Serwis CB radio

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Dadu
Metoikos
Posty: 4
Rejestracja: 07-02-2010, 17:45
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Serwis CB radio

Post autor: Dadu »

Witam. albo źle szukałem albo nie ma.
Poszukuje dobrego serwisu CB radia w Tarnowie lub bliskiej okolicy. Po prostu mam dość takich serwisów które kasują a nic nie robią, albo gdzie się mówi że trzeba zrobić to i to aby zobaczyć co jeszcze.

Gdzie najlepiej się udać w celu sprawdzenia i naprawy ? Radio markowe, a nawet 2 do naprawy.
Pozdrawiam Dadu
Maruda & Podróżnik & Degustator


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Nie jestem pewien czy dalej tam naprawiają, ale serwis jest przy BP koło dworca PKS. Tam jest sklep z bronią a obok jest sklep ze sprzętem audio dla samochodów. Tam naprawiają radia.
Pozdrawiam.


petr
Prytan
Posty: 245
Rejestracja: 18-09-2009, 09:06
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: petr »

Chłopaki na Grosarze przy Al. J.P. II mają numer do gości, którzy naprawiają. Nie korzystałem z nich nigdy. Czasami chyba na kanale 10 się ktoś ogłaszał.
Dobry serwis to jest w Szczucinie. Mają porządny sprzęt i wiedzą co robią, od lat.
pozdrawiam
petr


Autor tematu
Dadu
Metoikos
Posty: 4
Rejestracja: 07-02-2010, 17:45
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Dadu »

petr pisze:Chłopaki na Grosarze przy Al. J.P. II mają numer do gości, którzy naprawiają. Nie korzystałem z nich nigdy. Czasami chyba na kanale 10 się ktoś ogłaszał.
Dobry serwis to jest w Szczucinie. Mają porządny sprzęt i wiedzą co robią, od lat.
A i to jest konkret. Jeszcze proszę jakiś konkretny namiar na ten Szczucin. Na googlu coś wyskakuje, ale nie chce trafić pod zły adres.
Pozdrawiam Dadu
Maruda & Podróżnik & Degustator

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Zobacz do tego sklepu w centrum miasta: http://www.tores.com.pl Fachowy serwis.

ODPOWIEDZ