Choinka na rynku

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Choinka na rynku

Post autor: Dominik_PCH »

Przeglądnąłem zdjęcia z innych miast.
Mam pytanie czy u siebie w domu też stawiacie ogrodzenie za którym stoi świąteczne drzewko ?

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Przez nasze domy nie przewija się dziennie po kilkaset (kilka tyś.) osób chcących sobie zrobić zdjęcie pod choinką i zerwać z niej jakąś pamiątkę. Gdyby poziom kultury co poniektórych mieszkańców lub przyjezdnych był inny, to i ogrodzenie okazałoby się zbędne.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3796
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Dokładnie zgadzam się z powyższym. Z roku na rok znikały wszystkie ozdoby na wyciągnięcie ręki. Czasem nawet wyżej jak jakiś gentleman wziął swoją drugą połówkę na ramiona i mogła dostać wyżej. Tylko po to, żeby wziąć sobie jakąś ozdobę.
Widzę w sumie dwa wyjścia, albo barierki, albo elektryczny pastuch :P Pastuch nie jest humanitarny za bardzo :P

Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

...że dziki Tarnów ? :). No nie wiem, inne miasta jakoś subtelniej to robią.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3796
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Dominik_PCH pisze:...że dziki Tarnów ? :). No nie wiem, inne miasta jakoś subtelniej to robią.
O bobrach w Tarnowie słyszałem :P Ale o dzikach nie ;) Może i robią to subtelniej, a może jednak ludzie tam nie bawią się w takie coś, że im ozdoba z choinki z rynku w domu potrzebna :P


farciarzgilmore
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

No nie wiem, inne miasta jakoś subtelniej to robią.
Albo mają kulturalniejszych mieszkańców albo .... chowają pastucha między gałązkami choinki.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Cubaza pisze:
Dominik_PCH pisze:...że dziki Tarnów ? :). No nie wiem, inne miasta jakoś subtelniej to robią.
O bobrach w Tarnowie słyszałem :P Ale o dzikach nie ;) Może i robią to subtelniej, a może jednak ludzie tam nie bawią się w takie coś, że im ozdoba z choinki z rynku w domu potrzebna :P
w tamtym roku we Wrocławiu koleś targał bańkę większą od siebie przez cały rynek:).
W tym roku tak wygląda zabezpieczenie:
Obrazek

Rzeszów 2010 dziadowskie miasto:
Obrazek

u nas:
Obrazek


Cubaza
Rhetor
Posty: 3796
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Dominik_PCH, czyli jakby te barierki owinęli siatką zieloną żeby wyglądała jak drzewko to by było OK :P W tym roku te barierki są przynajmniej na zielono pomalowane :P

Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Cubaza pisze:Dominik_PCH, czyli jakby te barierki owinęli siatką zieloną żeby wyglądała jak drzewko to by było OK :P W tym roku te barierki są przynajmniej na zielono pomalowane :P
Trzeba docenić i fakt, że w tym roku nie ma żadnego banera reklamowego. No nie wiem, słabo mi się te barierki kojarzą. Dobra są zielone :)

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

W ciągu dnia, albo wczesnym wieczorem można by otworzyć barierki i postawić jakiegoś strażnika miejskiego, albo stróża aby pilnował choinkowych ozdób i mikołaja z reniferami. W razie potrzeby posilenia się, dwa kebaby obok są :)

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Oprócz zrywania ozdób furrorę robiły zdjęcia z wnętrza choinki. W jednym miejscu była spora dziura, z której niektórzy chętnie korzystali.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Obrazek

"Wszystkich, którzy zawitają do Tarnowa w te dni przedostatnie, przepraszamy za t...en kicz na rynku. To nie mieszkańcy zrobili, to nasza wadza kochana".

cytat z FB
źródło: http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 98&sk=wall

komentarz: Krzysztof Głomb: O kurna! Ja to muszę pokazać światu, bo moi znajomi nie uwierzą że to badziewie to nie fotomontaż


Kasiaprojektuje
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 21-09-2011, 14:40
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Kasiaprojektuje »

Łojezu.. Dziadek Mróz z reniferami :lol: wiadomo kto to popełnił? Chodzi mi o autora tego jelenia na rykowisku wśród współczesnych ozdób świątecznych :lol:
motyla nogaĄ

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

Kasiaprojektuje pisze:Chodzi mi o autora tego jelenia na rykowisku wśród współczesnych ozdób świątecznych
powinien wisieć razem z nimi :evil:
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11077
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Nie znacie się na sztuce współczesnej. Nasz Mikołaj jest najpiękniejszy, najbardziej "trendy", bo tak zarządziło Najwyższe Kierownictwo, a jak komuś się nie podoba, to może wyjechać z Tarnowa.

ODPOWIEDZ