Strona Urzędu Miasta

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Strona Urzędu Miasta

Post autor: dafi33 »

Zastanawia mnie co to ma wspólnego z naszym miastem a mianowicie :
Sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie - odsłonięcie tablicy upamiętniającej ofiary katastrofy smoleńskiej :shock:
http://www.tarnow.pl/
Pomijam już propagandowe wpisy typu :

Drogi jeszcze lepszej jakości - TZDM kupuje urządzenie do badania nośności podbudowy . :lol:

Po co widnieją na stronie adresy mailowe jak nie są udzielane odpowiedzi ?
To ma być strona miasta a nie grupki osób z towarzystwa wzajemnej adoracji .
Już pomijam zachowanie pani rzecznik która wogóle na niektóre pytania nie odpowiada .


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Strona Urzędu Miasta

Post autor: Deto »

dafi33 pisze:Zastanawia mnie co to ma wspólnego z naszym miastem a mianowicie :
Sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie - odsłonięcie tablicy upamiętniającej ofiary katastrofy smoleńskiej :shock:
http://www.tarnow.pl/
Nie wiem, ale przyznam, że zaczynam powoli wmawiac sobie, że oni rzeczywiście zginęli idąc na kolanach z Polski do samego Katynia, cierpiąc i wiedząc, że idą tam oddać życie za nasz kraj. No , ale cóż... kwiat polskiej polityki - tfuuu.


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Deeeto, pomijając wszystko, Twoje tfuuu świadczy o Tobie w kwestii kultury i szacunku dla zmarłych, kimkolwiek by oni nie byli... Zaczynasz mieć serce na plecach a nie po lewej stronie... ;)

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

A mnie zastanawia skąd wzięli kawałek Orła, czy to nie jest kradzież dowodów z miejsca katastrofy, czy prokuratura wyraziła na to zgodę.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

starówka, te kawałki samolotu powoli stają się relikwiami. Jeszcze dożyjemy czasów, że jakiś oszołom zaproponuje beatyfikację Lecha.


Autor tematu
dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Goscinny pisze:starówka, te kawałki samolotu powoli stają się relikwiami.
bp.Dziwisz podarował Kubicy kroplę krwi JP2 aż dziw że na stronie UM nie było relacji z tego ''wydarzenia'' ;)
Skąd ją wziął :shock: podobno jak pobierali Papieżowi to mu podarowano :shock:
Z tym samolotem będzie podobnie jak z murem berlińskim na aukcjach będzie można kupić kawałki
Ps. rodziny ofiar Casy również otrzymają po 250 tyś każda z członków najbliższej rodziny ...... Polska to bogaty kraj ;)

ODPOWIEDZ