Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11066
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Goscinny »

Jak widać z powyższych wpisów - w Tarnowie powinno być inaczej i ludzie powinni stadami chodzić w deszczu i śniegu po Rynku, żeby nie było pusto :)

Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: dropszot »

Dlaczego tak bardzo zwracacie uwagę na liczbę ludzi w centrum miasta? Czasy się zmieniły. Ludzie mają inne rozrywki, są większe możliwości transportowe niż dawniej, więcej atrakcji w warunkach domowych (Internet, multimedia). Interakcje społeczne i potrzeby są już o innym charakterze.

Wiele osób w wieku produkcyjnym wyjechało, zameldowani są tylko na papierze. A starsi ludzie wolą posiedzieć bezpiecznie w domowym cieple.

Awatar użytkownika

PrzemczaN
Proedroj
Posty: 308
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: PrzemczaN »

Nie ma knajp i ludzi w centrum? Nie zgadzam się totalnie. Chyba że ja mam pecha i jak tylko idę do Sofy czy Warki to albo muszę polować na miejsce, a w Warce najlepiej rezerwować. W Irish, Cafe Galeria Soprano czy nawet Porta Sei też nie ma wielkiego wyboru miejsc. Ale najlepiej powiedzieć że w centrum tylko banki... trzeba wyjść z domu i sprawdzić samemu a nie tylko filmiki oglądać.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: LordRuthwen »

PrzemczaN pisze:Nie ma knajp i ludzi w centrum? Nie zgadzam się totalnie. Chyba że ja mam pecha i jak tylko idę do Sofy czy Warki to albo muszę polować na miejsce, a w Warce najlepiej rezerwować. W Irish, Cafe Galeria Soprano czy nawet Porta Sei też nie ma wielkiego wyboru miejsc. Ale najlepiej powiedzieć że w centrum tylko banki... trzeba wyjść z domu i sprawdzić samemu a nie tylko filmiki oglądać.
Różnica pomiędzy tym co obecnie a tym co było jeszcze 10 lat temu: w szkole średniej jak szliśmy na rynek to byli tam ludzie do 3-4 w nocy i było ich dużo, ostatnio o 23-24 już prawie nikogo nie było (mówię o okresie wakacyjnym, kiedy jest ciepło i można siedzieć w ogródku o takiej porze) a o 1 przyszła straż miejska, że jesteśmy za głośno :)


wejss
Rhetor
Posty: 1632
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: wejss »

LordRuthwen pisze:
PrzemczaN pisze:Nie ma knajp i ludzi w centrum? Nie zgadzam się totalnie. Chyba że ja mam pecha i jak tylko idę do Sofy czy Warki to albo muszę polować na miejsce, a w Warce najlepiej rezerwować. W Irish, Cafe Galeria Soprano czy nawet Porta Sei też nie ma wielkiego wyboru miejsc. Ale najlepiej powiedzieć że w centrum tylko banki... trzeba wyjść z domu i sprawdzić samemu a nie tylko filmiki oglądać.
Różnica pomiędzy tym co obecnie a tym co było jeszcze 10 lat temu: w szkole średniej jak szliśmy na rynek to byli tam ludzie do 3-4 w nocy i było ich dużo, ostatnio o 23-24 już prawie nikogo nie było (mówię o okresie wakacyjnym, kiedy jest ciepło i można siedzieć w ogródku o takiej porze) a o 1 przyszła straż miejska, że jesteśmy za głośno :)
Miałem przyjemność być na rynku ze znajomymi dwa razy w październiku. Nie było miejsca żeby usiąść. dopiero w mordowni w Przepraszam znaleźliśmy miejsce. O 2 w nocy nadal był ful. Ci co tak narzekają na brak ruchu i pustki to są ci co siedzą w domu i nie wiedzą co się na mieście dzieje.


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: hurricane »

Nie tak dawno obsługa grzecznie wyprosiła nas z Włóczykija o godzinie... 21... bo byliśmy ostatnimi klientami i chcieli już iść do domu...

