Tarnów w wiadomościcach na TVP 1 !

Wiadomości "z miasta".

Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Tarnów w wiadomościcach na TVP 1 !

Post autor: Deto »

http://www.tvp.info/wiadomosci/wideo/06122009-1300

Proponuję obejrzeć od około 6 minuty i 30 sekundy.

Smutna prawda :(

Jak nie pokazują nas w konteksie przygotowań do Euro i "chwalą" nasze ubikacje , to teraz pokazują jaka przyszłoc czeka tych młodzieńców, którzy trenują z olbrzymim zapałem .

Awatar użytkownika

Lwowska
Prytan
Posty: 164
Rejestracja: 25-08-2009, 23:58
Lokalizacja: Tarnów/Grabówka/
Kontakt:

Post autor: Lwowska »

No w końcu miasto pokazało że kładzie silny nacisk na promocje :lol:


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

ani na FF, ani na IE mi to nie hula. W Operze tym bardziej ; (

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6886
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Mi poszło pod FF ale pod windą, debilizmem jest, żebym nie mógł tego oglądać korzystając z systemu którego używam na codzień.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Lord no tak, więcej MS w państwie, a na pewno bedzie lepiej :).

Materiał faktycznie dość mało ciekawy, bo zmontowany tak jakby Tarnów to było 5 tysięczne miasto.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Fajnie bo o piłce (dobrze zestawione z cywilizacją), ale toalety były lepsze. :lol: :mrgreen:
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Cytat dotyczący tego jak miasto pomaga Sandecji w Nowym Sączu.

Pytanie brzmiało, czy Sandecję stac na grę w ekstraklasie.
W tej chwili oczywiście odpowiedź brzmi nie, ale z klubu i władz miasta dochodzą bardzo pozytywne sygnały. Pewne jest, że stadion najpóźniej jesienią zyska oświetlenie, mówi się też głośno o podgrzewanej murawie. Prezydent miasta wprost mówi że liczy na awans i że trzeba sobie stawiać wysokie cele, ale też jego poparcie w mieście nie jest takie pewne, bo najważniejsze rzeczy do wykonania w mieście stoją w miejscu, ostatni rok pokaże czy uda mu się zostać na drugą kadencję w mieście, więc to zapewne taki polityczny PR tylko. Faktem jednak jest że gość (prezydent)zawsze stał murem za Sandecją i gdyby nie kasa z miasta to bylibyśmy pewnie gdzieś w IV lidze, więc w razie awansu na pewno można liczyć na pospolite ruszenie w Radzie Miasta i szybką modernizację stadionu. Udało się już prawie zredukować długi, miasto daje co najmniej 2 mln zł rocznie na klub, a sponsoringiem zainteresowane jest ponoć FAKRO, tyle że warunkiem do podjęcia dyskusji jest utworzenie SSA, klub w dalszym ciągu wspiera pan Duda - z kasą więc problemu nie będzie, szczególnie że wleci też coś od C+. Ogólnie realnie patrząc nie liczyłbym na awans, bo konkurencja silna, a my przecież dwa lata temu byliśmy na skraju bankructwa, ale w razie gdyby taka sensacja ujrzała światło dzienne, prawdopodobnie dostalibyśmy warunkową licencję i nie bylibyśmy skazani w pierwszym sezonie na rychły upadek.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7672
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Deto - szczerze? ja zamiast Unii w ekstraklasie wolałbym ze dwa nowe ronda, czy jakieś inne usprawnienie dla _wszystkich_ obywateli Tarnowa, a nie dla grupy 100-150 osób rozrabiających na trybunach podczas meczu.
Mam nadzieję, że p. prezydent też sobie szybko przeliczy, że z ronda będzie zadowolonych z 50x więcej mieszkańców niż z (niepewnego bardzo) awansu do I ligi czy ekstraklasy...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

ad2222 pisze: Mam nadzieję, że p. prezydent też sobie szybko przeliczy, że z ronda będzie zadowolonych z 50x więcej mieszkańców niż z (niepewnego bardzo) awansu do I ligi czy ekstraklasy...
I jeszcze jedno. Mam nadzieję, ze prezydento szybko przeliczy, że więcej będzie zadowolonych z ronda , niz np. ze wspinaczki, na która przychodzi po 50 osób ;) To co , że są sukcesy ;) Z ronda będziemy się cieszyli bardziej ;)
Ostatnio zmieniony 08-12-2009, 01:35 przez Deto, łącznie zmieniany 3 razy.


marpie
Obywatel
Posty: 82
Rejestracja: 30-11-2009, 01:28

Post autor: marpie »

Deto: polska piłka na ówczesne czasy to porażka. "Orliki" są budowane po to, aby emeryci w Twoim wieku mogli oglądać sport bez obawy o zawał serca. Rondo jest potrzebne, aby kibic Deto mógł spokojnie i na czas dotrzeć na mecz. A Unia w III lidze to kojarzy mi się ze sprzedawcą w GT z wykształceniem po WSB w Tarnowie. Zaplecze sportowe zaje..fajne a gracze do bani. Widzę graczy piłki nożnej jeżdżacy po Tarnowie super furami. Porażka sponsorów i kadry.


