19. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Nieładnie. Już wyszła z nich 'biznesowa' natura. A tak czy tak, ściągnęliby to z najemców... Zaniedługo doprecyzują, że to chodziło im o klientów Tarnovii, i żeby łaskawie wpłacili tego piątaka to trzeba im pokazać ze 3 paragony z ostatniego miesiąca...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

W komentarzach na facebooku pojawiła się informacja, żeby wszyscy zmienili miejsce zamieszkania na Tarnów. Wtedy będą musieli wpłacić ;)


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Cubaza pisze:W komentarzach na facebooku pojawiła się informacja, żeby wszyscy zmienili miejsce zamieszkania na Tarnów. Wtedy będą musieli wpłacić ;)
Ale oni raczej pojadą po IP więc nic z tego.

Bardzo nie ładne zachowanie. Nie zmienia się zasad podczas gry :evil:


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Trzeba było ustalić zasady wcześniej, doprecyzować kto może brać udział w akcji. Teraz to można tylko z politowaniem przyglądać się tym żałosnym próbom wycofania się ze złożonych deklaracji. Oświadczenia nie ma co komentować, żenada. Można było z klasą, bez rozgłosu wpłacić pewną kwotę, i po sprawie. Wiele firm tak robi. Ale wtedy nie ma rozgłosu, a chyba o to GT chodziło.
Ostatnio zmieniony 06-01-2011, 11:43 przez Boruta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

No bo beznadziejni internauci rozwalają im budżet na eventa... Świnie jedne. To my w nagrodę zmienimy im regulamin, a co...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11646
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Jak akcja na początku wydawała się ok - galeria łączyła przyjemne z pożytecznym - ona pomaga w orkiestrze i zarazem zyskuje popularność - obie strony zyskują to teraz posunięcia galerii budzą pewien niesmak. A oni sami robią sobie antypromocję
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Weredyk

Post autor: Weredyk »

Oświadczenie GT mozna rozważac jako przyrzeczenie publiczne.

GT zobowiązała się do spełnienia świadczeń na rzecz WOŚP, przyjeła zasady i je ogłosiła. Następnie zaczeły one funkcjonować. Warto zauważyć, iż celem pośrednim była promocja GT wsrod internautów. Jak to bywa pomyslowi internauci wyprzedzili wyobraznie pomyslodawcow koncepcji, skądinad bardzo chwalebnej. Spostrzegli lawinowy przyrost "fanów" i ekonomiczne skutki akcji (jest to zrozumiałe), niemniej jednak zdaje się, że powinni tą kwestie uszczegolowic w momencie kreowania pomyslu tej akcji, a nie w trakcie, gdy zauwazyli nabrzmiewajacy rezultat ich decyzji.

Zastanawiam sie czy lepiej byloby zacisnac zeby i zaplacic czy zaczac limitowac zasady przekazywania srodkow. Wprowadzenie drugiego rozwiazania w perspektywie czasu moze okazac sie niekorzystne dla GT bo wplywa na ich wiarygodnosc. Salomonowym rozwiazaniem bylo by ograniczenie kwotowe, np 5 zł od wszystkich ale wartosc całkowita nie moze przekroczyc 10 czy 50 tys zł. Tak to wystawia sie na strzal internautow, co zreszta juz sie zaczelo.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ekhem... no to im narobiłem bigosu ; D

Mieli być znajomi - przykro mi, ale na wykopie siedzę już od dawna i bardzo się zżyłem z nimi. To są moi znajomi!

(4chan też o tym usłyszał ^^)
Ostatnio zmieniony 06-01-2011, 16:19 przez Keleos, łącznie zmieniany 1 raz.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Keleos pisze:Ekhem... no to im narobiłem bigosu ; D

Mieli być znajomi - przykro mi, ale na wykopie siedzę już od dawna i bardzo się z żyłem z nimi. To są moi znajomi!

(4chan też o tym usłyszał ^^)
No wiesz jest już ponad 5.000 znajomych ;) co daje kwotę blisko 23.000 PLN :)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11646
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Jakub Kwaśny pisze:
Keleos pisze:Ekhem... no to im narobiłem bigosu ; D

Mieli być znajomi - przykro mi, ale na wykopie siedzę już od dawna i bardzo się z żyłem z nimi. To są moi znajomi!

(4chan też o tym usłyszał ^^)
No wiesz jest już ponad 5.000 znajomych ;) co daje kwotę blisko 23.000 PLN :)
Już 7500 :D
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

defekator pisze:
Jakub Kwaśny pisze:
Keleos pisze:Ekhem... no to im narobiłem bigosu ; D

Mieli być znajomi - przykro mi, ale na wykopie siedzę już od dawna i bardzo się z żyłem z nimi. To są moi znajomi!

(4chan też o tym usłyszał ^^)
No wiesz jest już ponad 5.000 znajomych ;) co daje kwotę blisko 23.000 PLN :)
Już 7500 :D
:lol: No to pójdą z torbami :lol:


Awatar użytkownika

Autor tematu
GaleriaTarnovia
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 20-11-2009, 22:05
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: GaleriaTarnovia »

Z niczego się nie wycofujemy! Przecież wyraźnie piszemy, że podtrzymujemy chęć wspomagania Tarnowskiego Sztabu WOŚP, ale na rozsądnych zasadach!

Zaproponowaliśmy naszym fanom "kwestowanie" wśród znajomych, przyjaciół i rodziny. Rozpowszechnienie akcji na portalach "wirusowych" zdecydowanie przekroczyło nasze intencje. Pozyskanie prawie 9 tys. fanów z całej Polski jest niezłym wynikiem, ale trudno przypuszczać, że był to cel dla lokalnego biznesu, prawda?

Nie myli się ten, kto nic nie robi. My nie potrafiliśmy siedzieć z założonymi rękami wobec wspaniałej akcji, jaka rozwija się również w naszym mieście. Mieszkańcy Tarnowa, za naszym pośrednictwem, będą mieli istotny wkład w pomaganie dzieciom ze schorzeniami urologicznymi i nerkowymi. I to jest najważniejsze i najwspanialsze!
PozdrawiamyĄ

Galeria Tarnovia


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

GaleriaTarnovia pisze:ale trudno przypuszczać, że był to cel dla lokalnego biznesu, prawda?
to chcecie pomagać czy robić biznes ?
Wasze tłumaczenia są teraz dość mało przekonujące ... żeby nie napisac więcej :P


Bastekxyz
Archont
Posty: 938
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Dobrze, że wspieracie akcję, ale nie zmienia się zasad podczas gry. Jest to bardzo chamskie i przede wszystkim wygodne to co zrobiliście. Widać od razu, że zatrudniacie niekompetentnych ludzi, którzy nie potrafią oszacować ile osób może polubić Wasz profil. Jeszcze raz podkreślę brzydkie posunięcie z Waszej strony, nie lubię już Waszego profilu - rozmyśliłem się bo przecież tak można podczas trwania akcji. Za to osobiście wrzucę tego piątaka do puszki.

Na tej zmianie "regulaminu" nie ucierpi WOŚP, tylko Ty droga [w dosłownym tego słowa znaczeniu] Galerio, bo z pewnością stracicie klientów po tym incydencie.

Na koniec zwracam się z prośbą o wyedytowanie banera z Waszego profilu

http://platform.ak.fbcdn.net/www/app_fu ... pakcja.jpg

ponieważ zawiera informacje niezgodne z prawdą.
Ostatnio zmieniony 07-01-2011, 17:53 przez Bastekxyz, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