Awaria prądu w Mościcach

Wiadomości "z miasta".

Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

RPG przy swiecach to NAJLEPSZE RPG zwlaszcza jak prowadzimy Zew Cthulhu, Świat Mroku a konkretnie Wampira Maskaradę, Kult czy inne "mroczne" horrorowate systemy/kampanie. Zaś prowadząc D20 Future czyli Space Poerę - prowadziłem przy światłach chemicznych :D kampanię From The Dark Heart of Space będacą SpaceHorrorem i TechnoThrilerem.
Jako doswiadczony MG stwierdzam, że niektórych sesji NIE da się poprowadzić bez świec, lub co używam w D20 Future i D20 Modern zamiast świec czyli ŚWIATŁA CHEMICZNE.
Wyobraż sobie scenę, stara, wiekowa, zniszczona i opustoszała Stacja Kosmiczna / Baza lub ogromny wrak Statku - brak zasilania, ciemno, zimno, kończy się czas, absolutny mrok delikatnie rozpraszana przez awaryjne światła - na przykład : mała ilość radioaktywnej substancji i odpowiednia substancja świecąca (co IDEALNIE oddaje chemiczne światło), do tego odpowiedni podkład muzyczny, krople kapiącej wody, niepokojące trzaski konstrukcji, odgłosy, o których nie wiemy czy są wydawane przez konstrukcję stacji czy COŚ co nas chce zabić. . KLIMAT genialny.

Albo jak ja :D podłączyć do UPS'a mały netbook i działać :D mój UPS firmy APC "ciągnie" mojego netbooka z internetem via GSM przez 4 godziy :mrgreen: sam netbook pociągnie jakieś 3 - mam więc 7 godzin zabawy :D a później zwykle nadchodzi noc i idziemy spać. :mrgreen:

Można też ZWŁASZCZA w lecie, wyciągnąć gril i zaprosić znajomych.
Świece, gril, piwo - które trzeba wypić bo lodówka nie chłodzi i się moze skwasić :mrgreen: czego więcej chcieć.

Tak czy inaczej mam dwie latarki, małą EDC i większy Thrower dający 400 lumenów na diodzie :D oraz NIEZAWODNĄ lampę naftową z zapasikiem nafty. Do tego mam konserwy, sporo zapasów jedzenie :D i jestem gotowy na apokalipsę. Lord Ruthwen i Lilith potwierdzą, że mam nawet osobisty dozymetr promieniowania. :mrgreen: Nie żebym cierpiał na paranoję. :D

O prokreacji nie piszę bo to oczywista i przyjemna czynność :mrgreen:
9000 ml A Rh-


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

Ravir pisze:NIEZAWODNĄ lampę naftową z zapasikiem nafty
To też mam.. Jakby co :) - da się i w karty zagrać i w RPG... a od biedy i pocztać... ;)

Awatar użytkownika

Autor tematu
TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

No właśnie, na hali powinien być chyba agregat... Albo nie używany od czasów świetności, albo zepsuty... Sam nie wiem :)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ravir pisze:Nie żebym cierpiał na paranoję. :D
Któżby śmiał tak sądzić :P

Awatar użytkownika

samcio
Prytan
Posty: 210
Rejestracja: 10-11-2010, 19:08

Post autor: samcio »

LordRuthwen pisze:
Ravir pisze:Nie żebym cierpiał na paranoję. :D
Któżby śmiał tak sądzić :P
Jak to było? Paranoicy żyją dłużej? ;)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ravir chyba zapomniał, że sam dał Lilith taki dozymetr promieniowania ostatnio :P
Na szczęście jeszcze nie wpadła na to, żeby mnie nim sprawdzać :P

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

a było o awarii, jak zwykle wycieczka na Ukrainę pojechała :roll:
3150ml ARh- & DKMS


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Podobna awaria była w centrum w nocy, ale chyba nie na taką skalę.
o! o! o!

Właśnie się nadziwić nie mogłem, że monitor był wyłączony rano... (zamiast na stand-by).

ODPOWIEDZ