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

marpie pisze:Deto: polska piłka na ówczesne czasy to porażka. "Orliki" są budowane po to, aby emeryci w Twoim wieku mogli oglądać sport bez obawy o zawał serca. Rondo jest potrzebne, aby kibic Deto mógł spokojnie i na czas dotrzeć na mecz. A Unia w III lidze to kojarzy mi się ze sprzedawcą w GT z wykształceniem po WSB w Tarnowie. Zaplecze sportowe zaje..fajne a gracze do bani. Widzę graczy piłki nożnej jeżdżacy po Tarnowie super furami. Porażka sponsorów i kadry.
Hehe, cóż... Trenuj 20 lat 4-5 razy w tygodniu po kilka godzin, poświęcaj weekendy, nie ma cię często w domu, ciepri rodzinka, łapiesz kontuzje, łamiesz nogi, itd... a może sobie kupisz kiedyś taką super furę ... za 5.000 zł ;/ Rzeczywiście nie ma co :lol:

O czym wy w ogole piszecie...

Co do reszty nie chce mi sie komentowac. Nie lubię ze ślepym o kolorach rozmawiać...

Hehe "emeryci w twoim wieku"... ;) To się dowiedziałem :lol:


marpie
Obywatel
Posty: 82
Rejestracja: 30-11-2009, 01:28

Post autor: marpie »

Deto pisze: Hehe, cóż... Trenuj 20 lat 4-5 razy w tygodniu, poświęcej weekendy, łap kontuzje, łam nogi, itd... a może sobie kupisz kiedyś taką super furę ... za 5.000 zł ;/

Nie lubię ze ślepym o kolorach rozmawiać...

Hehe "emeryci w twoim wieku"... ;) To się dowiedziałem :lol:
Będziesz emerytem - o to mi chodziło. A wytrenowanie kadry nie zajmuje 20 dni. Wytrenowanie i wyszkolenie !!

Pracuję o wiele dłużej, kilka razy w tygodniu, poświęcam weekendy i święta !! Super fura za 5.000? Szara ma za 50.000 jak nie za więcej :) Pensja na Azotach za 2.500 + stawka za piłkę.

Nie każdy w ciemnych okularach to ślepy. Ślepy, to aroganckie nazewnictwo, kultura wymaga innej nazwy, np.: niewidomy.


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

marpie pisze: Pracuję o wiele dłużej, kilka razy w tygodniu, poświęcam weekendy i święta !! Super fura za 5.000? Szara ma za 50.000 jak nie za więcej :) Pensja na Azotach za 2.500 + stawka za piłkę.
:lol: :lol: :lol: :lol: A to nie wiedziałem, ze on jeszcze gdzieś gra. Widocznie wiesz lepiej :D

A może ma bogatą zone ? Może dostał spadek ? Może prowadzi własny biznes ? Ale wy macie myślenie.

Poza tym , kiedy on grał w Unii ? Ostatni raz w 99 roku ? Heh...

Poza tym nie sądziłem, że jeden piłkarz (były) to dla ciebie wszyscy.

[ Dodano: 08-12-2009, 12:43 ]
ad2222 pisze:Deto - szczerze? ja zamiast Unii w ekstraklasie wolałbym ze dwa nowe ronda, czy jakieś inne usprawnienie dla _wszystkich_ obywateli Tarnowa, a nie dla grupy 100-150 osób rozrabiających na trybunach podczas meczu.
Dlaczego generalizujesz ? No , ale idąc tym tropem, to po co budować ronda ? Dla pijanych polskich kierowców ?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Skoro mowa o Sandecji, to jej odpowiednikiem w Tarnowie jest/była Tarnovia, nie Unia. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

gushman pisze:Skoro mowa o Sandecji, to jej odpowiednikiem w Tarnowie jest/była Tarnovia, nie Unia. :)


A niby skąd taki wniosek ? :lol:

Bo jest galeria ? :lol:

ODPOWIEDZ