Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11695
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Goscinny pisze:defekator, ma okulary przeciwsłoneczne? Jak nie ma to na pewno podróbka jakaś. :)
Nie miała okularów. Za to wielki niebieski kwiatek był na bluzie. Ale wyraźnie podpisali Dorota Kunc-Poławiecka rzecznik prasowy UM w Tarnowie.


Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11695
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Goscinny pisze:
defekator pisze:Poławiecka
Mówiłem, że podróbka :)
Moja literówka. Jak byś oglądał to z samego stylu wypowiedzi, przy wyłączonej wizji byś poznał. Niewielu umie tak niekonkretnie odpowiadać na pytania i mówić w ten sposób aby nic nie powiedzieć i nie zająć żadnego stanowiska w sprawie ;) (oczywiście to moje subiektywne odczucia i zapewne się mylę:D )


W najbliższym czasie całość będzie tutaj zamieszczona:

http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny ... reporterow
więc sam ocenisz czy ona czy nie ona ;)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Właśnie rozpoczęła się Listopadowa Noc Kabaretowa (TVP2) - słowo Tarnów było odmienione przez p. Górskiego chyba we wszystkich przypadkach :) - bardzo dobra reklama miasta.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Elegancko zrobione, jak rok temu. Do ideału brakuje lepszego dźwięku.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

TARNOW on Behance

Projekt nowej okładki dla tarnowskiej tuby informacyjnej wydawanej przez UMT :)
Poszło w świat. W wolnej chwili zamakietuje środek.

By czytało się lepiej, by czytało się lepiej wszystkim. Hey :).

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/kr ... omosc.html

Otokary już trzeba ocieplać na zimę bo zamarzają cuda się z tymi Turkami dzieją. Teraz ponoć mają nowe Renault ale jakie to się okaże. Jedno jest pewne że gorsze od kebabów już nic nie będzie. Przynajmniej jest serwis w kraju i na części nie będą musiały czekać po miesiąc.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


lucyas
Obywatel
Posty: 28
Rejestracja: 24-06-2012, 10:11
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: lucyas »

Czemu nikt nie pomyśli o Solarisach??

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Bo jak prezesi byli na wystawie w Niemczech to właśnie OTOKAR zaoferował im cenę o około 200 tyś. lepszą za full wypas. Niestety cena Solarisa i innych była w granicach 1 miliona z tym wyposażenie. I ot cały problem.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Transmisja spotkania Rodziny Radia Maryja.

Spotkanie Rodziny Radia Maryja w Parafia Bł. Karoliny w Tarnowie

TRWAM LIVE 18:00-21:00


iwko
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 05-03-2012, 20:33

Post autor: iwko »

"Wiadomości konserwatorskie". Na końcu jest felieton "Okiem Puzona" o Tarnowie a głównie odnowionym teatrze. Link http://www.skz.pl/portal/nowy/modules.p ... ws&sid=353


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Wczoraj spotkanie koszykarskie Wisła Kraków - Spartak Moskwa transmisja Live w TVP SPORT w szczycie oglądalności i wielki napis wywieszony przez kibiców :
''Tarnów - miastem w którym zabija się sport masowy'' .


WSK
Prytan
Posty: 228
Rejestracja: 21-04-2010, 08:49

Post autor: WSK »

Odnośnie tego gdzie o nas piszą, promocji miasta itp. Z ciekawości zapytałem się dwie osoby w pracy czy wiedzą, które miasto było pierwsze niepodległe i które miasto w Polsce jest najcieplejsze. I nikt z nich nie powiedział Tarnów, mimo, że wiedzą skąd jestem. I tak kabarety odziwo oglądali, bo im powiedziałem, że są w listopadzie co roku z Tarnowa, to skojarzyli dopiero i twierdzili, że słowo Tarnów nie padło ani razu, a miasto najcieplejsze powiedzieli- Wrocław. I tak sobie myślę, że ciężko będzie wypromować miasto przez to. W Świadomości ludzkiej jest zakodowane, że najcieplejsze jest dolnośląskie i tego chyba się nie zmieni. A niepodległość z Tarnowem się nie kojarzy w ogóle. Kojarzą Azoty i Żużel tylko. Ludzie są po UWarsz. i PŁódz., także są inteligentnymi młodymi osobami. Dla nas może to się wydać dziwne, że np. oglądają kabarety i nie kojarzą miasta, ale z drugiej strony ja też w lecie oglądam i nie pamiętam skąd są czy z Koszalina, czy Kołobrzego. Gdzieś nad morzem w każdym razie;)


Zimny
Proedroj
Posty: 327
Rejestracja: 22-11-2010, 00:19

Post autor: Zimny »

WSK pisze:... a miasto najcieplejsze powiedzieli- Wrocław. I tak sobie myślę, że ciężko będzie wypromować miasto przez to. W Świadomości ludzkiej jest zakodowane, że najcieplejsze jest dolnośląskie i tego chyba się nie zmieni.
Problem w tym, że Tarnów nie jest najcieplejszym miastem w Polsce. Srednie temperatury roczne wyższe są w: Słubicach, Szczecinie, Wrocławiu, Opolu. Tarnów aktualnie na 5 pozycji.
W przypadku określonej cyrkulacji powietrza w Tarnowie faktycznie notowane są jedne z najwyższych temperatur ale w skali roku to za mało by uznać miasto za najcieplejsze.
Tak więc byli blizęj prawdy, mówiąc o Wrocławiu :)


Miłek
Prytan
Posty: 131
Rejestracja: 28-05-2011, 00:38
Lokalizacja: Piaskówka

Post autor: Miłek »

To o co chodzi z tym najcieplejszym miejscem i jak się ma do tego pierwszy z brzegu artykuł np
http://podroze.dziennik.pl/artykuly/329 ... nowie.html
"Jak podaje, Tarnów posiada najwyższą średnią temperatury powietrza w roku"?

ODPOWIEDZ