Czy KTA,KBR jest gorsze niż KT?

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

Autor tematu
samcio
Prytan
Posty: 210
Rejestracja: 10-11-2010, 19:08

Post autor: samcio »

Przemek 82. "Pozsdrafiam fszytkich polakuff" ;)
Co za bełkot, geeez :mrgreen:

@sainte_nitouche
samcio władca świata pisze:Napady, w tym jeden rabunkowy które kończyły się w sądach, gdyż nasza czujna policja złapała gnojków!
Raz mieszkańcy Piotrkowic a raz o ile mnie pamięć nie myli Tuchowa albo jakiejś wsi tuż obok.
Czy teraz przytoczone przeze mnie przykłady, które stanowią 100% napadów które przydarzyły się mnie bądź moim znajomym, mogą być zastąpione skrótem myślowym-krzywdzącym naturalnie, ale wygodnym- katalońcy robią burdy?
Oto mój tajemny skill w rozpoznawaniu Katalońców :)


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

samcio pisze:krzywdzącym naturalnie, ale wygodnym
to juz znamy... winni też są żydzi i masoni.. dopisz wieśniaków spod Tarnowa i będzie git ;)


Przemek82
Prytan
Posty: 126
Rejestracja: 14-02-2010, 01:26

Post autor: Przemek82 »

i ROsjanie z wieży też winni no i Tusk... :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 26-01-2011, 23:08 przez Przemek82, łącznie zmieniany 1 raz.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ci Rosjanie z niewiary też winni. :roll:


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Co to za jakiś głupkowaty podział na Katalończyków. Katalonia jest w Hiszpanii zdaje się. Nie dzielcie się przynajmniej z racji zamieszkania, bo to o niczym nie świadczy.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

To może wg poglądów politycznych? To zwolennicy PiSu biją czarnych!!

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

trix pisze:Katalonia jest w Hiszpanii zdaje się.
A Falklandy na południowym Atlantyku :P

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

pb pisze:
Beaver pisze:W glowe mozna dostac wszedzie. Ale najlepsze ze o wiele bardziej na rynku i okolicach niz na osiedlach.
Nie wiem jakie są aktualne statystyki policyjne. Ale wiem, że rzeczywistość często odbiega od tego co sie potocznie myśli. Kilkanaście lat temu ze zdziwieniem przeczytałem, że mieszkam w jednej z najbardziej niebezpiecznych dzielnic miasta jaką wówczas (wg statystyk policyjnych) była Strusina.
To ze mozna dostac wszedzie nie oznacza ze dostaniesz. Ja tez sie zdziwilem bo moje osiedle z najbardziej niebezpiecznego zrobilo sie bardzo porządne (kamery, patrole dały rade). Szansa po prostu jest dla mnie wieksza na rynku i okolicach niz na osiedlach. A czy szansa ta jest duża - juz nie koniecznie

Przemek82, Czym jezdzisz ?
Wg. Twojego rozumowania wszystkie bloki w miescie to siedliska nieudaczników ?
Gratuluje Pomysłu. Masz nawzisko szlacheckie ? bo idac Twoim tokiem rozumowania to jesli nie to twoi przodkowie podcierali (wiadomo co) królom i szlachcie.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Beaver pisze:Masz nawzisko szlacheckie ? bo idac Twoim tokiem rozumowania to jesli nie to twoi przodkowie podcierali (wiadomo co) królom i szlachcie.
Szlacheckie nazwisko to też za mało:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Szlachta_za%C5%9Bciankowa
http://pl.wikipedia.org/wiki/Go%C5%82ota

Awatar użytkownika

Autor tematu
samcio
Prytan
Posty: 210
Rejestracja: 10-11-2010, 19:08

Post autor: samcio »

Moim pomysłem na promowanie miasta, jest dostanie darmowego oklepu od Katalońców! Wszyscy zajadą albo szlacheckimi bryczkami ciągniętymi przez dziesięć koni, ewentualnie biemdablju :P
Wszystko w gratisie, z certyfikatem ze szpitala, oraz focią z biemdablju zaparkowanym na Placu Rybnym :)

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

samcio pisze:Moim pomysłem na promowanie miasta, jest dostanie darmowego oklepu od Katalońców!
Zafiksowałeś się?


Przemek82
Prytan
Posty: 126
Rejestracja: 14-02-2010, 01:26

Post autor: Przemek82 »

Promocja poprzez podcieranie.

A pochodzenie mam wiejskie ale ja się tego nie wstydzę tylko próbuje pokazać dwulicowość pewnych osób dzielących ludzi na tarnowian i na KTA, KBR i innych po za KR którzy sa równie fajni co KT, kompletna głupota. Co chwila czytam KTA KDA i KBR na ulicach zrobiło to czy tamto i że 8 na 10 takich przypadków to oni ale ja tego nie doświadczam. Będąc 5 razy w tygodniu w Tarnowie samochodem uważam że większość kierowców jeździ dobrze, kulturalnie, wręcz uprzejmie i sam staram się być uprzejmy na drodze. W Krakowie choć jestem tam rzadziej kierowcy są mniej uprzejmi i bardziej im się śpieszy. STąd też z wrodzonej przekory i nad wyrost wytykam czepialstwo i lokalny rasizm ludzi mieszkających w mieście którzy uważają że dlatego sa lepsi, a z drugiej strony zdziwienie ponieważ jak mawiała moja profesorka na studiach, rodzona tarnowianka: Tarnów to miasto które mając chwile czasu na spacer można przejść od granicy do granicy.

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Przemek82 tu nikt nie dzieli, tu się łączy ludzi, wytłumacz mi tylko jedną sprawę, czemu Ci co idą mieszkać na peryferia, lub do ościennych gmin nie są zainteresowani połączeniem z Tarnowem ich wsi, a bez zobowiązań korzystają z tarnowskiej infrastruktury
3150ml ARh- & DKMS

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

starówka pisze:Przemek82 tu nikt nie dzieli, tu się łączy ludzi, wytłumacz mi tylko jedną sprawę, czemu Ci co idą mieszkać na peryferia, lub do ościennych gmin nie są zainteresowani połączeniem z Tarnowem ich wsi, a bez zobowiązań korzystają z tarnowskiej infrastruktury
Nie chcą się przyłączyc, bo chcą lepiej dla siebie. To chyba jasne. Gdyby widzieli jakieś korzyści z przyłączenia to by sie przyłączyli.

A co to znaczy, że korzystają bez zobowiązań z tarnowskiej infrastruktury? Przyjeżdżają, płacą i korzystają.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7667
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

pb pisze:Przyjeżdżają, płacą i korzystają.
Tylko że te instytucje, np Biblioteka, TCK, i chociażby basen (ops, pszaszam -AQUA PARK) są dotowane przez miasto - nie wiem (Kuba, pytanie do Ciebie :)) - czy któraś z instytucji miasta jest samowystarczalna? W tym właśnie problem i chyba o to chodzi Prezydentowi wprowadzającemu Kartę Mieszkańca. Dzięki karcie będzie wiadomo, że mieszkasz w Tarnowie, tu płacisz podatki i to ty finansujesz miejskie firmy. Chociaż patrząc na to z drugiej strony - zamiast KM wystarczyłby dowód osobisty - przecież tam też jest wpisane miejsce zamieszkania...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