Już jest - Google Street View w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: Już jest - Google Street View w Tarnowie

Post autor: gushman »

Na Solidarności widziałem go dzisiaj rano w trakcie pracy.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Już jest - Google Street View w Tarnowie

Post autor: Goscinny »

W czasie deszczu samochody Google SV nie robią zdjęć. Dlatego było zasłonięte.
Trochę szkoda, że dopiero teraz dotarli do Tarnowa - pogoda brzydka, ma padać przez najbliższe dni, a jak wypadniemy z harmonogramu to będzie kiszka i poczekamy kolejne lata na aktualizację :(

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: Już jest - Google Street View w Tarnowie

Post autor: gushman »

Goscinny pisze: Trochę szkoda, że dopiero teraz dotarli do Tarnowa - pogoda brzydka, ma padać przez najbliższe dni, a jak wypadniemy z harmonogramu to będzie kiszka i poczekamy kolejne lata na aktualizację :(
Nie jestem przekonany, że brak ujęć z remontowanej na wielu odcinkach Krakowskiej i kilku innych rozkopanych ulic to aż taka wizerunkowa strata dla Tarnowa. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


szopen
Prytan
Posty: 253
Rejestracja: 10-11-2010, 19:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: Już jest - Google Street View w Tarnowie

Post autor: szopen »

Na street view są już efekty sierpniowych spacerów tego gościa z tym cudacznym plecakiem. ;) Można pochodzić m.in. po Rynku, Katedralnej, Św. Ducha, Kościuszki, Powstańców Warszawy czy po fragmencie Plant Kolejowych i pewnie po wielu innych miejscach. Nie wszędzie na mapie po przeciągnięciu "ludzika" pojawia się niebieski ślad informujący o dostępności zdjęć stąd też nie wiem gdzie są one jeszcze dostępne, a pewnie jest ich więcej niż te, które wymieniłem. Dodatkowo na Rynku czy pod Świtem trzeba uważać żeby nie trafić na ślad ze zdjęciami wykonywanymi w 2012 czy 2011 roku.


aaee
Archont
Posty: 642
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Re: Już jest - Google Street View w Tarnowie

Post autor: aaee »

Pod koniec tamtego roku widziałem auto StreetView w Tarnowie na Słonecznej, teraz się ocknąłem bo potrzebowałem coś sprawdzić i sobie przypomniałem.
Liczyłem że będą nowe zdjęcia już w Google Maps. Czy ktoś w ogóle słyszał o nowych zdjęciach?

ODPOWIEDZ