Spotkanie z Prezydentem

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3057
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Guzio.zhp pisze:Nie wiem czy słusznie, ale obawiam się że jak tam zajdziemy to flesze oślepią nas swoimi błyskami... a później będziemy mogli przeczytać, że RŚ jest blisko młodzieży, mieszkańców rozmawia z nimi i nie jest mu obojętne zdanie "szarego obywatele". Może przesadzam z tym, ale cóż nie chcę być przedmiotem czyich rozgrywek politycznych
To dajmy warunek: bez kamer, aparatów, fleszy i już :)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Madox
Obywatel
Posty: 14
Rejestracja: 15-12-2009, 16:10

Post autor: Madox »

Zgadzam się z opinią że prezydent mial 4 lata zeby sie spotykac, a nie zaslaniac dwoma sekretariatami w urzedzie, rzecznikiem prasowym czy wiceprezydentami - prezydenta widac albo w mediach, albo na jakichs oficjalkach gdzie jego kontakt z "szarym obywatelem" jest cokolwiek trudny (zeby nie powiedziec - niemozliwy)...

no wlaśnie poprezdni prezdydenci mieli czas aby spotykac się z szarym obywatelem a teraz prezydent zasłania sie sekretrazmai albo wice-prezydentem który zdaje sie zawsze mówi że nic nie może zrobić.
Bień, Ciepiela nie zasłaniali sie innymi, były godziny przyjęć to przyjmowali osobiscie. A prezdent obecny widac dostepny jest tylko dla "wielkich tego świata, binzesu itd".
Za pózno panie prezydencie na takie gesty.


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

Może i za późno ale dobrze, że w ogóle. Niestety Pan Prezydent zapomniał, że to nie ludzie są dla niego ale on dla ludzi ot takie moje zdanie. Warto się chyba jednak przejść przynajmniej zobaczymy jak ważne dla Pana RŚ jest nasze zdanie jeszcze troszkę czasu mu zostało aby zrobić coś i zobaczymy czy będzie mu się chciało.


Autor tematu
D.Kunc-Pławecka
Obywatel
Posty: 95
Rejestracja: 10-02-2010, 11:31

Post autor: D.Kunc-Pławecka »

Pamiętamy o internautach i dlatego chcemy się z Wami spotkać, być może formuła czatu jest zbyt wąska, dlatego warto, żeby najaktywniejsi internauci spotkali się z Prezydentem osobiście. Taka jest też nasza intencja i wychodzimy z inicjatywą i zaproszeniem.
Nie wiem czy słusznie, ale obawiam się że jak tam zajdziemy to flesze oślepią nas swoimi błyskami... a później będziemy mogli przeczytać, że RŚ jest blisko młodzieży, mieszkańców rozmawia z nimi i nie jest mu obojętne zdanie "szarego obywatele". Może przesadzam z tym, ale cóż nie chcę być przedmiotem czyich rozgrywek politycznych
Zapewniam, że niesłusznie się obawiasz Guzio.zhp. To normalne, nieformalne spotkanie, na którym mamy poprostu, po ludzku, porozmawiać. Nie zamierzamy wykorzystywać go w żaden medialny sposób.
Rzecznik UMT
Dorota Kunc-Pławecka

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11084
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

D.Kunc-Pławecka pisze:Pamiętamy o internautach
Przez trzy lata nie pamiętaliście, wręcz unikaliście ich - nas się na piekne oczy nie da zrobić, my dobrze wiemy, że to spotkanie jest nie z dobrego serca, ale z wyrachowania, ale i tak przyjdziemy, bo mamy sporo niewygodnych pytań :)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

jak by chciał coś zaopiniować to udał by się na spotkanie ze specjalistami w danych dziedzinach
Noo.. i właśnie tak robi ; D

Nie ma spotkań - prezydent be, unika ludzi.
Są spotkania - prezydent be, bo pod publikę.

Jakby było spotkanie 3 lata temu, to byście jęczeli, że za wcześnie na takie dyskusje.

Zawsze znajdziecie miejsce do malkontenctwa.

Mając do wyboru
a) żadnych spotkań,
b) spotkanie, ale przed wyborami.

To i tak chyba opcja b jest lepsza niż a?

