Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Tomasz Drwal
Proedroj
Posty: 446
Rejestracja: 23-11-2009, 14:25
Lokalizacja: Brandstaettera

Post autor: Tomasz Drwal »

Proszę na temat, bo USA to nie Tarnów (na szczęście
Chyba niestety :mrgreen:

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Tomasz Drwal pisze:
Proszę na temat, bo USA to nie Tarnów (na szczęście
Chyba niestety :mrgreen:
Zależy pod jakim kątem patrzymy, ale gdyby tylko sądy działały w połowie jak tam, a urzędnicy byliby w połowie tak przyjaźnie nastawieni do ludzi to mielibyśmy małe eldorado między Bugiem a Odrą.
Ale wracamy do rzeczywistości i piszemy tylko o tym co napisano o Tarnowie. :mrgreen:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


WSK
Prytan
Posty: 228
Rejestracja: 21-04-2010, 08:49

Post autor: WSK »

Na onecie jest artykuł o byłych miastach wojewódzkich w tym o Tarnowie. Poniżej wklejam link:
http://pejzaze.onet.pl/69075,gr,27,25,0,,galeria.html

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

WSK pisze:Na onecie jest artykuł o byłych miastach wojewódzkich w tym o Tarnowie. Poniżej wklejam link:
http://pejzaze.onet.pl/69075,gr,27,25,0,,galeria.html
Napisali to co wiadomo od dawna. Gdzie ten prestiż i marka Panie Prezydencie?
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Moze nie o Tarnowie bezposrednio ale główna, 1 wiadomosc sportowa na wp.pl
http://sport.wp.pl/kat,1742,title,Nieci ... omosc.html
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

extremal pisze:
Beaver pisze:Moze nie o Tarnowie bezposrednio ale główna, 1 wiadomosc sportowa na wp.pl
http://sport.wp.pl/kat,1742,title,Nieci ... omosc.html
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/1-l ... ka,1488030

http://www.sport.pl/pilka/1,65044,79692 ... pilka.html

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/i-liga ... omosc.html

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... lka-pilka/

Jak w wiadomościach sportowych TVP usłysze o tej wsi to mnie zaleje. :P
Powinni dodać, że na wsi się dało, ale w mieście oddalonym o ok.15 km już nie.
Nie jestem zwolennikiem łożenia przez miasto na sport, ale wystarczyt jak miasto ułatwia pewne rzeczy.A tak się nie stało.
Niecieczy zyczę szybkiego zjazdu w dół. Bo to żenada żeby z takim ŁKSem czy Pogonią Szczecin grał klub z wioski.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Kajko
Obywatel
Posty: 77
Rejestracja: 06-02-2010, 00:53
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Kajko »

A ja chłopakom życzę wszystkiego najlepszego.
Don't PIS me offĄĄ

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7669
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Mr Greenback pisze: Bo to żenada żeby z takim ŁKSem czy Pogonią Szczecin grał klub z wioski.
Żenadą jest Twój wpis. Albo pokazem prawdziwej, rdzennej, polskiej zazdrości. Takiej szczerej, spod serca :).
Mnie ten awans bardzo cieszy, oby się w pierwszej lidze jak najdłużej utrzymali, a może i powalczyli o miejsca w czołówce - w końcu zapowiadają wzmocnienia klubu... A właściciel Bruk-Betu zagrał pięknie na nosie Unii - nie chcieliście się dogadać, trudno, poszedłem z pieniędzmi gdzie indziej - sponsora trzeba szanować. I jeszcze ta nazwa - "LKS Nieciecza", żaden "Tauron Azoty Tarnów". I tak wszyscy wiedzą, kto ten klub sponsoruje, bez ostentacyjnej grabieży nazwy klubu...

Chyba zacznę jeździć do Niecieczy na ligowe mecze, w końcu pierwsza liga to nie jakieś tam okręgówki ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

kisiello
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 17-12-2009, 00:15

Post autor: kisiello »

ad2222 pisze: A właściciel Bruk-Betu zagrał pięknie na nosie Unii - nie chcieliście się dogadać, trudno, poszedłem z pieniędzmi gdzie indziej - sponsora trzeba szanować.
możesz przybliżyć? były kiedyś jakieś rozmowy? : >

