19. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

Louve
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 05-09-2009, 14:04
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Louve »

A co w przypadku gdyby te 7.500 osób zamieszkiwało w Tarnowie? Również wycofalibyście się, bo ilość osób przekroczyła Wasze założenia?
W tej sytuacji żeby wyjść z twarzą należałoby uiścić kwotę na zasadach początkowych, w końcu pieniądze idą dla dzieci.


Bastekxyz
Archont
Posty: 938
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Najwyraźniej ~50.000zł* to zbyt wiele dla takiej Galerii i wolą sobie popsuć opinię niż zachować się fair.

[*za 10k fanów, stan obecny to 8.931]


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Ja mam kilka pytań do Galerii Tarnovia i proszę o szybką odpowiedź.

1. W jaki sposób będzie Galeria weryfikować osoby z Tarnowa i okolic?
2. Co znaczy określenie okolica?
3. Co w sytuacji w której będzie weryfikacja po IP ? Co z użytkownikami łączącymi się przez neostradę czy internet z telefonii komórkowej?
4. Co w sytuacji jeżeli będzie weryfikacja po miejscu zamieszkania, kiedy wszyscy w profilach zmienią sobie miejsce zamieszkania na Tarnów?
5. Co to znaczy rodzina? Czy rodzina mieszkająca w USA, Niemczech, Wielkiej Brytanii też będzie brana pod uwagę?

Za dużo niejasności, za dużo niedomówień. Mnie się to też trochę nie podoba! Rozumiem postępowanie Galerii - ale nie tylko chęć pomocy kierowała Państwem, ale również chęć promocji - co jest zrozumiałe. Ale jednak wypadałoby przyznać się do błędu i raczej określić np. górny limit pomocy i koniec!

Nie docenili Państwo potęgi internetu, a portal wykop.pl portalem wirusowym chyba ciężko nazywać?!
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

Autor tematu
GaleriaTarnovia
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 20-11-2009, 22:05
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: GaleriaTarnovia »

Cała weryfikacja będzie przebiegała w oparciu o statystyki dostarczane przez serwis Facebook.

A tymczasem nie ustajemy w wysiłkach nad pozyskaniem jak największej kwoty na WOŚP. Prawdziwa gratka dla fanów żużla i Tony Rickardssona!

Pozyskaliśmy i przekazujemy na aukcję WOŚP plastron z zawodów pożegnalnych 6-krotnego Indywidualnego Mistrza Świata w jeździe na żużlu, które odbyły się w Tarnowie w 2006 roku.

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=455700

Poza fantastyczną pamiątką (dodatkową wartość ma numer 6 na "plecach" plastronu, symbolizujący liczbę tytułów zdobytych przez Szweda podczas swojej niezwykłej kariery) dochodzi jeszcze wielka satysfakcja wspomagania akcji Jurka Owsiaka.
PozdrawiamyĄ

Galeria Tarnovia


Lvcas
Prytan
Posty: 140
Rejestracja: 01-05-2010, 21:54
Kontakt:

Post autor: Lvcas »

Cały sens marketingu w tym, by pozyskać fanów na facebooku z tarnowa i okolic, bo przecież ludzie z Krakowa którzy polubią , nie będą tutaj do Tarnovii przyjeżdżać na zakupy :)
serwis firmowy falowniki forum branżowe falowniki

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

A ten plastron to prawdziwy i każdy może licytować, czy tylko klienci Galerii, ew. mieszkańcy Tarnowa? Pytam, bo widząc szopke jaką odstawiliście na FB, to wszystko jest możliwe. Ktoś dał ciała i teraz próbujecie wszystko odkręcić, pokazując, że to była tylko reklama w której wykorzystaliście WOŚP.

hehe, no to ktos wam już zrobił "reklamę" na wykopie:

http://www.wykop.pl/link/578405/galeria ... -dla-wosp/


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Plastron sprzedają żeby odrobić kasę na facebook'owiczów :P

Masakra, ale czego się można było spodziewać po takiej galeryji...


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

hehe, no to ktos wam już zrobił "reklamę" na wykopie:
I tym razem to już nie ja!

Ja się zastanowiłem i trochu mi się nawet szkoda zrobiło, bo chciałem zgodnie z zasadami nagonić tysiące fanów by uzyskać kupę pieniędzy dla WOŚP, a wyszedłem na złośliwca, który chce bankructwa GT.
Nie, nie to było celem.

Wiedząc, że ma się ogólnopolski zasięg reklamy można było iść za ciosem i porozmawiać z innymi galeriami w Polsce - może by się przyłączyły do akcji i wspólnie byście się wypromowali w kraju, a kto wie, może nawet i za granicą (w końcu to Internet).

Fakt, że mało czasu, ale może właśnie ten naglący czas pomógłby innym galeriom się zgodzić na dołączenie do akcji.