Czasami lepiej jest dopłacić do czegoś, niż nie kupić 'dla zasady'.


igor
Obywatel
Posty: 50
Rejestracja: 21-07-2010, 14:35

Post autor: igor »

D.Kunc-Pławecka pisze:być może formuła czatu jest zbyt wąsk
Formuła czatu nie jest ani zbyt wąska, ani zbyt szeroka - czat to czat, a spotkanie to spotkanie.
Ale może czat byłby dużo ciekawszy gdyby był organizowany przez kogoś niezależnego - czytając pytania jakie padały ciężko nie odnieść wrażenia, że zarówno część pytań jak i odpowiedzi na te pytania pochodziły z pod jednej ręki ... niezależny czat dałby przynajmniej niezależność w podawaniu pytań, a tak to pan prezydent odpowiedział tylko na te pytania na które chciał, niekoniecznie zaś na te które padły i były (lub mogły być - nie wiemy jakie pytania pozostały bez odpowiedzi) niewygodne.


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Co do pochodzenia pytań i odpowiedzi z jednej ręki, chyba jednak nie sądzę...

Co do tego, że niektóre niewygodne pytania nie przechodziły, to niestety prawda (może jeszcze się pojawią w dodatku "nieoficjalnym", tak jak po ostatnim czacie)... Z mojej wypowiedzi też pojawił się fragment że "to dobra forma spotkania Góry z dołem", ale już to, że czasami odpowiedzi mogłyby być bardziej precyzyjne, nie pojawiło się na wyświetlaczu...

Czy niezależny czat - myślę, że tu duże pole do popisu przed wyborami dla tarnowskich mediów elektronicznych typu intarnet.pl czy tarnow.net.pl, nawet radia rdn czy temi... Zawsze byłoby to coś nowego... Pomysł cool...

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

A żeby przyjść to trzeba mieć jakiś temat do omówienia czy można tak przyjść i posłuchać?? I czy jak bym wysłał tego maila potwierdzającego to musiał bym się stawić czy nie?? Wiem, że może głupie pytanie ale nie wiem jeszcze na 100% czy będę miał czas w wtorek.


igor
Obywatel
Posty: 50
Rejestracja: 21-07-2010, 14:35

Post autor: igor »

No pewnie - jeszcze e-mail'e mamy pisac, kto bedzie. Ciekawa forma spotkania z obywatelami - mam pytanie: co sie stanie jak lista tych ktorzy sie zglosza nie spodoba sie prezydentowi? Wtedy pewnie sie okaze, ze "zglosilo sie tak niewielu, ze spotkania nie bedzie" ... Dla mnie to jest dowod na to, ze prezydent boi sie spotkac z obywatelami. Spotkanie nie moze byc przeciez spontaniczne - trzeba wszystko zaplanowac, kto bedzie, a kto nie, komu wolno udzielic glosu ... jak w czacie ...


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

teorie spiskowe mają się dobrze... A może chodzi tylko o rezerwację miejsca w lokalu?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7673
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

igor widzę jest wyznawcą jedynie słusznej teorii ;) Na spotkanie pewnie nie przyjdzie, bo się boi - woli 'bezimiennie' skrobać coś po forum, niż zadać pytanie wprost. Za to po spotkaniu roztoczy swoje spiskowe wizje...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Guzio.zhp
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 01-07-2010, 20:36
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Guzio.zhp »

igor pisze:Dla mnie to jest dowod na to, ze prezydent boi sie spotkac z obywatelami.
To są jedynie Twoje sugestie a nie żaden dowód. Gdyby nie chciał się spotkać to by nie wychodził do Nas z taka inicjatywą.
Tomasz Guziak

ZHP Hufiec Tarnów
1TWDH "Czarna Jedynka"
http://czarna1.prv.pl/


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Po co w ogóle dyskutować z trollem??
Pojawia się i każdy jeden post jest krytyką lub atakiem pod kątem UMT i Prezydenta. Zwykły aparatczyk podstawiony by opluwać przed wyborami.


igor
Obywatel
Posty: 50
Rejestracja: 21-07-2010, 14:35

Post autor: igor »

Szanowny Kelosie
Prezentujesz ciekawy przyklad teorii spiskowej - dla Ciebie widac, kazdy niezadowolony obywatel jest od razu "aparatczykiem" naslanym przez jakies wrogie sily.
A nie przyszlo Ci (i innym dyskutantom), ze mozna byc obywatelem (nie zwiazanym z zadnym "aparatem") niezadowolonym z tego jak rzadzi (a raczej jedynie administruje) obecny prezydent miasta?
O ile sie nie myle to zyjemy w panstwie w ktorym wolnosc slowa nie jest jedynie pustym sloganem, a i na tym forum wolno wypowiadac sie w kazdej kwestii w dowolny (nie obrazajacy nikogo) sposob. Nie uwazam zeby kogokolwiek obrazal - moze i mam spaczona wizje obecnych wladz miejskich, ale w moim przekonaniu wladze te ciezko pracowaly na taka wizje przez cala kadencje.

ODPOWIEDZ