Tarnowskie media

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6877
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »



interMAKS
Obywatel
Posty: 11
Rejestracja: 30-03-2011, 11:33
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: interMAKS »

Zgadza się - Forumowicze wiedzą od wczoraj. Nie negujemy - potwierdzamy jedynie informacją i wypowiedzią pani rzecznik :)


RedNacz
Obywatel
Posty: 47
Rejestracja: 16-03-2011, 11:34
Kontakt:

Post autor: RedNacz »

Po zbudowaniu własnej, nowoczesnej ogólnomiejskiej sieci w Tarnowie, Multimedia Polska po kolei wykupuje lokalnych konkurentów. Najpierw Internet Solutions, potem Zicom, a dwa dni temu MTK Star TV. Co teraz?

http://tarnowianin.com/532_multimedia_w ... dalej.html
www.Tarnowianin.com - serwis informacyjny


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

ten tekst na portalu to ma być informacja o przejęciu spółki czy kryptoreklama? bo jak czytam, to na to drugie wygląda....


RedNacz
Obywatel
Posty: 47
Rejestracja: 16-03-2011, 11:34
Kontakt:

Post autor: RedNacz »

Dorota1975 pisze:ten tekst na portalu to ma być informacja o przejęciu spółki czy kryptoreklama? bo jak czytam, to na to drugie wygląda....
O przejęciu już wiecie, kryptoreklama to nie jest... Czyli wychodzi na to, że to garść informacji dla abonentów od Multimedia Polska plus zapowiedzi/plany prezesa - a to czy one nie brzmią czasem zbyt szumnie to już zupełnie inna sprawa... ;) Pozdrawiam ;)
www.Tarnowianin.com - serwis informacyjny

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

A teraz pytania, chyba już tylko do Multimedii, kiedy światłowód na Starówce, w Krzyżu, Klikowej


Raver
Obywatel
Posty: 13
Rejestracja: 08-12-2010, 20:16

Post autor: Raver »

Właśnie teraz o 14:30 w RDN Małopolska potwierdzono tą informację.


Ricardo
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 09-10-2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów - Piaskówka Płn.

Post autor: Ricardo »

To teraz pewnie zlikwidują TVM bo nie ma sensu utrzymywać im dwóch stacji, zostanie tylko to aMazing TV z 2 magazynami lokalnymi dziennie i resztą programu centralnego, oczywiście tylko dla abonentów i bez streamu w internecie....

Choć na stronie głównej MTK widnieje komunikat o powstawaniu "drugiego" kanału lokalnego więc może nie... może będą równolegle aMazing i TVM


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Ricardo pisze:Choć na stronie głównej MTK widnieje komunikat o powstawaniu "drugiego" kanału lokalnego więc może nie...
"Widnieje" od jakiś 2 lat :P

A Amazing Tarnów jest cztery razy dziennie: 17:15, 20:15, 22:15 i 9:15

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

ciekawe czy Amigi będą do sprzedania, czy może Multimedia też je przygarnęła


Cubaza
Rhetor
Posty: 3799
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

starówka pisze:kiedy światłowód na Starówce
Niestety nigdy, za mały rynek, za dużo problemów.

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Cubaza pisze:
starówka pisze:kiedy światłowód na Starówce
Niestety nigdy, za mały rynek, za dużo problemów.
faktycznie za mały, sklepy, firmy, mieszkańcy, będzie tego z pięć osób

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6877
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

starówka, ty wiesz ile jest pier#@$@ z pozwoleniem na przekopę pod ulicą?
Weź pod uwagę, że tam jest jeszcze kostka położona, dodaj sobie do tego koszt medium, urządzeń i podziel przez liczbę klientów... tak, wiem, powinno się dać wepchnąć światło do tej samej rurki, którą idzie kabel (o ile idzie w rurce), ale po co?
Dla kilkudziesięciu klientów w zupełności wystarczy miedź, nie trzeba tam światłowodu, żeby zapewnić im dobrą przepustowość.
Nie wiem co się ci ludzie uparli tak...


Cubaza
Rhetor
Posty: 3799
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

starówka, słuchaj. Interesowałem się tym dość długi czas. Poszukiwałem informacji na temat tego, czy chcą zrobić światłowody w centrum Tarnowa, czyli na starówce. Dla mnie starówka to miejsce ograniczone ulicami: Bernardyńską-Szeroką-Wałową-Targową. Żaden z operatorów będących w centrum nie planował założenia światłowodów, a jako powód podawali właśnie małą ilość osób i problemy z przekopaniem. Więc nie wiem po co ta ironia, że będzie tego z 5 osób.
Dla firm nie liczy się to czy będzie światłowód czy nie, dla nich liczy się to żeby mieli stały dostęp do neta i bezawaryjny, a czy to będzie na światłowodzie czy nie to już ich to w większości rybka.
Jak wiesz(a może nie) światłowody w Tarnowie od ISP są tylko na osiedlach. Więc chyba tutaj już też masz odpowiedź dlaczego w centrum się nie opłaca a na osiedlach tak. Porównaj sobie ile Tarnowian tam mieszka a ile mieszka w centrum. I gdzie się bardziej opłaca i jest łatwiej przeciągnąć światłowód?

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Cubaza, to jest temat który poruszyłem też w innym wątku, czemu nie można podnieś w ten sposób atrakcyjność starówki, są ludzie którzy chętnie zamieszkają w centrum bo to oszczędność kosztów dojazdu, a tym samym zapłacą za wyższy standard,

ODPOWIEDZ