakby ktoś coś to prosze o info.
Kilka lat temu było źle, nawet gdzieś w gazecie o tym pisali chyba. Ale ludzi się kąpią, więc albo sytuacja się poprawiła, ale nie zwracają na to uwagi.


japoneczka01
Proedroj
Posty: 486
Rejestracja: 16-12-2015, 12:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Post autor: japoneczka01 »

Popieram to co o lodach z Pilzna firmy Sowa powiedział sajdak Teraz nie ta sama receptura. Straszna rzadzizna - podejrzewam ogromne rozwodnienie zagęstników. O moim zdaniu świadczy zupełny brak kolejki, a 20 lat wstecz kolejka miała non stop ok. 200 metrów. Szkoda, że firma zapomniała o dawnych klientach, którzy pamiętają dawny smak lodów i "jadą" na nazwie firmy. Po 20 latach byłam w lipcu 2016 z tą samą grupą znajomych co przed laty - co tu dużo mówić potwierdzili mój odbiór smakowy, a raczej zniesmaczenie. Ogromne rozczarowanie. Szkoda :-(


kato
Rhetor
Posty: 2693
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Gdzie nad wodę w okolicach Tarnowa

Post autor: kato »

Jesteś pewna, że to miejsce dla tej wiadomości?
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

ODPOWIEDZ