Ewakuacja Enion przy UL: Wodnej

Wiadomości "z miasta".

Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Jak budki nie ma, a telefon jest stamtąd, to dopiero będzie zagwozdka!

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Może nie na miejscu, ale jako że szczęśliwie się skończyło to pozwolę sobie napisać. To jak w tym kawale:
Lekarz otworzył właśnie nowy gabinet i czeka na swojego pierwszego pacjenta. Nagle słychać stukanie do drzwi, po chwili wchodzi jakiś facet. Pielęgniarka długo tłumaczy mu że trzeba cierpliwie poczekać, bo pan doktor ma mnóstwo pacjentów. W końcu lekarz każe wprowadzić faceta, ale by zrobić na nim wrażenie, podnosi słuchawkę telefonu i zaczyna fantazjować: Naprawdę nie mogę pana przyjąć, jestem strasznie zapracowany. No…może za miesiąc…Dobrze, proszę jeszcze zadzwonić. Odkłada słuchawkę i udaje ze dopiero w tej chwili zauważył faceta, pyta:
- Co pana tu sprowadza?
Jestem z telekomunikacji. Przyszedłem podłączyć telefon.


TomekN
Prytan
Posty: 237
Rejestracja: 01-03-2011, 22:14

Post autor: TomekN »

Budka nie jest przypadkiem przed Starostwem? Coś mi tak świta ;)
http://www.kpt.jun.pl/ - tarnowskie forum o komunikacji zbiorowej


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Ravir NIE dzwonił by z budki :mrgreen: - Ravir by kupił PrePaid'ową kartę i i najtańszy telefon na "Kapłanówce" - nie ma kamer i dużo ludzi.
Ravir by nastepnie za pomocą syntezatora mowy nagrał tekst o bombie. Ravir jest na tyle inteligentny i zna się na technice by wiedzieć, że mowa każdego człowieka jest tak samo unikalna jak DNA czy Linie Palpilarne i jest bardzo mocnym dowodem w sądzie.

Po za tym Ravir nie wysadził by Energetyki tylko MPEC - któremu płaci przeszło 2 x więcej - Ravir by WYSADZIŁ poronionych ekologów, polityków i tych oszołomów dzięki którym NIE mamy tanie NUKLEARNEJ energii. Już nawet Rumunia nas wyprzedziła - zmówili 6 małych Reaktorów Hyperion Power Module. Ciekawe czy za parę lat Rumuni będa opowiadać dowcipy o Polakach przy Paśnikach (śmietnikach) ???
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

TomekN pisze:Budka nie jest przypadkiem przed Starostwem? Coś mi tak świta ;)
Szczerze, nie wiem. Coś tam kiedyś chyba było, ale czy jest obecnie i po remoncie? Nie wiem.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Dziś straż stoi przed starym szpitalem, dwie jednostki, a policja zamknęła drogę dochodzą do Mickiewicza. Ktoś wie co się dzieje ?

Moja heurystyka przywołania, podsuwa mi kolejną bombę :)


Dom
Archont
Posty: 802
Rejestracja: 06-10-2010, 13:53

Post autor: Dom »

Ponoć w obu szpitalach alarm. Jezeli to prawda to po prostu masakra.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

weź, nawet nie pisz.


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.

Awatar użytkownika

rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

Hoho jakby była ewakuacja szpitali, koszty wzrosły by kilkunastokrotnie. No cóż, będzie koleś płacił...

BTW. Na cholerę on tak dzwoni? Nudzi mu się?

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Debilowi wydaje się że ma władzę. Chory przypadek.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

A skąd wiecie, że to jedna osoba? Nie wiadomo czy to ta sama. Może komuś się spodobał taki poroniony pomysł ;/ Jak Enion jeszcze mógłbym zrozumieć to SZPITAL ? Jakim trzeba być zwyrodnialcem żeby takie coś w szpitalu wymyślić :/

Awatar użytkownika

rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

Wg. psychologicznego punktu widzenia, osoba dzwoniąca właśnie z taką informacją albo chce poczuć właśnie władzę, albo zwrócić uwagę. Ewentualnie lubi robić zamieszanie.

Ale psychologiem nie jestem, gdzieś to kiedyś wyczytałem jedynie.

Ja nie napisałem nigdzie, że to jedna i ta sama osoba. Ale można tak przypuszczać, bo go jeszcze nie złapali.

Awatar użytkownika

misha
Proedroj
Posty: 460
Rejestracja: 22-09-2009, 20:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: misha »

To jakiś frustrat! Ja się spodziewam, że to ta sama osoba a zamieszanie robi w nawiązaniu do miejsc, ktore go/ją nadzwyczaj denerwują i zwiazane są z noworocznymi zmianami i uszczuplaniem portfela. Enion - podwyzka oplat, szpitale - długie kolejki do specjalistów i do pomocy doraźnej, zamieszanie z nie zawsze dobrze wypisanymi receptami. Podejrzewam kolejne zgłoszenia w MPECu, PGNiG, a końcem marca w US.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

misha, zapomniałeś o ZUS, UMT, PUP itd. - ma gość robotę na rok :)

ODPOWIEDZ