Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Tomasz Drwal pisze:Deto teraz jeździsz po stole? Obawiam się, że "stan sprzed" oznacza nałożenie cienkiej warstwy smoły tak jak to zrobiono na Krakowskiej przy GT, bez ingerencji w podbudowę.
Przeraża mnie ta wizja...


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

farciarzgilmore pisze: Mam pytanie z "innej beczki". Kto wie po co wycieli te kilka drzew na polach Klikowskich. Dziwnie tylko w jednym miejscu na szerokości ok 20 metrów po obydwu stronach jezdni. Czy to ma może coś wspólnego z autostradą ???
Postawią tam wiadukt + drogi dojazdowe do placu budowy. Tak mi się wydaje


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Podejrzewam że o to chodzi:

[center]Obrazek [/center]

Trochę więcej zdjęć jest na SSC
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Toby się zgadzało, tak samo kładą krzewy i drzewa przy drodze 73 w kierunku Lisiej Góry, na wysokości planowanej autostrady.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


atril
Obywatel
Posty: 42
Rejestracja: 19-09-2009, 15:51
Lokalizacja: Tarnów / UK
Kontakt:

Post autor: atril »

co do odbudowy dróg przez wykonawce to żeby się nie skończyło jak na Heleny Marusarz gdzie ciężarówki rozjeździły ulice przy budowie nowego pawilonu szpitala. Na remont trzeba było czekać kilka lat do tego miasto zrobiło ten remont, a nie wykonawca...


farciarzgilmore
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Dzięki za rozjaśnienie sytuacji :) Jeżeli chodzi o tą drogę to jechałem przez pola klikowskie do Żabna pierwszy raz od początku zimy. Nie wiem czy widzieliście ale przejazd tej trasy to slalom gigant. Dziur tam jest ogromna ilość.


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Tak, ale już poza granicą miasta ;)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Do granicy miasta jest nówka droga, z poboczem utwardzonym i w ogóle - cud miód i orzeszki. Jak zaczyna się gmina Żabno, zaczynają się dziury :)

Ale wszystkim narzekaczom na stan naszych dróg polecam wycieczkę do Lwowa - od granicy PL/UA droga przypomina jakiś poligon na którym testowano rakiety powietrze ziemia - dosłownie leje po bombach, przetykane nierównomiernie plackami łatanego asfaltu. Jak wjeżdżałem do PL w drodze powrotnej to chciałem wyjść i ucałować z radości nasz asfalt kochany - o ulicach w samym mieście Lwowie już nie wspomnę, ostatni remont chyba był za czasów II wojny światowej...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Tomasz Drwal
Proedroj
Posty: 446
Rejestracja: 23-11-2009, 14:25
Lokalizacja: Brandstaettera

Post autor: Tomasz Drwal »

ad2222 jasne, że Ukraina to dziura na dziurze, ale wjechać do PL z zachodniej strony i chcieć ucałować asfalt to by było coś!!! :mrgreen:

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Ooo, i tu Cię pocieszę - niedawno miałem jazdę właśnie po niemieckich i austriackich autostradach - nasze lepsze (jakościowo, bo na ilość to nas biją na głowę). Pytanie tylko - jak długo ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

ad2222, ja w wakacje jechałem niemieckimi autostradami, nie wiem gdzie ty widziałeś tą lepszą jakość u nas...

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Betonowymi autostradami sprzed półwiecza nie jeździ się jednak tak komfortowo jak nowymi asfaltowymi. Oczywiście - szerokość, pasy 2 plus awaryjny to minimum, ale jednak nawierzchnia przy 150 i wyżej daje znać, że remont byłby konieczny ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


kholbee
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 13-09-2009, 15:28

Post autor: kholbee »

http://wiadomosci.onet.pl/2681,2148766, ... kalne.html

Może to nie o Tarnowie, ale napisali o Tarnowie :)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Trzeba szybko im wysłać notkę, by sprostowali o jaki Tarnów chodzi. Może to nie ten nasz...? ; P


MTar
Proedroj
Posty: 416
Rejestracja: 25-02-2010, 22:36

Post autor: MTar »

nasz ale kolesie byli z lisiej góry i cała akcja z kradzieżą też
tu jest napisane: http://www.rdn.pl/info_tarnow/index.php ... 2010033998

ODPOWIEDZ