Świeć się - głosujemy na Tarnów !

Wiadomości "z miasta".

Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

tarnowiack pisze:prawdopodobnie żadne... poza jakimś głupawym rankingiem typu "kto jest najlepszy"... :P
Jeżeli jest okazja, by nasze miasto było wyżej w każdym rankingu, to czemu nie ?

Czy trzeba mieć coś z czegoś zęby się czyms pochwalić i zapromować ? Dziwne myślenie...

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Tylko, że na wejście musisz udostępnić tej aplikacji swoje dane - po co - nie wiadomo.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

A po co musisz zgodzić się na przetwarzanie Twoich danych gdy zostawiasz CV? Po to, że bez tego firma nie ma prawa nawet spojrzeć na twoje nazwisko.

Musisz udostępnić dane żeby aplikacja mogła zapisać, że to Ty glosowałeś, a nie kto inny.
Na tej samej zasadzie działają przecież cookies...


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

Deto pisze:Czy trzeba mieć coś z czegoś zęby się czyms pochwalić i zapromować ? Dziwne myślenie...
Z ZĘBAMI to nie wiem.. ;) ROTFL

Ale nawet jakbysmy byli pierwsi w światowym rankingu NAJSUPERMEGAODJAZDOWOFAJNYCH MIAST - coś się zmienia..? ;)
Dalej bedziemy mieć tylko najlepszy w Polsce stosunek długości korków do ilości wyremontowanych fontann w mieście :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 19-12-2010, 20:16 przez tarnowiack, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Keleos, ale cookies nie zasysają mojego imienia, nazwiska i innych danych, które podalem przy zakładaniu konta na FB.
wiadomo - przymusu nie ma.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Gościnny - a kto ci każe wpisywać swoje imię i nazwisko? Możesz Wpisać "Gościnny Agora" i jako zdjęcie wrzucić Johnnego Bravo...

Ile ujawniasz to tylko Twoja sprawa.


Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

A propos wiosny. Ostatnio wlazłem na calendar.google.com, a ten mi zaproponował włączenie... "Sunrise and sunset for Tarnów".

Permanentna inwigilacja.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

eee dlaczego zniknął mój ostatni post?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Ale to chyba najprościej sprawdzić, przez whois, czy jakiś inny serwis sprawdzający IP.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ja mam sentyment do tej aplikacji, o której pisze Deto. Zmobilizowała mnie, by poszukać opcji "ignoruj" dla niechcianych treści na FB i udało się! Dzięki temu nie widzę już wpisów związanych z tym świeceniem. Nie widzę też wpisów związanych z serwisem Badoo, który namawia ludzi do odpowiadania na kretyńskie pytania o swoich znajomych. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

gushman pisze:Ja mam sentyment do tej aplikacji, o której pisze Deto. Zmobilizowała mnie, by poszukać opcji "ignoruj" dla niechcianych treści na FB i udało się! Dzięki temu nie widzę już wpisów związanych z tym świeceniem. Nie widzę też wpisów związanych z serwisem Badoo, który namawia ludzi do odpowiadania na kretyńskie pytania o swoich znajomych. :)
Dokładnie zrobiłem to samo.

A co do pytań o FB - nie wiem dlaczego mam dziwne wrazenie ze osoby które nie maja FB, NK, po prostu chca pokazac ze sa lepsze bo nie ida z tłumem. Jestesmy inni - lepsi bo nie mamy czegoś i przez to jestesmy indywidualistami. A reszta to oszołomstwo (swietne myslenie Boruta)
Komórki macie ? przezciez to oszołomstwo, po co wam one przeciez to popularne. I tyle zła :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Beaver pisze:A co do pytań o FB - nie wiem dlaczego mam dziwne wrazenie ze osoby które nie maja FB, NK, po prostu chca pokazac ze sa lepsze bo nie ida z tłumem. Jestesmy inni - lepsi bo nie mamy czegoś i przez to jestesmy indywidualistami. A reszta to oszołomstwo (swietne myslenie Boruta)
Komórki macie ? przezciez to oszołomstwo, po co wam one przeciez to popularne. I tyle zła :)

A bierzesz pod uwage opcję, że komuś to jest po prostu niepotrzebne? Telewizje też rzadko oglądam. Tylko mi nie mów, że dlatego, że chcę iść pod prąd.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

pb pisze:
Beaver pisze:A co do pytań o FB - nie wiem dlaczego mam dziwne wrazenie ze osoby które nie maja FB, NK, po prostu chca pokazac ze sa lepsze bo nie ida z tłumem. Jestesmy inni - lepsi bo nie mamy czegoś i przez to jestesmy indywidualistami. A reszta to oszołomstwo (swietne myslenie Boruta)
Komórki macie ? przezciez to oszołomstwo, po co wam one przeciez to popularne. I tyle zła :)

A bierzesz pod uwage opcję, że komuś to jest po prostu niepotrzebne? Telewizje też rzadko oglądam. Tylko mi nie mów, że dlatego, że chcę iść pod prąd.
Róznica: Tobie nie jest potrzebne - jestes cicho, nie chwalis sie tym ze nie posiadasz. A Pisanie na okolo - nie mam FB - jestem COOL - to co innego.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Niektórzy nie mają wykształcenia, bo wykształcenie jest przereklamowane ; D

ODPOWIEDZ