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

A właściciel Bruk-Betu zagrał pięknie na nosie Unii - nie chcieliście się dogadać, trudno, poszedłem z pieniędzmi gdzie indziej
Gdyż w Unii nie ma działaczy, tylko są marionety Azotów. Azoty rządzą się, nie dają pieniędzy tylko wszystko niszczą w tym klubie. Może należałoby położyć wszystko na jedną szalę i zrobić kampanię prawdy mecenasom sportu? :P
Miasto drugi mecenas sportu, daje trzy razy więcej na sport a właściwie wszystko upada... z drugiej strony gdyby nie pieniądze miejskie to już by dosłownie upadło, przestało istnieć. Bez miejskich pieniędzy istniałby tylko żużel, który i tak pewnie spadnie. Nie będę tego oceniał, dla mnie może wszystko upadać, poza piłką nożną! Piłka jest w każdym mieście i każdej wsi, musi być i tutaj.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

ad2222 pisze:
Mr Greenback pisze: Bo to żenada żeby z takim ŁKSem czy Pogonią Szczecin grał klub z wioski.
Żenadą jest Twój wpis. Albo pokazem prawdziwej, rdzennej, polskiej zazdrości. Takiej szczerej, spod serca :).
Mnie ten awans bardzo cieszy, oby się w pierwszej lidze jak najdłużej utrzymali, a może i powalczyli o miejsca w czołówce - w końcu zapowiadają wzmocnienia klubu... A właściciel Bruk-Betu zagrał pięknie na nosie Unii - nie chcieliście się dogadać, trudno, poszedłem z pieniędzmi gdzie indziej - sponsora trzeba szanować. I jeszcze ta nazwa - "LKS Nieciecza", żaden "Tauron Azoty Tarnów". I tak wszyscy wiedzą, kto ten klub sponsoruje, bez ostentacyjnej grabieży nazwy klubu...

Chyba zacznę jeździć do Niecieczy na ligowe mecze, w końcu pierwsza liga to nie jakieś tam okręgówki ;)
Ja nie mówię, że lepiej by było jakby grała ZKS Mały Głód Alpen Gold Tarnów. Tu chodzi o to gdzie jest polska piłka nożna skoro drużyna z ZADUPIA gra na zapleczu Ekstraklasy. To jest liga pokazywana w TV.Mieniąca się sponsorem tytularnym. i nagle gra tam drużyna LKSu....Już były takie twory w polskiej lidze jak Heko Czermno i jak każdy kaprys sponsora zniknął w miarę szybko. Zresztą nie trzeba szukać daleko-był Rolnicki? Była Machowa Vitoria Speedway Team? Był stadion? A teraz jest skład opon. I czekam aż Brukbet udławi się, bo w I lidze ze stadionem na pareset osób i z ZEREM KIBICÓW długo nie pociągnie. Brukbet się wypromuje i zniknie w przeciągu seoznu-dwóch.
I co ma zazdrość do tego? Nie jestem udziałowcem Unii. Nie chodze na Taurony Azoty Speedway Teamy itd. Nie sądzę także, aby w obecnym układzie dało się stworzyć piłkę nożną w Tarnowie. Po prostu nie uważam, żeby było powodem do dumu dla kogokolwiek, że przyszedł facet z nikąd, rzucił ogromną kasę i wymyślił na podtarnowskim grajdołku drużynę-meteora :D Bez kibiców, tradycji, zaplecza. T
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Buster Keaton
Obywatel
Posty: 48
Rejestracja: 30-05-2010, 23:34

Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Buster Keaton »

Kilka dni temu byłem w delegacji. Miejsce docelowe- Lidzbark Warmiński. W okolicach Olsztyna miejscowa rozgłośnia radiowa nadawała dość obszerną audycję sportową a w niej mówiono między innymi o Okocimskim Brzesko, Kolejarzu Stróże, Sandecji, BRUKBECIE NIECIECZA. O biegunie ciepła przez całą drogę nie usłyszałem ani razu. To oznacza że słuchając audycji radiowych na Warmii kilka razy w tygodniu ludzie słyszą : Nieciecza, Brzesko, Stróże, Nowy Sącz. Nawet gdyby mówili o biegunie ciepła to i tak nikogo to nie będzie interesowało do czasu aż zapanuje epoka lodowcowa.

NIECIECZA RZUCA CIEŃ NA PRESTIŻ MIASTA !
Gdzie reklama? Dokąd zmierza przyszłość Tarnowa ?

Awatar użytkownika

kisiello
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 17-12-2009, 00:15

Post autor: kisiello »

highway to hell :P


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Muszę zapytać - dla jakiej agencji reklamowej pracujesz, Buster? ; )

ODPOWIEDZ