Po co nam Straż Miejska?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

^cypis^, ot jak zwał tak zwał :P


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Re:

Post autor: MST wónraT »

Mój Tarnów.

Likwidacja Straży Miejskiej w Tarnowie.

Po kilku tygodniach utrudniania nam życia w 'HAMSKI KEBAB z czerwonej budki' postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje tj. 'NASZE' ręce.

https://www.facebook.com/likwidacjastra ... kiejtarnow
Szanowny Panie Tadeusz Pawlik, proszę o informację, (w związku obowiązującymi przepisami o informacji publicznej), czym różni się parkowanie na Rynku, w górnej części Lwowskiej od parkowania w odcinku koło przystanku obok Kauflandu.
Dodatkowo istnieje "komis" samochodowy na ścieżce koło Mostowej. Samochody parkują poza wyznaczonymi miejscami na Targowej i na wielu innych ulicach Starówki.
Czy nadal dzieli Pan mieszkańców na równych i równiejszych, a może pańscy pracownicy i tym razem nie otrzymali darmowego obiadu co skłoniło ich do takich a nie innych działań.



________________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI



MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Re: Po co nam Straż Miejska?

Post autor: MST wónraT »

Mój Tarnów.


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OmNHkbiO2uY[/youtube]

Decyzją prezydenta Romana Ciepieli z dniem 20 marca 2015 roku Komendant Straży Miejskiej w Tarnowie Tadeusz Pawlik został przeniesiony do pracy
w Wydziale Bezpieczeństwa Publicznego Urzędu Miasta Tarnowa. Pełnienie obowiązków na tym stanowisku prezydent powierzył Jerzemu Pysykowi, Naczelnikowi Oddziału Patrolowo - Interwencyjnego Straży Miejskiej w Tarnowie.

Zmiana ma związek z dokonaną dzisiaj oceną prowadzonej w środę, 19 marca, akcji zabezpieczenia terenu w okolicy Komendy Miejskiej Policji
w Tarnowie przy ul. Narutowicza, gdzie pozostawiono samochód z przedmiotem, przypominającym ładunek wybuchowy. Po ocenie działań wszystkich miejskich służb zaangażowanych w akcję komendant Tadeusz Pawlik poprosił o przeniesienie do pracy w Wydziale Bezpieczeństwa Publicznego Urzędu Miasta Tarnowa. Prezydent Roman Ciepiela przychylił się do tej prośby. Obowiązki zwierzchnika tarnowskich strażników miejskich do czasu zatrudnienia nowej osoby na tę funkcję pełnić będzie Jerzy Pysyk.

http://www.tarnow.pl/Miasto/Aktualnosci ... -Miejskiej


Rozsądny Kierownik Miasta krytycznie o komendancie:

http://www.radiokrakow.pl/resource/www_ ... 56a57f.mp3


________________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI


wejss
Rhetor
Posty: 1625
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Po co nam Straż Miejska?

Post autor: wejss »

Na mój chłopski rozum to mi to tak wygląda, że dzwonili po chłopa a ten nie mógł przyjechać bo zapaciarzył.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: Po co nam Straż Miejska?

Post autor: gushman »

I że na czym się skończyło? Został przeniesiony na stanowisko, gdzie już nikt go nie będzie gnębił telefonami po godz. 15?
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Re: Po co nam Straż Miejska?

Post autor: Kulfon »

I co rozsadny utworzyl kolejne cieplutkie stanowisko bo nie wierze ze etat w SM zostanie zlikwidowany dziadostwa ciag dalszy.

''Decyzją prezydenta Romana Ciepieli z dniem 20 marca 2015 roku Komendant Straży Miejskiej w Tarnowie Tadeusz Pawlik został przeniesiony do pracy
w Wydziale Bezpieczeństwa Publicznego Urzędu Miasta Tarnowa''
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11638
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Po co nam Straż Miejska?

