Ręka rękę myje, czyli rzecz o konkursach

Wiadomości "z miasta".

Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Jakub Kwaśny pisze:A nie wydaje Ci się , że TEN PROJEKT to jest właśnie praca magisterska! Ciężko to pojąć, że na architekturze uczy się te 5 lat by umieć zrobić projekt?! a nie umieć go opisać na 100 stronach? Znam przypadek, w którym praca DOKTORSKA liczyła stron 1 (słownie JEDEN) dla ułatwienia dodam, że była to praca z dziedziny MATEMATYKI.
Jednak poza pracą doktorską, sa jeszcze inne możliwości, by się "rozpisać", chocbny w publikacjach.

Co do pracy magisterskiej to Twoje uzasadnienie Kubo do mnie nie trafia. Wychodzi na to, że tylko po polonistyce praca winna być poprawna stylistycznie i gramatycznie ?

Z tego co można było przeczytać i usłyszeć, że praca ta powaliła "was" na kolana, sam teraz nie wiem z jakiego powodu.

Jak napisałem, praca ta mimo, że przeczytałem może w sumie 10 zdań, znalazłem 3 błędy. Zrozumiem błędy z zapomnianą literką... ale błąd z nazwą hali z dzielnicy w której sie wychowała ?

Jednego można być pewnym. Chyba nikt tej pracy jej nie pisał, bo nie było by takich błędów.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Tak jak do tej pory moglem miec jakiś cień podejrzen ze wszystko bylo pięknie i ładnie. Bez udziału naziwska itd. To teraz cienie te zniknęły. Praca jest cienka jak sik komara. Czytałem o wiele lepszych prac, bez błędów, także o mieście Tarnowie.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7672
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Beaver: ale widocznie autorzy tych lepszych prac nie wpadli na pomysł, żeby zgłosić taką pracę na konkurs? Ja wiem, że dziewczyna miała prawo zgłosić swoją pracę, ale gdybym był jej Tatą-Prezydentem po prostu nie pozwoliłbym na to.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Ja bym chetnie porównał wszystkie prace biorące w udział w konkursie te co przegrały też.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

ODPOWIEDZ