Polska edycja monopoly - Tarnów na planszy!

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Gudek
Prytan
Posty: 122
Rejestracja: 14-02-2011, 21:38
Lokalizacja: No a skąd? :)

Polska edycja monopoly - Tarnów na planszy!

Post autor: Gudek »

Witam serdecznie

Natknąłem się na newsa:
http://www.rp.pl/artykul/612289_Polski-wyscig-do--Monopoly-.html
z którego wynika, że od przyszłej niedzieli rozpoczyna się głosowanie na 20 Polskich miast, które mają szansę znaleźć się na planszy znanej gry monopoly. I myślę, że każdy przyzna by w tym szerokim gronie zabrakło Tarnowa.
Namawiam do mobilizacji, nagadywania znajomych itd, bo nie trzeba wiele, a to fajna sprawa, by młode i starsze pokolenie mogło kojarzyć Tarnów chociażby z gry planszowej ( któż z was zna np inne miasta Szwecji poza Malo, Goteburgiem i Sztokholmem ? :lol: ).
Pamiętacie może jak wypromowała się Gdynia podczas głosowania do światowej edycji?
U nas może być podobnie!

Zapraszam na stronę:
monopoly.pl
Głosowanie od niedzieli, teraz jest tam info o jakimś konkursie z finałem w Las Vegas.

pozdrawiam Gudek

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11077
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

I to się mi podoba :) W sumie miło by było pokonać inne miasta.
Jak się głosowanie zacznie, to się tutaj zrobi odpowiednią reklamę i będzie dobrze :)


Ricardo
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 09-10-2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów - Piaskówka Płn.

Post autor: Ricardo »

Mamy realną szansę, szkoda byłoby nie wykorzystać

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Jak by system EKM'ów działa 100% to można by było pchać info na drugi ekran 80ciu kiosków.
A tak to trzeba będzie kombinować, żeby masowo poinformować ludzi.

Kto ma lekkie pióro i napisze notkę, którą później się przeklei do innych mediów ?,
napisze i wklei na forum --> chodzi o to żeby wszędzie poszedł taki sam komunikat.

Prośba do pani Rzecznik UMT :), pani umie lekko pisać, proszę pomóc.

Kto ma znajomości w gazetach niech zadziała.
Kto ma dobre konto (dużo znajomych) na FB niech zadziała spamem jak się rozpocznie głosowanie, albo założy wydarzenie koło niedzieli i zaprasza wszystkich :D.
Kto ma dostęp do strony miejskiej i portali informacyjnych niech zadziała.
Kto może niech powie znajomemu i podeśle linka.
Kto ma zna firmę, która ma dostęp do tablic multimedialnych w mieście, niech zagada.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Wyślijmy kogoś do Tańca z Gwiazdami... ; D


D.Kunc-Pławecka
Obywatel
Posty: 95
Rejestracja: 10-02-2010, 11:31

Post autor: D.Kunc-Pławecka »

Witam serdecznie

Informacja rankiem została wysłana do mediów, które obiecały współpracę w tym zakresie.

Poniżej treść informacji:

Głosuj na Tarnów - Tarnów w Monopoly

Tarnów ma szansę znaleźć się na planszy najnowszej polskiej edycji gry Monopoly. Od najbliższej niedzieli, tj. od 20 lutego przez miesiąc, internauci będą mogli oddawać głosy na swoje ulubione miasto. Na planszy znajdą się w sumie dwadzieścia dwa miasta, spośród sześćdziesięciu, które otrzymają najwięcej głosów w internetowym głosowaniu. Aby oddać głos wystarczy wejść na stronę www.monopoly.pl, zarejestrować się, a następnie kliknąć na jedno z sześćdziesięciu miast biorących udział w konkursie.

Oprócz głosowania na miasta z listy głównej, każdy będzie mógł nominować dowolną, wybraną przez siebie miejscowość oraz oddać głos na miejscowość nominowaną przez innych uczestników. Dziennie można będzie zagłosować na jedno miasto z listy głównej oraz na jedną miejscowość z listy nominowanych.

Głosować będzie mógł każdy obywatel Polski, który ukończył 13 rok życia.

Przypomnijmy, że to pierwsze w historii głosowanie na planszę narodową do tej gry w Polsce. Swoje plansze posiadają już m.in.: Stany Zjednoczone, Turcja, Francja, Włochy oraz Rosja.

Pozdrawiam

DKP
Rzecznik UMT
Dorota Kunc-Pławecka

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Pałac Młodzieży w okolicach weekendu zrobi wydarzenie na FB + mały plakacik A3_kolor, mam nadzieje że uda się kilka sztuk u nas wydrukować i trochę w Marce Miasta.
Informacje rozrzucimy w miejscach gdzie przez weekend przewinie się dużo ludzi (puby, kluby, dyskoteki i może szkoły jak się uda i zobaczymy jak będzie.


Tomasz Drwal
Proedroj
Posty: 446
Rejestracja: 23-11-2009, 14:25
Lokalizacja: Brandstaettera

Post autor: Tomasz Drwal »

Tylko kto dziś gra w Monopoly?

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6863
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Tomasz Drwal, ja bym grał, jakby młody nie próbował podrzeć planszy :)
Jakim problemem jest zabawa z dziećmi w formie gry planszowej?
Komputery i TV to nie wszystko ;)

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11077
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Tomasz Drwal, ja grywam rodzinnie :)
A taka promocja nie jest zła, zwłaszcza, że miasta to nic nie kosztuje oprócz chwili czasu na rozpropagowanie.
Może ktoś zrobić banerek żeby go umieścić na forum? Wymiary identyczne jak obecnych banerków - może (a nawet powinien) być animowany.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Obrazek

tak na szybko z błędem znikającej ramki ale wywaliłem plik źródłowy :/

ok poprawiłem
Obrazek
Ostatnio zmieniony 16-02-2011, 17:07 przez Dominik_PCH, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11077
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Dominik_PCH, dzięki - jak się zacznie to wrzucę na góre forum z odpowiednim linkiem.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Jak ktoś ma możliwość wydrukować i powiesić w ruchliwym miejscu to niżej wrzucam link do prostego/czytelnego afisza format A3

http://bibainfo.pl/pub/89/17/229/230/20 ... nopoly.pdf
Ostatnio zmieniony 16-02-2011, 17:31 przez Dominik_PCH, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Jesteśmy na 50 miejscu w kategorii główne miasta, więc może warto powalczyć o glosy i robić hałas w mieście :) przez miesiąc.

Baner jak ktoś chce to może przeklejac na inne strony www do woli.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Jesteśmy na 50 miejscu w kategorii główne miasta,
Głosownie rozpoczyna się 20 lutego. Na razie to miejsce wynika z kolejności alfabetycznej.

ODPOWIEDZ