Post autor: defekator »

Ale odwołali go bo zareagował i przysłał strażników, czy też nie zareagował i nie przysłał strażników? Bo ogólnie biorąc to za bardzo nie wiem co w tej sytuacji miałaby tam robić straż miejska. Obszar był ewakuowany i zamknięty dla przechodniów- więc starszych babć z ratlerkami, którym można by wlepić mandat raczej tam nie było. A łażenie bez celu i przeszkadzanie w akcji to chyba też nie to co było wówczas potrzebne.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Re: Po co nam Straż Miejska?

Post autor: lll »

Słowem kluczem jest PRETEKST. Znalazła się okazja, to i pretekst się dopasowało.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Po co nam Straż Miejska?

Post autor: Goscinny »

Dla mnie słowem-kluczem jest "odwołany". W tym wypadku lepszym by było "przeniesiony" ew. "awansowany", bo gość nie stracił pracy, tylko dostał ciepłą posadkę.
Nie wiadomo, co będzie robić w UM (poza pobieraniem pensji), ale nazwa stanowiska brzmi groźnie - co najmniej jakby miał dowodzić grupą komandosów i antyterrorystów.
Będzie wpadał do mieszkań z tekstem "to sprawa bezpieczeństwa publicznego"? Jego obowiązki będą tajne, bo "to sprawa bezpieczeństwa publicznego"?
Kto tam odlicza te 2000 miejsc pracy? Odhaczcie kolejne.


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Re: Po co nam Straż Miejska?

Post autor: Kulfon »

Pawlik prawdopodobnie pobiera emeryture policyjna? a WBP zajmuje sie min; organizowaniem komisji lekarskich-ewidencja poborowych itp. tak ze 7 miejsce pracy jest :lol:
Tak wlasnie jest w Polsce i niestety jak pokazuja kolejne decyzje Prezydenta nie zanosi sie na jakiekolwiek zmiany mentalne.
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Re: Po co nam Straż Miejska?

Post autor: MST wónraT »

Kulfon pisze:Pawlik prawdopodobnie pobiera emeryture policyjna?
Mój Tarnów.

Piszesz i masz. Czepiasz się jakiś marnych siedmiu dych. ;)
Przecież musi z czegoś żyć.

Obrazek


Bonus.

Obrazek

________________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI


patrycjaa
Obywatel
Posty: 16
Rejestracja: 18-12-2011, 20:20

Re: Po co nam Straż Miejska?

Post autor: patrycjaa »

Krzysztof Tomasik z Bochni zastąpi Tadeusza Pawlika na stanowisku komendanta straży miejskiej w Tarnowie?
http://www.rdn.pl/index.php/wiadomosci/ ... komendanta

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Po co nam Straż Miejska?

Post autor: Jan Kowalski »

Podoba mi się to zdanie: "Nieoficjalnie mówi się, że Roman Ciepiela decyzję o zatrudnieniu Tomasika podjął jakiś czas temu, jednak czekał na odpowiedni moment. Rezygnacja Pawlika na sugestię prezydenta miała być dobrą okazją. Zapytaliśmy biuro prasowe czy to prawda, jednak nie otrzymaliśmy odpowiedzi."
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Po co nam Straż Miejska?

Post autor: Mr Greenback »

Jan Kowalski pisze:Podoba mi się to zdanie: "Nieoficjalnie mówi się, że Roman Ciepiela decyzję o zatrudnieniu Tomasika podjął jakiś czas temu, jednak czekał na odpowiedni moment. Rezygnacja Pawlika na sugestię prezydenta miała być dobrą okazją. Zapytaliśmy biuro prasowe czy to prawda, jednak nie otrzymaliśmy odpowiedzi."
Nie wiem na 100% czy tak było jak piszesz, ale pan Tomasik od małego kręcił sie przy Unii Wolności , a potem ci sami ludzie z UW byli w PO. Ciepiela zna Tomasika od lat 20 minimum więc taka wersja jest WIELCE PRAWDOPODOBNA.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

ODPOWIEDZ