Trochu idyllistyczne, ale zawsze jakiś cień szansy jest. W końcu taka Galeria Krakowska podejrzewam, że z milionem by nie miała problemu by wysupłać.

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Drogie Panie z marketingu GT, niestety macie jedynie wiedzę książkową, zero praktyki, wystarczy porozmawiać z najemcami i można usłyszeć wiele ciekawych opinii o waszej mało efektywnej pracy.
Ta akcja mimo jej szlachetnego celu, była jak zwykle kompletnie nieprzemyślana, a wystarczyło określić kwotę do której przyjmujecie fanów, niestety nie znacie fenomenu internetu i działania wirusa, łapiecie naród za serce a później ogarnia was przerażenie.
Może wystarczy podjąć decyzję o całorocznym wspieraniu WOŚP przez podzielenie kwoty chyba już 50tys. na 12 miesięcy, a na Facebooku co miesiąc zamieszczać potwierdzenie przelewu.
Chcecie uratować twarz i być nadal lubianym to nie macie innego wyjścia.

p.s. Ja jak i wielu innych tarnowskich internautów ma IP "nietarnowskie", i według regulaminu akcji nie jestem nawet z okolicy.


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

bastol23 pisze:nie lubię już Waszego profilu - rozmyśliłem się bo przecież tak można podczas trwania akcji. Za to osobiście wrzucę tego piątaka do puszki.
Z przyjemnością muszę stwierdzić, że decyzję o nieudzielaniu mojego "Lubię to" podjąłem na samym początku, wychodząc z tego samego założenia, do którego Bastol doszedł po całej tej chryi...

Orkiestra przekonuje mnie o wiele bardziej niż inne tego typu akcje i organizacje, natomiast żenujące są sposoby marketingowe różnych firm i firemek, które akcję wykorzystują i traktują klientów (użytkowników FB) jak bydło... Jak tak nie lubię... Ciekawe, czy Jurek się o tej słynnej "akcji Tarnovii" dowie...

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Marcin ja chętnie sam dam znać Orkiestrze
_______
loopa


gunnar
Obywatel
Posty: 91
Rejestracja: 16-07-2010, 14:21
Lokalizacja: Tarnów

Tarnowianie na rzecz WOŚP

Post autor: gunnar »

Stowarzyszenie Tarnowianie włączyło się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, organizowaną już po raz XIX.
Członkowie Stowarzyszenia ufundowali i przekazali na rzecz licytacji, trzy wyjątkowe karykatury, autorstwa znanego i cenionego artysty – Tomasza Habiniaka.
Grafiki przedstawiają troje kandydatów w jesiennych wyborach samorządowych, walczących o fotel prezydenta Tarnowa: Ryszarda Ścigałę, Annę Czech i Jakuba Kwaśnego.

Serdecznie zapraszamy do licytacji tych oryginalnych karykatur, które niezwykle obrazowo przedstawiają cechy jesiennych kandydatów, a i uwypuklają inne ciekawe szczegóły. Aukcja będzie prowadzona za pośrednictwem portalu allegro. Mamy nadzieję, że w ten sposób uda nam się pozyskać środki na rzecz tej szczytnej akcji, organizowanej już po raz 19. Zapraszamy do licytowania. – powiedział Bogusław Placek Prezes Stowarzyszenia Tarnowianie.

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=456755 - Ryszard Ścigała
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=456718 - Anna Czech
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=456767 - Jakub Kwaśny
Jesteśmy tym, kogo udajemy i dlatego musimy bardzo uważać kogo udajemy. - KV


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Z drugiej strony nie wiem, czy jest sens kopać leżącego, bo ten ktoś od marketingu w GT chyba ma już "pełne pory"... Może to wystarczy?

Nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm ;)


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Post autor: kari »

Aktualny stan osób ,którzy" to lubią " wynosi 9.066
Ciekawe ile będzie jutro .

Poza tym galeria korzysta z popularności i już promuje swoją nową imprezę.

" Możemy już Wam zdradzić nasz plan na wielką imprezę, którą zorganizujemy za miesiąc "z groszami". :-)

Z rozmachem przygotowujemy dla naszych klientów i gości wielkie, zjawiskowe, niebywałe Targi Ślubne! W Tarnowie podobnej imprezy na taką skalę jeszcze nie było!

Śledźcie uważnie nasz profil, tutaj znajdziecie najwięcej i...nformacji o tym wydarzeniu.
Zobacz więcej "

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Targi ślubne, targi funeralne, targi specjalistów unasienniania bydła rogatego, wszystko przed nimi, tylko po co, kogo tak naprawdę przyciągnęły kramy pożyczone od Targowisk Miejskich przed świętami, mnie osobiście to odstraszyło i to skutecznie.

ODPOWIEDZ