Gimnazjum nr 11 - opinie złe i dobre

Wiadomości "z miasta".


TomekN
Prytan
Posty: 237
Rejestracja: 01-03-2011, 22:14

Post autor: TomekN »

Jakoś nie spotkałem się nigdy, aby ktoś z ZSME startował do uczniów z gimnazjum. Nikt raczej sobie nie wchodził w drogę.
http://www.kpt.jun.pl/ - tarnowskie forum o komunikacji zbiorowej


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Mnie się raczej wydaje, że chodzi tu o przykład. Gimnazjaliści zawsze chcą zaimponować starszym kolegom, toteż łatwiej o aspołeczne zachowania gdy osoby z ZS na nich patrzą ; )

Miałem praktyki w tej szkole (Gim 11). Dobrze zorganizowana placówka, zapewniająca dobrą edukację.

Z minusów, to głośny zgryz dotyczący nauczycieli i dyrektorstwa... sprawy związane z dziećmi nauczycieli bodajże i kłótniami pomiędzy pewnymi nauczycielami... skończyło się chyba na skargach do i interwencji kuratorium, ale to trzeba by potwierdzić bo to tylko informacje zasłyszane od uczniów i ich rodziców jakiś czas temu (rok lub więcej).

Tak ogólnie to zawsze polecam tamtejsze klasy z rozszerzoną ofertą z j. angielskiego - solidne przygotowanie ; )

P.S. Kuba ma w swoim sztabie zeszłoroczną absolwentkę tejże szkoły, niech ją nakłoni do napisania opinii ; P


iza
Obywatel
Posty: 94
Rejestracja: 01-08-2010, 19:35
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: iza »

A może sam zapytasz się córki ,gdzie chciała by chodzić?Ja w tamtym roku szkolnym tez chciałam żeby moja córka chodziła do 11. .Średnia taką jaką Sobie życzą, więc mimo że to nie nasz rejon przyjęli by Nas. Nie chciała tam chodzić.Wybrała sobie 8. A Ja teraz nie żałuję.

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

iza, w pełni popieram twoje zadanie, moja córka z naszą pomocą stworzyła kilka alternatyw, stopniowo znajdywaliśmy plusy i minusy, ukierunkowana sama wybrała swoje gimnazjum i jest zadowolona

Awatar użytkownika

Autor tematu
mirak
Archont
Posty: 844
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Post autor: mirak »

Właśnie dlatego proszę o opinie aby pomóc jej wybrać.
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"

ODPOWIEDZ