Nowa strona www.tarnow.pl

Wiadomości "z miasta".
Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

^cypis^ pisze:
gushman pisze:Co proszę?! W administracji publicznej ZAWSZE wygrywa NAJTAŃSZY!
Jest jeszcze kwestia tego, czy szuka się tego najtańszego wykonawcy/dostawcy rzetelnie czy "rzetelnie". IMO poszukiwania sprzętu łączności do SadoMaso były co najmniej "rzetelne", przynajmniej takie odnoszę wrażenie z mojej korespondencji z Panią Inspektor Ptak. Kupić aby mieć, reszta jest milczeniem. I było to na zasadzie zakupu bez przetargu, poniżej 14k EURO, więc zgodnie z prawem.
Podobnie może być więc i tutaj. Niby jest gdzieś jakieś ogłoszenie, ale my i tak już mamy wykonawcę ;) O, tak jak często w Służbie Cywilnej. Są ogłoszenia o wakatach, ale miejscówka i tak już klepnięta. A że wystawić trzeba, to się wystawia.

^
Ogłoszenia muszą być, takie prawo, a że stanowisko już obsadzone... życie.

Awatar użytkownika

Autor tematu
lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Spotykałem się z takimi ogłoszeniami na PrintScrina. dwie sekundy na stronie publicznej, zrzut na dowód i kto miał wziąć udział ten brał.


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

[quote="gushman"]Gdy ja ubiegałem się o przedłużenie umowy na miejskie media społecznościowe to wiem, że miasto zbierało oferty też od innych. Ale nie wiem, w jakim trybie. Wiem tylko jak się to skończyło. :)[/quote]

A ja wiem, że w trybie " krewni i znajomi królika".

_____________________________________________________________

My w Tarnowie wszystko mogli

TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

MST wónraT, no i? Skoro wiesz, a nie złożyłeś doniesienia do prokuratury, to jesteś winny zatajenia przestępstwa.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Autor tematu
lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

To nie jest przestępstwo, tylko działanie nieetyczne. Prokuratura umorzy.


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

tarnow.pl przepraszamy, awaria.


edit

i po, przeprosin brak ;)
_____________________________________________________________

My w Tarnowie wszystko mogli

TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Do roboty a nie narzekać :D
''Mieszkańcy jednego z bloków przy ulicy Goldhamera koło Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej mieli dość patrzenia na zniszczony trawnik i parkujące na nim samochody. Wzięli sprawy w swoje ręce – przekopali grunt i ogrodzili miejsce taśmą otrzymaną od Straży Miejskiej. – Brawa za inicjatywę – mówi Józef Czupryna z Referatu Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Tarnowa''
''Zaniedbanych trawników w mieście jest sporo''
http://www.tarnow.pl/Miasto/Aktualnosci ... swoje-rece
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6905
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

No tak, miasto się chwali na swojej stronie, że mieszkańcy robią to co powinni urzędnicy zrobić już dawno...


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Dzisiaj tam szedłem i co zobaczyłem owszem coś tam jest przekopane ale wybiórczo kawałkami taśma SM ale teren ''otoczony'' mało profesjonalnie taśma owinięta wokół kamieni jakichś gałęzi :P i taki ''nius'' pojawia się na stronie UM żenada .
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

ODPOWIEDZ