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Mr Greenback »

Mężczyzna tamtego dnia pracował z kolegą i razem wypili litr wódki. Po robocie poszedł do domu babci, która na obiad przygotowała mu gołąbki. W pewnej chwili wnuk wszczął awanturę i usiłował babcię wykorzystać seksualnie
Wnuk podczas ataku był bardzo brutalny. Bił pokrzywdzoną, uderzał jej głową o ścianę, podduszał, siłą zdarł ubranie, przewrócił. Nie krył swoich zamiarów o podłożu seksualnym. Kobieta zaproponowała, że da mu pieniądze, by poszedł do agencji towarzyskiej, ale wnuk odmówił i dalej dążył do zbliżenia.
29-latek zdaniem biegłych nie ma zaburzeń seksualnych. Wykryli, że ma nieprawidłową osobowość i zauważyli, że po alkoholu nie kontroluje swoich zachowań. Miał kiedyś dziewczynę, którą poznał w telewizyjnym programie „Chłopaki do wzięcia”, ale ten związek się rozpadł.

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosc ... ,12683126/" onclick="window.open(this.href);return false;

Zwyrodnialec :lol: :lol: Ale wyobrażam sobie jak musiał wyglądać ten wnuczek. Znam ten program. Na początku mnie śmieszył, ale potem zdałem sobie sprawę, ze takich chłopów, kórych pokazują jest dużo i aż strach o tym myśleć...
Ostatnio zmieniony 17-11-2017, 10:46 przez Mr Greenback, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

Włóczykij to ta knajpa Mękalowej?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Mr Greenback »

Jan Kowalski pisze:Włóczykij to ta knajpa Mękalowej?
Pani prezes Mękalowej :lol: :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Exyou »

Mr Greenback pisze:Mężczyzna tamtego dnia pracował z kolegą i razem wypili litr wódki. Po robocie poszedł do domu babci, która na obiad przygotowała mu gołąbki. W pewnej chwili wnuk wszczął awanturę i usiłował babcię wykorzystać seksualnie
Wnuk podczas ataku był bardzo brutalny. Bił pokrzywdzoną, uderzał jej głową o ścianę, podduszał, siłą zdarł ubranie, przewrócił. Nie krył swoich zamiarów o podłożu seksualnym. Kobieta zaproponowała, że da mu pieniądze, by poszedł do agencji towarzyskiej, ale wnuk odmówił i dalej dążył do zbliżenia.
29-latek zdaniem biegłych nie ma zaburzeń seksualnych. Wykryli, że ma nieprawidłową osobowość i zauważyli, że po alkoholu nie kontroluje swoich zachowań. Miał kiedyś dziewczynę, którą poznał w telewizyjnym programie „Chłopaki do wzięcia”, ale ten związek się rozpadł.

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosc ... ,12683126/" onclick="window.open(this.href);return false;

Zwyrodnialec :lol: :lol: Ale wyobrażam sobie jak musiał wyglądać ten wnuczek. Znam ten program. Na początku mnie śmieszył, ale potem zdałem sobie sprawę, ze takich chłopów, kórych pokazują jest dużo i aż strach o tym myśleć...
Ciekawe który to :lol: :lol:

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Mr Greenback »

Janku!Wiesz co u babci po wyroku słychać ?? ;-)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


bart11
Archont
Posty: 604
Rejestracja: 26-02-2013, 23:43

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: bart11 »

https://www.youtube.com/watch?v=kfb8l9k0r7o" onclick="window.open(this.href);return false; - swietnie zrealizowany odcinek pary podróżników. W końcu u nas :)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: LordRuthwen »

bart11 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=kfb8l9k0r7o - swietnie zrealizowany odcinek pary podróżników. W końcu u nas :)
Było: http://agora.tarnow.pl/viewtopic.php?p=160952#p160952" onclick="window.open(this.href);return false;
Nawet w tym temacie :P

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Mr Greenback »

Renato Rossetto z chylących się ku ruinie kamienic stworzył efektowny obiekt, przyciągający wzrok. Efektów pracy tarnowianie jeszcze nie mogą zobaczyć, ale Włoch pozwolił nam je sfotografować.

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosc ... ,12686830/" onclick="window.open(this.href);return false;

Bardzo ciekawe wnętrza. Warto obejrzeć !
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: defekator »

To Muzeum Życia Żydów to świetny pomysł, trzymam kciuki bo pewnie pomogłoby to rozruszać turystykę w mieście.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

ODPOWIEDZ